0
0,- 

Šicí stroje Juki
U této značky se nenechte zmást označením domácí šicí stroje, protože tyto stroje vyrábí firma JUKI, světová špička v průmyslových strojích a do svých domácích šicích strojů implementuje průmyslové technologie a standardy. Je zde například velmi přesný a kvalitní průmyslový systém podávání látky. Značka JUKI je světovým symbolem japonské kvality a přesnosti. Vedení firmy JUKI a její inženýři skutečně naslouchají požadavkům svých zákazníků, obchodníků a v praxi ověřují kvalitu své výroby. Ve firmě funguje přátelský vztah, komunikace a pozitivní myšlení.
Firma JUKI je akciová firma a největší výrobce průmyslových strojů a světovým lídrem nových technologiích pro šicí stroje. Jejich šicí stroje pro domácnost  přichází NOVĚ s lety vyzkoušenou a osvědčenou japonskou kvalitu šicích strojů a overlocků. JUKI dokáže nabídnout originální stroje, technickou i výrobní kvalitu, proud inovací, technicky dotažené stroje i detaily pro dokonalé stehy a vysokou kvalitu šití, které určitě osloví náročného českého zákazníka.

Třídit dle:
 
ks
Šicí stroj Juki HZL-27Z je mechanický šicí stroj pro domácnost neotřelého designu. Nabízí 26 šicích programů vč. overlockových stehů, horizontální rotační chapač, automatický navlékač jehly a poloautomatické obšívání knoflíkové dírky
Cena s DPH: 5 490,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Juki HZL - 29Z je moderní mechanický šicí stroj pro domácnost od značky Juki. Obsahuje 26 šicích programů, horizontální rotační chapač, automatický navlékač jehly a poloautomatické obšívání knoflíkové dírky.
Cena s DPH: 5 490,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Juki HZL-353ZR-A je mechanický šicí stroj pro domácnost s originálním designem a 21 typy stehů od legendární značky Juki. Má horizontální rotační chapač, automatický navlékač jehly i automatické obšívání knoflíkové dírky.
Cena s DPH: 6 690,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Juki HZL-357ZP-C je mechanický šicí stroj pro domácnost s originálním designem a 32 typy stehů od legendární značky Juki. Horizontální rotační chapač, automatický navlékač jehly a automatické obšívání knoflíkové dírky.
Cena s DPH: 7 490,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Juki HZL-G110 je moderní elektronický šicí stroj značky Juki pro domácí šití s velkým displejem a průmyslovým systémem podávání látky. Obsahuje 180 druhů stehů vč. abecedy a horizontální rotační chapač.
Cena s DPH: 16 490,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Juki HZL-G120 je moderní elektronický šicí stroj značky Juki pro domácí šití s velkým displejem a průmyslovým systémem podávání látky. Obsahuje 180 druhů stehů vč. abecedy a horizontální rotační chapač.
Cena s DPH: 16 990,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Juki HZL-G210 je špičkový elektronický šicí stroj pro šití v domácnosti s průmyslovým systémem podávání látky a automatickým odstřihem obou nití. Obsahuje 180 druhů stehů vč. abecedy, přehledný displej a rotační chapač.
Cena s DPH: 17 990,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Juki HZL-G 220 je špičkový elektronický šicí stroj pro šití v domácnosti s průmyslovým systémem podávání látky a automatickým odstřihem obou nití. Obsahuje 180 druhů stehů vč. abecedy, přehledný displej a rotační chapač.
