0
0,- 

Šicí stroje Janome
Šicí stroje Janome v této kategorii jsou určeny pro domácí šití. Jedná se o šicí stroje vhodné pro občasné šití a spravování, šití pro radost, ale i pro náročnější využití. Šicí stroje Janome, které nabízíme nejsou určeny pro průmyslové šití nebo pro zakázkové šití. Šicí stroje z Ráje šití mají záruku kvality a napojení na přímého dovozce. Šicí stroje Janome ocení i náročnější uživatelé především u dražších modelů šicích strojů, které jsou velmi dobře vybavené a mají dlouhou životnost. Značka Janome učinila několik převratných kroků v technologii šití, zejména pak v automatizaci a možnosti propojení šicích strojů s počítači, a proto je zárukou kvality a spolehlivosti! V této kategorii předkládáme naši nabídku na šicí stroje Janome on line. K šicím strojům Janome dodáváme také bohaté příslušenství a v naší galanterii najdete i další potřeby pro Vaši zálibu.

z2

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 
ks
Šicí stroje Janome SEW MINI DX2 jsou malé dětské šicí stroje určené pro jednoduché šití v domácnosti nebo na cestách. Šicí stroje Janome SEW MINI mají rotační chapač, volné rameno a další užitečné funkce.
Cena s DPH: 2 400,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Janome JUNO J 15 je nový domácí šicí stroj s jednoduchým ovládáním a overlockovými stehy. Šicí stroj má 15 šicích programů, vertikální kyvný CB chapač, volné rameno, 4-krokovou knoflíkovou dírku a možnost regulace délky
Cena s DPH: 3 480,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Janome JUNO E 1015 je nový domácí šicí stroj s jednoduchým ovládáním a overlockovými stehy. Šicí stroj má 15 šicích programů, vertikální kyvný CB chapač, volné rameno, 4-krokovou knoflíkovou dírku a možnost regulace délky
Cena s DPH: 3 600,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Janome Sakura 95 je domácí šicí stroj vyrobený k 95. výročí značky Janome. Má jednoduché ovládání a overlockové stehy, 15 šicích programů, vertikální kyvný CB chapač, volné rameno, 4-krokovou knoflíkovou dírku.
Cena s DPH: 4 500,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Janome 920 je domácí šicí stroj, se základními typy stehů, má volné rameno, kyvný chapač, aut.knoflíkovou dírku, plynulou regulaci délky i šířky stehu.
Cena s DPH: 4 700,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Janome JUNO E 1019 je nový domácí šicí stroj s overlockovými stehy. Šicí stroj má 19 šicích programů, horizontální rotační chapač, volné rameno, 4-krokovou knoflíkovou dírku a zabudovaný navlékač jehly.
Cena s DPH: 4 800,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Janome 415 je šicí stroj velmi snadný na ovládání, silnější konstrukce než Janome 920. Šicí stroje Janome 415 mají 15 programů, kyvný CB chapač, funkci 4-krokové knoflíkové dírky, volné rameno a další.
Cena s DPH: 6 600,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Janome 60507 je nový mechanický domácí šicí stroj vyrobený speciálně k výročí 60 miliónů prodaných šicích strojů Janome. Obsahuje 21 typů stehů, rotační chapač, 4 krokovou knoflíkovou dírku a 4 patky navíc jako dárek.
Cena s DPH: 6 600,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Janome 419 S je mechanický domácí šicí stroj. Tyto šicí stroje mají celokovovou konstrukci a užitečné funkce, např. kyvný CB chapač, volné rameno, a další. Šicí stroj prošije 8 vrstev džínoviny.
Cena s DPH: 7 200,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Janome 393 je celokovový šicí stroj, který má overlockový steh, 23 programů, poloautomatickou dírku a plnohodnotný kufřík atd.
Cena s DPH: 7 200,- 
 
ks
ks
Šicí stroje Janome 423s mají kyvný CB chapač, volné rameno, 23 šicích programů a 43 šicích technik, aut. knoflíkovou dírku a regulaci přítlaku patky. Šicí stroje Janome 423 mají ve výbavě tvrdý kryt.
Cena s DPH: 7 800,- 
 
