0
0,- 

Šicí stroje Bernina
Bernina je švýcarská firma zabývající se výrobou šicích strojů již od roku 1893, kdy Karl Fridrich Gegauf vynalezl a zrekonstruoval první šicí stroj. Značka Bernina jako taková pak vznikla odštěpením v roce 1990 a ejjí továrny jsou umístěny v Lamphunu, ale i v Thajsku. Bernina vyvíjí, vyrábí a prodává zboží a služby pro textilní trh, především jsou to domácí šicí a vyšívací systémy včetně příslušenství a souvisejícího vybavení. Produkty Bernina umožňují šití, vyšívání, quiltování i patchwork na velmi vysoké úrovni. Šicí stroje Bernina v celé své historii vynikají celou řadou patentovaných technologií, které posunovaly šicí stroje stále vpřed a dnes již jimi jsou vybaveny i jiné značky. Jedná se například o snap-on rychloupínací systém výměny patek, kolenní páku pro zdvih patky kolenem či CB chapač. Ale tomu se nemůžeme divit, neboť cílem Berniny je být inovátorem v oblasti šití a proto neustále do dalšího vývoje investuje, velkou část obratu také reinvestuje.
Bernina jsou špičkové elektronické šicí stroje plné inovací podle moderních trendů v šití. Všechny šicí stroje Bernina disponují užitečnými funkcemi jako je automatická knoflíková dírka či automatické navlékání jehly. Šicí stroje Bernina jsou velmi dobře vybavené nejen funkcemi, ale i příslušenstvím. Což z nich spolu s moderním a pěkným designem, kvalitním provedním a dlouhou životností tvoří stroje velmi oblíbené. Šicí stroje Bernina dokáží prošít i silnější materiály jako riflovinu . V nabídce šicích strojů Bernina si vybíre nejen začínající švadlenka, ale i pokročilá uživatelka. Šicí stroje Bernina pro běžné domácí šití naleznete pod označením šicí stroje Bernette.Třídit dle:
 
ks
Šicí stroj Bernina 330 je elektronický stroj pro domácnost s dlouhým volným ramenem. Bernina 330 je nástupcem oblíbených strojů Bernina Active, má LCD displej, 40 šicích programů, kyvný CB chapač a automatickou knoflíkovou dírku.
Cena s DPH: 26 790,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Bernina 350 PE je špičkový elektronický stroj pro domácnost s dlouhým volným ramenem. Šicí stroj má LCD displej, 85 druhů stehů vč. 2 typů abecedy, kyvný CB chapač s antiblokem a automatickou knoflíkovu dírkou na 1 krok.
Cena s DPH: 29 990,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Bernina 350 Special edition je špičkový elektronický stroj pro domácnost s dlouhým volným ramenem. Šicí stroj má LCD displej, 85 druhů stehů vč. 2 typů abecedy, kyvný CB chapač s antiblokem a automatickou knoflíkovu dírkou
Cena s DPH: 31 990,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Bernina 380 je špičkový elektronický stroj pro domácnost s volným ramenem přes celou pracovní plochu. Nabízí LCD displej, 115 druhů stehů vč. 2 typů abecedy, kyvný CB chapač a automatickou knoflíkovou dírkou.
Cena s DPH: 34 990,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Bernina 530 je špičkový elektronický šicí stroj s přehledným displejem. Nabízí 395 druhů stehů vč. 4 typů abecedy, kyvný CB chapač s antiblokem, 9 typů automatické knoflíkové dírky a extra dlouhé volné rameno.
Cena s DPH: 42 790,- 
 
ks
ks
Šicí a vyšívací stroj Bernina Aurora 450 je špičkový elektronický šicí a vyšívací stroj s přehledným displejem. Nabízí 163 druhů stehů vč. 4 typů abecedy, vertikální rotační chapač a 9 typů automatické knoflíkové dírky.
Cena s DPH: 46 690,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Bernina 550 QE je špičkový elektronický šicí stroj s vysokou přesností šití. Nabízí 434 druhů stehů vč. 4 typů abecedy, kyvný CB chapač s antiblokem, 10 typů automatické knoflíkové dírky a BSR senzorovou patku.
Cena s DPH: 52 990,- 
 
ks
ks
Šicí a vyšívací stroj Bernina 560 je špičkový elektronický šicí a vyšívací stroj s vysokou přesností šití. Nabízí 676 druhů stehů vč. 4 typů abecedy, vertikální rotační chapač a 11 typů automatické knoflíkové dírky.
Cena s DPH: 59 990,- 
 
ks
ks
Šicí a vyšívací stroj Bernina 570 QE je špičkový elektronický šicí a vyšívací stroj s vysokou přesností šití. Nabízí 676 druhů stehů vč. 4 typů abecedy, vertikální rotační chapač a 11 typů automatické knoflíkové dírky.
Cena s DPH: 59 990,- 
 