Cena s DPH: 18 490,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Juki Exceed HZL - F300 je multifunkční elektronický šicí stroj s průmyslovým systémem podávání látky, vhodný nejen pro patchwork a quilting. Vybaven 106 šicími programy vč. 3 druhů písma a automatickým odstřihem obou nití.
Cena s DPH: 18 990,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Juki HZL - F 370 je multifunkční elektronický šicí stroj s průmyslovým systémem podávání látky, vhodný nejen pro patchwork a quilting. Vybaven 106 šicími programy vč. 3 druhů písma a automatickým odstřihem obou nití.
Cena s DPH: 19 790,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Juki Exceed HZL-F400 je multifunkční elektronický stroj s průmyslovým systémem podávání látky, vhodný nejen pro patchwork a quilting. Vybaven 157 druhy stehů vč. 3 typů písma, kolenní pákou a automatickým odstřihem nití.
Cena s DPH: 20 490,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Juki HZL-F 500 je multifunkční elektronický stroj s průmyslovým systémem podávání látky, vhodný nejen pro patchwork a quilting. Vybaven 157 druhy stehů vč. 3 typů písma, kolenní pákou a automatickým odstřihem nití.
Cena s DPH: 21 390,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Juki Exceed HZL-F600 je špičkový elektronický šicí a quiltovací stroj pro domácnost s průmyslovým systémem podávání látky. Vybaven 225 druhy stehů vč. 4 typů písma, kolenní pákou a automatickým odstřihem nití.
Cena s DPH: 24 490,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Juki HZL-F700 je nový špičkový elektronický šicí a quiltovací stroj pro domácnost s průmyslovým systémem podávání látky. Vybaven 225 druhy stehů vč. 4 typů písma, kolenní pákou a automatickým odstřihem nití.
Cena s DPH: 25 490,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Juki HZL - DX5 je nový špičkový elektronický šicí a quiltovací stroj pro domácnost s průmyslovým systémem podávání látky. Vybaven 185 druhy stehů vč. 3 typů písma a funkcí vznášení patky.
Cena s DPH: 26 990,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Juki TL - 98 P je speciální quiltovací šicí stroj pouze s rovným stehem, velkou pracovní plochou a průmyslovým vertikálním rotačním chapačem. Stroj je uzpůsoben pro šití volným pohybem a prošívání. Přídavný stolek v ceně.
Cena s DPH: 27 990,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Juki TL - 2200 QVP Mini je speciální quiltovací šicí stroj pouze s rovným stehem, velkou pracovní plochou a průmyslovým vertikálním rotačním chapačem. Stroj je uzpůsoben pro šití volným pohybem a prošívání. Přídavný stolek
Cena s DPH: 27 990,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Juki HZL - DX7 je nový špičkový elektronický šicí a quiltovací stroj pro domácnost s průmyslovým systémem podávání látky. Vybaven 287 druhy stehů vč. 4 typů písma a funkcí vznášení patky.
Cena s DPH: 29 990,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Juki TL - 2200 QVP s rámem je speciální quiltovací šicí stroj pouze s rovným stehem, velkou pracovní plochou a průmyslovým vertikálním rotačním chapačem. Stroj je uzpůsoben pro šití volným pohybem a prošívání.
Cena s DPH: 229 990,- 
 
