0
0,- 

Šicí stroje Brother
Šicí stroje Brother v této kategorii jsou určeny pro domácí šití. Jedná se o šicí stroje vhodné pro milovníky hobby a občasné šití.  Šicí stroje nižší hmotnosti ocení všichni, kteří šijí málo nebo šicí stroj často přemísťují. Přesto šicí stroje Brother nabízejí celou řadu funkcí a také široký výběr modelů až po elektronické šicí stroje. Šicí stroje Brother jsou rovněž charakteristické robustní konstrukcí a snadným ovládáním. V aktuální nabídce naleznete i šicí stroje vhodné jak pro začínající uživatele, tak i pro zkušené švadlenky. Na stránce Šicí stroje Brother recenze uveřejňujeme rezence pro šicí stroje Brother. Prodej šicích strojů realizujeme prostřednictvím této kategorie, ve které naleznete naši nabídku na šicí stroje Brother on-line. Na Ráj šití najdete i overlocky Brother a také bohatou nabídku příslušenství k těmto šicím strojům.

z2

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 
ks
Šicí stroj Brother J 14 je jednoduchý mechanický domácí šicí stroj Brother, který má horizontální rotační chapač, volné rameno, 4 krokovou knoflíkovou dírku a regulovatelné napětí horní nitě. Šikovný pomocník za skvělou cenu.
Cena s DPH: 2 970,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Brother KD 144 Little Angel je jednoduchý mechanický domácí šicí stroj určený pro malé švadlenky. Stroj je jednoduchý na obsluhu, vybavený chráničem prstů proti poranění dětí. 14 typů stehů, výměnné designové panely.
Cena s DPH: 2 970,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Brother KE 14 Little Darling je jednoduchý mechanický domácí šicí stroj určený malé i velké začátečníky. Stroj je jednoduchý na obsluhu, vybavený chráničem prstů proti poranění dětí.
Cena s DPH: 2 970,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Brother J 17 je mechanický domácí šicí stroj Brother s kovovou kostrou a jednoduchou obsluhou. Vybaven 17 šicími programy, horizontálním rotačním chapačem, 4-krokovou knoflíkovou dírkou a volným ramenem.
Cena s DPH: 3 040,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Brother BQ 1700 je domácí šicí stroj s celokovovou konstrukcí určený pro domácí šití. Šicí stroj Brother BQ 1700 je vybaven volným ramenem, rotačním chapačem a má 17 šicích programů včetně 4-krokové knoflíkové dírky.
Cena s DPH: 3 550,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Brother BQ 2500 je mechanický šicí stroj s celokovovou konstrukcí určený pro domácí šití. Šicí stroj Brother BQ 2500 je vybaven volným ramenem, rotačním chapačem a má 25 šicích programů včetně 4-krokové knoflíkové dírky.
Cena s DPH: 4 280,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Brother BN 2700 je domácí šicí stroj s kovovou kostrou určený pro domácí šití. Šicí stroj Brother BN 2700 je vybaven volným ramenem, rotačním chapačem a má 27 šicích programů včetně automatického šití knoflíkové dírky.
Cena s DPH: 5 170,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Brother RH 137 je domácí šicí stroj s celokovovou konstrukcí určený pro domácí šití. Šicí stroj Brother RH 137 je vybaven volným ramenem, rotačním chapačem, 37 šicími programy vč. automatického šití knoflíkové dírky.
Cena s DPH: 5 660,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Brother DS 120 je domácí šicí stroj s nenáročným elektronickým ovládáním a řadou funkcí pro domácí šití. Šicí stroj má volné rameno, 20 šicích programů vč. 3 automatických knoflíkových dírek a podsvícený LCD displej.
Cena s DPH: 6 630,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Brother HF 37 je robustní domácí šicí stroj s kovovou vnitřní konstrukcí určený pro domácí šití. Šicí stroj Brother HF 37 je vybaven volným ramenem, rotačním chapačem, 37 šicími programy vč. automatického šití knofl. dírky
Cena s DPH: 6 990,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Brother DS 140 je elektronický šicí stroj pro domácnost. Šicí stroj má ve výbavě 40 šicích programů vč. tří automatických knoflíkových dírek, volné rameno, podsvícený LCD displej, regulaci délky stehu a polohy jehly, atd.
Cena s DPH: 7 360,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Brother NV 15 je elektronický šicí stroj vhodný do domácnosti. Šicí stroje Brother NV 15 mají horizontální rotační chapač, volné rameno, LCD displej, 16 programů a 3 druhy automatické knoflíkové dírky.
Cena s DPH: 7 390,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Brother NV 27 - limitovaná série je elektronický šicí stroj s jednoduchou obsluhou pro domácí šití. Má horizontální rotační chapač, LCD displej, 50 šicích programů a 5 typů automatické knoflíkové dírky na 1 krok.
Cena s DPH: 8 890,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Brother NV 35 nástupce modelu NV 30 je elektronický šicí stroj s volným ramenem, rotačním chapačem, 70 stehy včetně 7 druhů plně automatické knoflíkové dírky a dalšími funkcemi.
Cena s DPH: 9 490,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Brother NV 20 LE je elektronický šicí stroj s jednoduchou obsluhou určený pro domácí šití. Šicí stroj má horizontální rotační chapač, volné rameno, LCD displej, 40 programů a 5 typů automatické knoflíkové dírky na 1 krok.
Cena s DPH: 9 550,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Brother NV 55 Fashion Edition je novou verzí oblíbeného modelu Brother NV 55. Tento elektronický domácí šicí stroj s volným ramenem, 10-ti druhy automatické knoflíkové dírky a 135 programy.
Cena s DPH: 11 490,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Brother NV 100 Prime Edition je nový elektronický šicí stroj s automatickým odstřihem nitě pro patchwork a quilting. Stroj má 30 druhů stehů, možnost vytvořit si vlastní stehy, 6 typů knoflíkové dírky a rotační chapač.
Cena s DPH: 14 190,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Brother F 400 je nový elektronický šicí stroj s automatickým odstřihem nitě pro patchwork a quilting. Stroj má 40 druhů stehů, možnost vytvořit si vlastní stehy, 6 typů knoflíkové dírky a rotační chapač.
Cena s DPH: 14 930,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Brother F 410 je moderní elektronický šicí stroj pro domácí šití. Šicí stroj má 100 druhů stehů vč. overlockových a dekoračních stehů, 7 typů automatické knoflíkové dírky, 4 druhy abecedy a horizontální rotační chapač.
Cena s DPH: 15 690,- 
 
