0
0,- 

Šicí stroje Lucznik
Šicí stroje Lucznik jsou šicí stroje pro domácí šití jednoduché na obsluhu, bohatě vybaveny užitečnými funkcemi, které z nich činí opravdové pomocníky v domácnosti. Předností a jedinečností značky Lucznik je skutečnost, že tyto šicí stroje s tradicí mají šicí mechanismus zhotoven z kovových součástek, což zajišťuje dlouhou životnost strojů. Šicí stroje Lucznik jsou zpravidla vybaveny oblíbeným celokovovým kyvným CB chapačem, vyšší modely pak rotačním chapačem. Každý milovník hobby šití jistě ocení kvalitu, kterou mu šicí stroje Lucznik nabízí. Šicí stroje Lucznik jsou na trhu za výhodné ceny! Šicí stroje Lucznik v naší nabídce jsou synonymem poměru cena výkon. Uspokojí nejen začátečníky, kteří nechtějí příliš investovat, avšak hledají kvalitu, ale i náročné uživatele. Díky široké paletě modelů si vybere opravdu každý! V nabídce je rovněž bohaté příslušenství a patky za nejvýhodnější ceny na trhu. V případě, že si nevíte rady, jaký šicí stroj Lucznik koupit, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme. Vždy máme připravenou velmi výhodnou nabídku šicích strojů v akci, ve slevě nebo s vhodným dárkem apod. viz např. šicí stroj Lucznik 2005 Amelia II. Šicí stroje Lucznik jsou zárukou kvality a dlouhé životnosti. Ráj šití Vám garantuje nejen nejrychlejší dodání šicích strojů Lucznik, ale i autorizovaný servis vč. zajištění náhradních dílů od výrobce, neboť je přímým dovozcem těchto šicích strojů.


Třídit dle:
 
ks
Šicí stroj Lucznik Mini je mechanický šicí stroj pro občasné domácí šití. Lucznik Mini nabízí 12 šicích programů, kovovou vnitřní kostru, kovový horizontální rotační chapač, volné rameno. Vhodný nejen pro děti.
Cena s DPH: 1 490,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Lucznik Everyday je mechanický šicí stroj pro občasné domácí šití. Lucznik Everyday nabízí 16 šicích programů, kovovou vnitřní kostru, kovový horizontální rotační chapač, 4 krok. knoflík. dírku a volné rameno.
Cena s DPH: 2 390,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Lucznik 510 Anna je mechanický šicí stroj pro občasné domácí šití. Šicí stroj Lucznik 510 Anna nabízí 15 šicích programů, kovovou vnitřní kostru, CB chapač, 4 krokovou knoflíkovou dírku a volné rameno.
Cena s DPH: 2 590,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Lucznik 910 Karina je mechanický domácí stroj, který je vybaven 22 šicími programy vč. overlockových stehů, kyvným CB chapačem, volným ramenem, 4-krokovou knoflíkovou dírkou i regulovatelnou délkou stehu.
Cena s DPH: 2 999,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Lucznik 419 Milena je mechanický domácí stroj, který je vybaven 22 šicími programy vč. overlockových stehů, kyvným CB chapačem, volným ramenem, 4-krokovou knoflíkovou dírkou i regulovatelnou délkou stehu.
Cena s DPH: 2 999,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Lucznik 2014 Ewa II je multifunkční víceúčelový šicí stroj do domácnosti. Vybaven kyvným CB chapačem, 38 šicími programy a volným ramenem. Umožňuje dvojjehlou šít všechny stehy. Výhodný poměr ceny a výkonu.
Cena s DPH: 3 250,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Lucznik 417 Diana je skvěle vybavený šicí stroj s overlockovými a elastickými stehy. Šicí stroje Lucznik Diana mají 24 programů, kyvný CB chapač, 4-krokovou dírku, volné rameno, ořez nitě, reg. přítlak patky.
Cena s DPH: 3 350,- 
 
ks
ks
Šicí stroje Lucznik 555 Laura jsou vybaveny 36 programy, CB chapačem, volným ramenem, overlockovými stehy, ořezem nitě, LED osvětlením a velmi vysokým množstvím kovových součástek v šicím mechanismu.
Cena s DPH: 3 490,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Lucznik 2015 Zofia II jsou vybaveny 36 programy, CB chapačem, volným ramenem, overlockovými stehy, ořezem nitě, LED osvětlením a velmi vysokým množstvím kovových součástek v šicím mechanismu.
Cena s DPH: 3 490,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Lucznik 444 Kateřina je skvěle vybavený šicí stroj se speciálními stehy pro šití dvojjehlou, overlockovými i elastickými stehy. Má 42 šicích programů, kyvný CB chapač, 4-krokovou dírku a volné rameno.
Cena s DPH: 3 650,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Lucznik 2016 Lidia je skvěle vybavený šicí stroj pro domácnost s 24 programy a volným ramenem. Šicí stroje Lidia mají 4-krokovou knoflíkovou dírku, regulovatelný přítlak a ořez nitě. Šicí stroj Lidia má výjimečný design.
Cena s DPH: 3 750,- 
 