ks
Třídit dle:
 

Šicí stroje Juki
Nabízíme Vám lety vyzkoušenou a osvědčenou japonskou kvalitu šicích strojů a overlocků japonské firmy JUKI. JUKI dokáže nabídnout originální stroje, technickou i výrobní kvalitu, proud inovací, technicky dotažené stroje i detaily pro dokonalé stehy a vysokou kvalitu šití. V naší nabídce najdete stroje spadající do kategorie domácích šicích strojů, nebudeme nabízet průmyslové šicí stroje. Nenechte se, ale zmást označením domácí šicí stroje, protože tyto stroje vyrábí firma JUKI, světová špička v průmyslových strojích a do svých domácích strojů implementuje průmyslové technologie a standardy. Je zde například velmi přesný a kvalitní průmyslový systém podávání látky. Než se rozepíšeme o naší nabídce strojů JUKI, se kterou nyní začínáme, bylo by jistě velmi zajímavé Vás v krátkosti informovat o základních údajích značky JUKI.

JUKI byla založena v roce 1938 v Tokiu pod názvem „TOKYO JUKI MANUFACTURERS ASSOCIATION“ tedy volně přeloženo „JUKI Tokijská výrobní asociace“. Od tohoto roku firma JUKI začala vyvíjet a vyrábět šicí stroje pro průmyslovou výrobu a posléze i domácí šicí stroje. Značka JUKI je světovým symbolem japonské kvality a přesnosti.Vedení firmy JUKI a její inženýři skutečně naslouchají požadavkům svých zákazníků, obchodníků a v praxi ověřují kvalitu své výroby. Ve firmě funguje přátelský vztah, komunikace a pozitivní myšlení. Firma JUKI je akciová firma a největší výrobce průmyslových strojů a světovým lídrem nových technologiích pro šicí stroje. Hlavní vlastník je pan Kazuyuki Nakamura, ostatní akcionáři jsou z 90% zaměstnanci firmy JUKI. Ředitelem firmy JUKI je pan Akira Kiyohara.


Rádi bychom Vám představili první a základní typy šicích strojů, overlocků a coverlocků.


Základní modely šicích strojů JUKI jsou konstrukčně i výbavou stejné, odlišuje je pouze design. Modely s momentálně nejnižší cenou od JUKI. Jsou to šicí stroje menší velikosti i váhy, ale s kvalitní mechanikou a s rotačním chapačem, velmi tichým šitím, snadnou obsluhou a velkou silou při prošívání silných či tenkých materiálů.


Modely série G a F nabízí průmyslové podávání látky, technologie použitá v průmyslových strojích JUKI. Pro dosažení pěkných, kvalitních švů, vynikajícího výkonu a šití bez hrnutí a klouzání látky zavedla firma JUKI obdélníkový systém podávání. Tradiční podavač vykonává eliptický pohyb. Obdélníkový podavač oproti tomu pohybuje zoubky po dráze obdélníku. Tím se eliminuje shrnování a klouzání látky. Tento přesný systém podávání zaručuje špičkovou kvalitu stehu na všech látkách od nejtenčích po nejsilnější a jeho konstrukce je přenesena z průmyslových strojů JUKI.

Zoubky podavače jsou v kontaktu s látkou déle a přesněji. Podavač vede látku přesně a bez hrnutí. Běžně používaný podavač u ostatních značek má pouze uvedený základní typ posunu látky.
              
Obdélníkový podavač JUKI zajišťuje kvalitní posun látky od začátku až do konce, stejně jako u průmyslových strojů JUKI. Díky tomuto podavači se Vám nebude tenká látka hrnout, bez problémů posune i více vrstev materiálů (což je i skvělá věc nejen pro „patchwork“).


Třešničkou na pomyslném dortu je v současné době řada JUKI série F.

1) Tato řada má robustní, více funkční pedál, který můžete programovat pro odstřih. Ovládá nejen rychlost stroje, ale také u něj můžete zvolit druhou funkci - příkaz pro odstřih spodní a horní nitě
 
2) Ke všem typům se dá přidat stabilní stolek pro quiltování u typu F600 je již v základní příslušenství
 
3) U řady F400 a F600 je v základním příslušenství stroje kolení páka pro zdvih patky (až do 12mm výšky) u řady F300 se dá dokoupit


4) Speciální typ navíjení spodní nitě s aretací konce nitě (již navinete spodní nit na první pokus bez omotávání a klouzání nitě kolem cívky)
 

5) Plně automatické navlečení do jehly
 

6) Obdélníkový druh spodního podávání o průmyslových strojů JUKI (viz. text u série G)
 
7) LED diodové osvětlení
 
8) Snadné volné quiltování při zajištění stabilního a stejného stehu
 
9) Program pro patchwork –po stisknutí příslušného tlačítka se jehla okamžitě nastaví o 1/4inch od pravé strany patky, nepotřebujete speciální patku.

10) Automatické senzorové knoflíkové dírky s volbou vnitřní šířky
 
11) Bláznivý quilt – Náhodný vzor - jen u řady F600 - Náhodné stehové vzory (Quiltovací vzory 18-34) jsou variacemi quiltovacích vzorů 01-17.  Šířka se mění automaticky dle polohy, abyste si mohli těchto vzorů užít –tím dodáte zdobení quiltů zcela novou dimenzi.


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.