ks
ks
Elektronický šicí stroj Brother NV 350 SE je domácí šicí stroj pro velmi náročné uživatele. Šicí stroj má plnou elektronickou výbavu, robustní konstrukci a LCD displej.
Cena s DPH: 18 090,- 
 
ks

z2

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 

Šicí stroje Brother
Šicí stroje Brother nepatří sice ke strojům s největší tradicí na českém trhu, avšak jejich obliba v poslední době rychle dohání ostatní dříve zavedené značky. Šicí stroje Brother jsou rozšířeny po celém světě a pro svou tradici i velmi dobrou kvalitu jsou také v mnoha zemi lídry trhu s šicími stroji! Oslovují zákazníky širokou škálou modelů od nejlevnějších mechanických šicích strojů, přes velmi dobře vybavené elektronické šicí stroje, až po inteligentní šicí stroje. Jedná se o šicí stroje pro domácnost, které ve své široké nabídce uspokojí jak uživatele, kteří potřebují šicí stroj pro běžné domácí opravy, tak i náročné uživatele, kteří šijí častěji. V sortimentu jsou šicí stroje Brother i malé a velmi nízké hmotnosti, které uvítají zejména starší uživatelé, kteří potřebují stroj pouze vyjímečně na občasnou opravu a zase šicí stroj následně uklidí. Vyšší modely však uvítají milovníci patchworku, quiltingu a dalších moderních šicích metod, neboť elektronické šicí stroje Brother jsou vybaveny nejmodernějšími funkcemi, které usnadňují práci svým uživatelům. Oblíbeny jsou také pro svou inteligenci, velmi dobré zpracování, dotykové LCD displeje. U všech svých modelů klade Brother důraz na snadné ovládání a poskytuje velmi podrobné návody k ovládání šicích strojů a používaných šicích technik. Cenová nabídka šicích strojů Brother je velká.

Na Ráji šití nabízíme také stroje Brother vyšívací nebo šicí a vyšívací. Vyšívací stroje Broher patří k jedněm z nejoblíbenějších na trhu a jsou velmi jednoduché na ovládání, intuitivní a spolehlivé. Vyšívací stroje Brother máme jak pro vyšívání v rodině např. na oblečení pro děti a další potřeby jako ubrusy, prostírání a další nejrůznější užití. Na Ráj išití však prodáváme vyšívací stroje i pro vyšívání loga či jiných obrázků či nápisů na zakázky. Své místo mají i vyšívací stroje Brother v reklamních agenturách, školách atp.

Mimořádnou oblíbenost si získaly overlocky Brother. Všechny overlocky Brother jsou určeny pro šití v domácnosti. Rozumí se tím pro potřeby rodiny, ne šití zakázek doma, jak si rády zákaznice vysvětlují. Overlocky Brother patří jednoznačně k nejprodávanějším overlockům na českém trhu a jejich spolehlivost je při odpovídajícím zatížení bezproblémová. Jedná se o moderní a kvalitní overlocky. I zájemce o coverlock Brother bude určitě uspokojen kvalitním výrobkem.

Ke všech zmiňovaným šicím a vyšívacím strojům a overlockům či coverlockům Brother je možno dokoupit kdykoliv široké příslušenství Brother a to jak značkové, tak levnější alternativní.KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.