0
0,- 

Šicí stroje Baby Lock
V této kategorii najdete např. šicí stroj pro slepý steh Baby Lock Blind Hemmer, což je šicí stroj určený k šití slepého stehu, neviditelného lemu a pro šití podložení. S tímto strojem vytvoříte profesionální zakončení látky. Vyjímečným strojem je šicí stroj na ruční steh Baby Lock Sashiko domů i do firmy. Jedinečný šicí stroj, který šije steh napodobující ruční šití. Sashiko je tradiční japonská technika prošívání, která byla dříve výhradně ruční prací. Nyní ji můžete šít i na šicím stroji. Šicí stroje Baby Lock jsou stroje s nevšedním použitím.

Třídit dle:
 
ks
Babylock BL-101 Blind Hemmer šicí stroj na slepý steh je šicí stroj určený k šití slepého stehu, neviditelného lemu a pro šití podložení. S tímto strojem vytvoříte profesionální zakončení látky.
Cena s DPH: 15 990,- 
 
ks
ks
Šicí stroj na ruční steh Baby Lock Sashiko domů i do firmy. Jedinečný šicí stroj šije steh napodobující ruční šití. Sashiko je tradiční japonská technika prošívání, která byla dříve výhradně ruční prací.
Cena s DPH: 38 990,- 
 
ks
Třídit dle:
 

Šicí stroje Baby Lock
Šicí stroje Baby Lock


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.