0
0,- 

Šicí stroje a šicí technika - Staňte se fanouškem Ráj šití.cz na Facebook

09.05.2016
Facebook pro fanoušky Ráj šití.cz a zavedených značek šicích strojů a overlocků. Šicí stroje Lucznik, Singer, Bernina, Brother, Janome, Zetina, AEG. Levné a výhodné šicí stroje, informace pro naše zákazníky o akcích a slevách živě na Facebooku. Staňte se našimi Facebook fanoušky a čerpejte výhody.

V oblasti komunikace se zákazníky, nakupujícími šicí stroje, overlocky, šicí a žehlící techniku, mandly, jsme otevřeli speciální sekci v sociální síti Facebook. Ráj šití.cz se tak posouvá zase blíže ke svým zákazníkům ve své prezentaci na internetu. Může díky tomu rychleji komunikovat se svými zákazníky v prostředí, které je stále oblíbenější. Je to nový komunikační kanál a stránky pro fanoušky Ráj šití.cz a zavedených značek šicích strojů a overlocků Lucznik, Singer, Bernina, Brother, Janome, Zetina, AEG. Levné a výhodné šicí stroje nabízí každá značka a chceme o tom naše zákazníky informovat, stejně jako o dalších akcích a slevách. Facebook nám dává řadu možností v živém prostředí, které umožňuje skutečně komunikovat takřka na místě a v jednom okamžiku. Můžeme nejen oslovovat naše příznivce, ale i předávat informace o novinkách, naslouchat připomínkám, názorům, tužbám, řešit problémy, předávat informace využitelné pro šicí stroje. Chceme se blíže přiblížit těm, kteří u nás zakoupili "svůj" šicí stroj, ale i všem těm, kteří o koupi u nás uvažují, protože jim je náš eshop z nějakého důvodu sympatický a mají o dění v Ráji zájem. Je zde možnost zmiňovat události, dávat prostor diskusi a výměně názorů, které se nebojíme. V tuto chvíli již máme 127 fanoušků, kteří si mohou vyměňovat zkušenosti o tom kterém modelu šicího stroje, overlocku, poradit se, co a jak volit, jak používat šicí stroj, kde najít inspiraci. Na stránkách nyní probíhá sleva pro fanoušky a brzy budeme chtít spustit i nové kolo soutěží, kdy budou moci fanoušci vyhrát cenné dárky. Staňte se i Vy Fanoušek Ráj šití.cz na Facebook.

KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.