ks
ks
Šicí stroje Lucznik 2005 Amelia II a šicí souprava ZDARMA v ceně! Šicí stroje Amelia II jsou vybaveny 36 programy, CB chapačem, volným ramenem, aut. navlékačem nitě, overlockovými stehy, ořezem nitě a kovov
Cena s DPH: 4 990,- 
 
ks
ks
Šicí stroje Lucznik Dorota jsou vybaveny 23 programy, CB chapačem, volným ramenem, aut. navlékačem nitě, overlockovými stehy, jednokrokovou knoflíkovou dírkou a kovovými součástkami.
Cena s DPH: 4 990,- 
 
ks
ks
Šicí stroje Lucznik Tereza jsou vybaveny 34 programy, CB chapačem, volným ramenem, nastavitelnou délkou a šířkou stehu, aut. navlékačem nitě, overlockovými stehy, jednokrokovou knoflíkovou dírkou a kovovými součástkami.
Cena s DPH: 5 490,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Lucznik 2070 Malwina je elektronický šicí stroj pro domácnost s LED displejem a 99 druhy stehů vč. abecedy. Nabízí 8 typů automatické knoflíkové dírky, horizontální rotační chapač a další elektronické funkce.
Cena s DPH: 8 190,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Lucznik 2080 Martina je robustní elektronický šicí stroj pro domácnost s LCD displejem. Tento stroj je vybaven 99 šicími programy vč. 2 druhů abecedy a 7 typů automatické knoflíkové dírky.
Cena s DPH: 9 490,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Lucznik 2090 Patricia je robustní elektronický šicí stroj pro domácnost s LCD displejem. Tento stroj je vybaven 210 šicími programy vč. 2 druhů abecedy a 9 typů automatické knoflíkové dírky.
Cena s DPH: 10 490,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Lucznik 2060 Helena je robustní elektronický šicí stroj pro domácnost s LCD displejem a automatickým odstřihem nití. Tento stroj je vybaven 310 šicími programy vč. 2 druhů abecedy a 10 typů automatické knoflíkové dírky.
Cena s DPH: 11 990,- 
 
ks
Třídit dle:
 

Šicí stroje Lucznik
Šicí stroje Lucznik jsou ve světě šití pojmem, začaly se vyrábět už v roce 1927. Svou proslulost značka získala díky skvělému poměru cena - výkon i u zákazníků v Čechách a na Slovensku. Před rokem 1989 byly šicí stroje značky Lucznik v mnoha českých domácnostech a po roce 2006 se značka na náš trh definitivně vrátila. V roce 2010 slavila značka Lucznik výročí 60. let od uvedení prvního průmyslového šicího stroje na trh a roku 1954 pak uvedla na trh šicí stroje pro domácnost. Tato dlouhá tradice a zkušenosti umožňují výrobci soustředit se při výrobě nové modelové řady šicích strojů pro domácnost na opravdové potřeby uživatelů. Konkrétním důkazem toho je skutečnost, že jako jedna z velmi mála značek dodává v současné době šicí stroje, které mají kovový skelet neboli vnitřní kostru stroje. Součástky použité v šicím mechanismu jsou rovněž kovové! Což není v současné nabídce šicích strojů jiných značek zdaleka běžné! Šicí stroje Lucznik mají největší podíl kovových součástek zajišťujících dlouhou životnost šicích strojů.

Výrobce šicích strojů Lucznik nabízí v rámci nové modelové řady šicí stroje pro nejrůznější potřebu a zaměření. Uspokojí bezpečně potřeby zákaznic, které potřebují mechanické šicí stroje pro občasné domácí použití, jako jsou opravy a drobné šití všeho druhu, úplně stejně jako těch, které šijí častěji a šijí i silné materiály jako je více vrstev rifloviny včetně šití menších zakázek. Lucznik má v nabídce i elektronické šicí stroje, které mají v nabídce více typů automatických knoflíkových dírek, velké množství praktických funkčních i dekorativních stehů, elektronické funkce a splňují požadavky pro šití patchworku. Všechny šicí stroje Lucznik mají v základní nabídce tolik žádané overlockové stehy.  Šicí stroje Lucznik jsou nejen dobře vybaveny, ale jsou také cenově dostupné opravdu pro všechny uživatele. Cenově výhodné a běžně dostupné je samozřejmě i rozsáhlé příslušenství patek a dalších potřeb jako vodítek a zakladačů.

Lucznik ale také dodává overlocky Lucznik pro domácí použití. Cenová dostupnost zajišťuje, že overlock již není jen výsada švadlen z povolání. Jedná se o jedny z nejprodávanějších overlocků na trhu.

Zajímavostí jsou praktické žehlící lisy Lucznik. Jako jediné mají možnost dodávky stojanu po žehlící lis. Žehlení s lisy Lucznik velmi zrychluje tuto pro řadu uživatelů nepříjemnou práci. Cena žehlících lisů Lucznik je opět více než výhodná.


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.