0
0,- 

Šicí stroje Lucznik a Ráj šití.cz v reklamě

24.06.2010
Ráj šití.cz je aktivní vůči zákazníkům. Nabízí jim zázemí společnosti, která má svoje místo na trhu i díky reklamě, kterou prezentuje svoji nabídku šicích strojů, overlocků, šicí techniky a mandlů. Ráj šití.cz je jistotou v džungli nabídek.

Společnost OK business, s.r.o. věnuje pozornost kvalitnímu vzájemnému vztahu s klientem. Naším cílem je spokojenost zákazníka, který najde na stránkách našich online obchodů jednak širokou nabídku, ale také spolehlivost, zázemí a jistotu, informace, rady. Ráj šití.cz se pravidelně prezentuje v reklamě a nebo je zapojen do řady projektů, kdy pomáhá v organizačním zajištění akcí, soutěží apod. Sleduje tím prospěšnost ve větší míře než je zahleděnost sama do sebe. Nabídku lze najít i v renomovaném časopise BURDA, kde byly zveřejněny při různých příležitostech nabízené značky šicích strojů a overlocků, mandlů, žehlících lisů, akce na šicí stroje a overlocky, Ráj šití.cz sám o sobě atd. Reklama tohoto typu souvisí s prosperitou dané společnosti, s její funkčností, schopností nabídky a stálostí na trhu.  Ráj šití.cz a OK business, s.r.o. jsou na trhu i v tomto vyjímečné! Na této straně najdete některé typy zvěřejněných reklam na šicí stroje, overlocky, mandly, žehlící lisy, které naše zákaznice, zákazníci ocenili. Jedná se o reklamu v číslech BURDA 05/2010, 1/2010, 11/2009, 11/2008, kde byly zveřejněny akční šicí stroje jako např. šicí stroj Lidia, šicí stroj Zofia, šicí stroj Basia, šicí stroje Lucznik, overlock 720D-4, nebo nabízené značky, šicích strojů Bernina, Brother, Singer, AEG, Janome, Lucznik, Zetina, Miele a další.

KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.