ks
ks
Šicí stroj Bernina 740 je nový špičkový robustní elektronický stroj pro kreativní šití a patchwork. Nabízí dotykovou přehlednou obrazovku, 800 typů stehů vč. abeced, zabudované horní podávání a velkou pracovní plochu.
Cena s DPH: 69 990,- 
 
ks
ks
Šicí a vyšívací stroj Bernina 720 je nový špičkový robustní elektronický stroj pro kreativní šití a patchwork. Nabízí velkou dotykovou obrazovku, 681 typů stehů vč. abeced, dlouhé volné rameno a možnost připojení vyšívacího agregátu.
Cena s DPH: 69 990,- 
 
ks
ks
Šicí a vyšívací stroj Bernina 580 je špičkový elektronický šicí a vyšívací stroj s vysokou přesností šití. Nabízí 632 druhů stehů vč. 7 typů abecedy, vertikální rotační chapač a 11 typů automatické knoflíkové dírky.
Cena s DPH: 84 990,- 
 
ks
ks
Šicí a vyšívací stroj Bernina 770 QE je nový špičkový robustní elektronický stroj pro kreativní šití a patchwork. Nabízí velkou dotykovou obrazovku, 992 typů stehů vč. abeced, horní podávání a možnost připojení vyšívacího agregátu.
Cena s DPH: 89 990,- 
 
ks
ks
Šicí a vyšívací stroj Bernina 790 je nový špičkový robustní elektronický stroj pro kreativní šití a patchwork s možností šití do stran. Nabízí velkou dotykovou obrazovku, 1352 stehů vč. 8 abeced a možnost připojení vyšívacího modulu.
Cena s DPH: 129 990,- 
 
ks
ks
Šicí a vyšívací stroj Bernina 880 je nejpřesnější elektronický šicí a vyšívací stroj pro kreativní šití a vyšívání. Velká dotyková obrazovka, více než 1764 typů stehů, 12 fontů, 400 vyšívacích vzorů i zabudované horní podávání.
Cena s DPH: 179 990,- 
 
ks
Třídit dle:
 

Šicí stroje Bernina
Historie šicích strojů Bernina se začíná psát na konci 19. století plného gigantického pokroku nejen pro šicí stroje, konkrétně v roce 1890. Kdy  Karl Friedrich Gegauf vynalezl první šicí stroj a zakládá mechanickou dílnu v malém švýcarském městečku Steckborn. V této dílně začíná vyrábět šicí stroje na vyšívání monogramů. Ještě nepodnikal ani tři roky a Friedrich Gegauf sestrojil šicí stroj s dutým lemováním, který mohl šít rychlostí 100 stehů za minutu. Na tehdejší dobu se jednalo o pozoruhodný šicí stroj nejen díky své nezvykle vysoké rychlosti, ale také díky zvláštnímu stehu, jímž byl první na světě. Podnikání Karla Gegaufa se neustále rozrůstalo a o jeho šicí stroje byl velký zájem. První šicí stroj s názvem Bernina se však objevil až v roce 1932, neboť synové Karla Gegaufa se rozhodli pojmenovat své stroje po známé švýcarské hoře.
Díky neustálým inovacím se šicí stroje Bernina posouvaly neustále v před a v roce 1943 pak vznikl na světě vůbec první šicí stroj s volným ramenem, jež dokázal šít klikatý steh. V 80. letech 20. století pak vznikl první elektronický šicí stroj s označením Bernina 1130. Tento šicí stroj v sobě nesl pověstnou švýcarskou preciznost a kvalitu, ale zároveň byl jednoduchý na obsluhu a zjednodušil i výkon některých náročných operací. V roce 1998 byl na trh uveden další inovativní šicí stroj s označením Artista 180, což už byl šicí stroj řízený počítačem a umožňoval napojení na periferie a využíval další prvky počítačové revoluce včetně operačního systému Windows.
Šicí stroje Bernina jsou pověstné svou švýcarskou kvalitou a precizním provedením, stejně tak i neustálým zdokonalováním a rozvojem uživatelského komfortu. Díky tomu je dlouhodobě řadíme na špici svého oboru!

Při výběru šicího stroje je nutné dát pozor na to, že všechny šicí stroje v levnější cenové kategorii nemají overlockové stehy. U většiny modelů jsme pro Vás vyfotili a zobrazili pod šicím strojem stehy, které tento produkt obsahuje a nabízí. Obrázek lze zvětšit a podívat se, jestli šicí stroj obsahuje všechny stehy, které potřebujete. Pokud nevíte, jak vypadají overlockové stehy, nabízíme Vám je k nahlédnutí v našem podrobnějším vysvětlení k rozdílům mezi overlockovými stehy - overlockový steh u šicího stroje. Pokud není foto se stehy umístěno, kontaktujte nás a my pro Vás náhled stehů či informaci zajistíme.KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.