0
0,- 

Šicí stroje Brother - Autorizovaný partner Ráj šití

22.05.2013
Ráj šití je autorizovaným partnerem značky pro šicí stroje a overlocky Brother pro rok 2013. Šicí stroje Brother, to jsou šicí stroje, overlocky, coverlocky, šicí a vyšívací stroje, vyšívací stroje a příslušenství pro stroje.

Značka pro šicí stroje Brother je na trhu v České republice již řadu let. Přesněji od roku 1991. Historie této značky je popsána více v našem článku „Šicí stroje Brother“, takže zde půjde o něco jiného.  Půjde hlavně o Autorizaci k prodeji a servisu na šicí stroje Brother! Prvně byly šicí stroje Brother distribuovány, prodávány a servis šicích strojů prováděn přes partnery. Komunikaci s dealery Brother, jejich podporu, prováděla centrála Brother v Brně tzv. Brother International.  Brother totiž nejsou ani dnes jen šicí stroje, overlocky, elektronické šicí stroje, ale také tiskárny, čtečky a další kancelářská technika, kopírky, multifunkční zařízení apod. Šicí stroje Brother se staly velmi oblíbené mezi dealery, prodejci šicích strojů, pro svoji kvalitu, vytříbenost vkusu co do designu, cenovou politiku a podporu partnerské sítě, která zahrnuje jak produktovou podporu, tak i prodejní know how apod. Tato politika přinesla šicím strojům Brother  skvělé reference a recenze na šicí stroje jsou jen pozitivní. Ne jinak tomu je i poté, co centrála předala svoje práva na distributory, kteří se dnes o rozvoj partnerství a podporu prodeje šicí techniky starají. Jedná se o zkušené společnosti z oblasti šicí techniky nejen pro domácnosti, ale i šicí techniky polo a plně profesionálních šicích strojů, včetně vyšívacích strojů atd. To je zárukou pokračování kvality služeb značky. Na to navazuje autorizace partnerů, která je zárukou kvality služeb i pro koncového uživatele šicího stroje Brother. Aby se "někdo" stal partnerem, dealerem značky Brother, je potřeba dodržovat zásady a politiku značky, která dbá na péči o zákazníka, služby a servis šicích strojů, znalosti o šicích strojích, řadách šicích strojů atd. Partneři musí tyto schopnosti prokazovat a obhajovat každý rok a ne všem je udělen certifikát autorizovaného partnera Brother. Společnost OK business tento certifikát vlastní. Získala po změně distribuce první certifikaci pro rok 2012 a obhájila ji i pro rok 2013. Je nám potěšením být autorizovaným partnerem značky pro šicí stroje a overlocky Brother. Ráj šití, kde prodej značky Brother probíhá, patří mezi významné zástupce a prodejce šicích strojů a techniky Brother, nebudeme skromní, Ráj šití patří mezi ty nejlepší. Šicí stroje Brother se na Ráj šití již plně zabydlely. Držíme palce k dalšímu rozvoji spolupráce mezi značkou Brother a námi. Ráj šití, to je autorizovaný a polehlivý prodejce komodity šicí stroje.

Šicí stroje Brother - Autorizovaný Partner Ráj šitíŠicí stroje Brother - Autorizovaný partner Ráj šití pro rok 2013


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.