ks
ks
Zatkávací stroj pro dekorování tkanin - zatkávání vlny pomocí Punching Tool. Moderní a stále více oblíbená technika, díky které dozdobíte své oblečení dle vlastní představy.
Cena s DPH: 7 800,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Janome JUNO E 1050 je nový elektronický domácí šicí stroj s SFS podávacím systémem, LED displejem, tlačítkem START/STOP pro šití bez pedálu a horizontálním rotačním chapačem.
Cena s DPH: 7 999,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Janome 525S je mechanický domácí šicí stroj. Šicí stroje Janome 525S vynikají tichým chodem a moderním designem. Šicí stroj má volné rameno, rotační chapač, 24 šicích programů a další užitečné funkce.
Cena s DPH: 8 400,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Janome 601 XL je elektronický šicí stroj pro domácnost ideální na patchwork, který má robustní kovovou konstrukci a tichý chod. Šicí stroje Janome 601 XL mají rotační chapač, volné rameno, 30 šicích programů, 6 typů dírek.
Cena s DPH: 8 999,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Janome 625E je určený pro domácí šití. Šicí stroje Janome 625E mají volné rameno, rotační chapač, 25 šicích programů, 1-krokovou knoflíkovou dírku, plynulou regulaci rychlosti šití a funkci polohování jehly.
Cena s DPH: 9 900,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Janome HD 1800 Easy Jeans je nový mechanický domácí šicí stroj s robustní kovovou konstrukcí. Má 19 nejpoužívanějších šicích programů, volné rameno, rotační chapač, zabudovaný navlékač i regulovatelný přítlak patky.
Cena s DPH: 9 900,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Janome 603 DXL je domácí šicí stroj, který má robustní kovovou konstrukci a tichý chod. Šicí stroje Janome 603 DXL mají rotační chapač, volné rameno, 60 šicích programů, 7 knoflíkových dírek, a další speciální funkce.
Cena s DPH: 10 200,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Janome 605 QXL je šicí stroj s robusní konstrukcí určený pro patchwork. Šicí stroje Janome 605 QXL mají rotační chapač, volné rameno, 60 šicích programů, 7 knoflíkových dírek, aut. odstřih nitě, přídavný stolek, pevný kryt
Cena s DPH: 11 450,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Janome DC 5060 je moderní elektronický šicí stroj pro domácnost s automatickým odstřihem nití, displejem a přehledným ovládáním. Tato novinka roku 2015 má 60 šicích programů vč. 7 typů aut. dírek a rotační chapač.
Cena s DPH: 13 799,- 
 
ks

z2

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 

Šicí stroje Janome
Šicí stroje Janome znamenají v oblasti šicích strojů pro domácnost pojem. Jedná se o jednu z nejrozšířenějších a nejznámějších značek na světě. Ze zkušenosti víme, že ne každý zná šicí stroje Janome. Jedná se o japonskou společnost, která již od r. 1921 vyrábí šicí stroje pro domácnost.  Šicí stroje Janome se vždy držely na špici v oblasti používaných technologií. V roce 1971 byl k padesátému výročí založení společnosti uveden na trh šicí stroj Janome model 801, který vedle řady unikátních funkcí vynikal svou plnou automatizací. Dalším unikátem byl v roce 1979 model Janome Memory 7, což byl první počítačově programovatelný šicí stroj. To však nebylo vše, dalším průkopníkem byl v roce 1990 Janome Memory Craft 8000 a v roce 2000 Janome Memory Craft 10000, který se stal převratným tím, že jako první umožnil propojení s počítačem prostřednictvím USB portu. Tato přehlídka technologických úspěchů jednoznačně svědčí o vysoké kvalitě, kterou jsou šicí stroje Janome pověstné.  Charakteristiky platné pro šicí stroje Janome, to jsou špičkové technologie a naprosto jedinečné inovace!
V současné době se vyrábí většina typů šicích strojů Janome na Taiwanu nebo v Thajsku, kde má společnost Janome svoje závody. Společnost Janome nabízí na českém trhu nejen šicí stroje Janome, ale také vyšívací stroje Janome, šicí a vyšívací stroje Janome, overlocky Janome, coverlocky Janome a přirozeně i bohaté příslušenství pro šicí stroje i overlocky Janome. Vybrat si tedy může každý. Od běžných uživatelů, kteří šijí pro potřeby domácnosti jsou nejvhodnější a nejoblíbenější mechanické šicí stroje Janome 415 a Janome 423. Velkou oblibu si našel šicí stroj Janome 920. Výrobce Janome se v poslední době zaměřuje na širokou nabídku elektronických šicích strojů pro patchwork, kde si vybere téměř každý podle cenových možností. Vybírat je možno od modelů Janome 601 po Janome 607 a samozřejmě i výše. Ve vyšší cenové hladině šicích strojů Janome od 15 000 - 30 000 Kč zase svoje potřeby uspokojí i švadleny, které šijí na zakázky. Jedná se o poloprofesionální šicí stroje Janome.

A pokud Vás zajímá, proč byly šicí stroje Janome pojmenovány právě Janome, což znamená japonsky "oko hada", nahlédněte na stránku, kde je mj. i stručná historie značky pro šicí stroje Janome. Podrobné vysvětlení nabízí pouze Ráj šití.cz. Kompletní nabídku šicích strojů Janome najdete a zakoupíte na Ráji šití.cz. V případě, že si nejste s výběrem šicího stroje jisti, volejte nebo pište. Rádi Vám poradíme.KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.