0
0,- 
 

Šicí stroj Lucznik 888 Izabella II s ořezem

101-00026Kód:
LucznikVýrobce:
již se neprodává Dostupnost:
24 měsícůZáruka:
zdarmaDoprava:
8 000,-  Běžná cena:
4 950,-  Cena bez DPH:
5 990,-  Cena s DPH:
2 010,-  tj. 25% Ušetříte:
zahrnuty v ceně Recyklační poplatky:

Toto zboží se již neprodává. Podobné produkty můžete nalézt v alternativních produktech.

Šicí stroj Lucznik 888 Izabella II s ořezem

Šicí stroj Lucznik 888 Izabella II je výkonný šicí stroj pro náročnější uživatele vhodný pro domácí šití. Šicí stroje Lucznik 888 Izabella II jsou šicí stroje vybavené 21 programy, horizontálním rotačním chapačem a volným ramenem. Šicí stroje Lucznik 888 Izabella II nabízejí užitečné funkce jako např. automatické 1 krokové šítí knoflíkových dírek, automatický navlékač jehly, možnost plynulé regulace délky i šířky stehu, možnost regulace přítlaku patky, 20 druhů stehů, z toho 4 overlockové stehy, elastické a pružné stehy, patchworkové stehy, stejně jako stehy dekorativní, ořez látky při šití overlockových stehů, atd. Šicí stroj díky vysokému zvednutí patky umožňuje šití několika vrstev materiálu vč. více vrstev rifloviny. Tento šicí stroj je robustní mechanický a velmi výkonný šicí stroj vybavený kvalitním rotačním chapačem. Šicí stroj spojuje technickou kvalitu s vybaveností funkcemi, výkonem a vynikající cenou na šicí stroj, obstojí i u náročnějších uživatelů při domácím použití.

TENTO MODEL JIŽ NENÍ DOSTUPNÝ, ZNAČKA LUCZNIK UKONČILA JEHO VÝROBU.

V případě, že by jste chtěli podobný model s ořezem, máme pro Vás v nabídce šicí stroj Veronica 404, který má podobné funkcne, jako Lucznik 888 Izabella II.
Šicí stroj Lucznik 888 Izabella II je vybaven naprosto revoluční funkcí, která nemá u šicích strojů na současném trhu obdobu. Jedná se o funkci ořezu látky při šití overlockových stehů. Touto funkcí nahradí overlock, v případě občasného použití pro domácí potřebu. Součástí stroje je proto nejen ořezový nůž, zabudovaný přímo ve stroji, ale i speciální overlocková patka pro šití s ořezem materiálu, zahrnutá do základního příslušenství, tedy do ceny stroje. I pokud byste běžně tuto funkci nepoužívali, získáte silný a výkonný šicí stroj pro domácí použití.


Hlavní funkce pro šicí stroj Lucznik 888 Izabella II:

21 šicích programů
20 stehů
Volné rameno usnadňuje šití manžet, nohavic, rukávů
Možnost  prošívání, vyšívání, příšívání aplikací atd.
Horizontální rotační chapač
Umožňuje šití materiálů – od lehkých (tyl, šifónová krajka, žoržet) přes středně těžké (tenký štruks (bavlněná látka), tvíd, plátno) až po těžké materiály jsou např. plášťové tkaniny nebo riflovinu ve více vrstvách.


Pro kvalitní výsledek šití je nutné vždy použít vhodné jehly a nitě! Jehly nabízíme velikosti 70 až 100 a používají se dle tloušťky a typu šitého materiálu. Jehly se rozlišují na standardní tj. na šití běžných tkaných látek nebo strečové  pro šití úpletů a tričkoviny a jeansové tj. na riflovinu. Zvolené jehly a nitě zásadním způsobem ovlivní výsledek Vašeho šití. Jehly si můžete vybrat v sekci galanterie. Zde jsou v nabídce i další potřeby pro šití jako např. nůžky, olej, sada šicích potřeb apod.

 
 

Stehy, které nabízí šicí stroje Lucznik 888 Izabella II:

- přímý rovný steh pro šití
- krytý steh a overlockové stehy pro zakončování lemů
- krytý steh pro slepé podšívání lemů a okrajů
- krytý steh šití zipů
- elastický velký steh pro všívání gumy, opravy, zpevňování, šití ložního prádla
- trojitý rovný steh pro šití elastických materiálů
- 4 overlockové stehy pro lemování a sešívání tkaniny
- trikotový steh do plizování, lemování, obšívání, přišívání čelenek, obšívání ložního prádla
- ozdobný saténový steh (zhuštěný cikcak) pro dekorativní šití
- půlměsíční steh - dekorativní steh pro zpracování prostírání a ubrusů

 

Funkce, kterými disponuje šicí stroj Lucznik 888 Izabella II:

- přišívání knoflíků
- plně automatické obšívání dírky dle velikosti knoflíku
- šití overlockových stehů vč. ořezu látky
- automatický navlékač jehly
- vysoké zvednutí patky umožňuje šití několika vrstev materiálu
- možnost šití dvojjehlou – dekorativní šití
- funkce zpětného šití
- plynulá regulace rychlosti šití
- plynulá regulace délky stehu
- plynulá regulace šířky cik cak stehu až do 7 mm
- navíjení niti na spodní cívku s automatickým vypnutím systému navíjení po jejím naplnění
- možnost regulace přítlaku patky – v závislosti na síle materiáluStandardní výbava pro šicí stroj Lucznik 888 Izabella II zahrnutá do ceny:

Párač (prořezávač knoflíkové dírky) + štěteček = 2 v 1
3 jehly
3 náhradní cívky
Vodítko
2 ks držák špulky nitě
Druhý trn špulky nitě
Šroubováčky
Podložka pod špulku nitě
Patky pro šicí stroje:
- základní
- speciální overlocková pro šití s ořezem
- zipová
- pro knoflíkovou dírku
- pro přišívání knoflíků
Nožní spouštěč


V případě šití overlockového stehu bez použití ořezu je možno šít overlockový steh s patkou univerzální nebo s patkou overlockovou, která není součástí stroje. Šití s patkou overlockovou, kterou je možno dokoupit, je pohodlnější a steh budete mít pravidelný, protože zarážka vás vede rovnoměrně podél ostřiženého okraje.


Veškeré příslušenství pro šicí stroje Lucznik, které je možné dokoupit naleznete v kategorii Příslušenství Lucznik nové šicí stroje.Návod na použití patek naleznete rovněž na našich stránkách.


V sekci galanterie naleznete řadu pomůcek, které je možno využít při domácím šití jako např. jehly, souprava šití, celá souprava patek, krejčovské nůžky, olej pro šicí stroje a další.

 

Pokud si chcete porovnat parametry tohoto šicího stroje s jinými modely, nahlédněte do srovnávací tabulky šicích strojů.Technické údaje platné pro šicí stroj Lucznik 888 Izabella II:

Robusní kovová konstrukce, v šicím mechanismu jsou použity kovové části, vnější části stroje jsou plastové
Jehelní systém: 130/705 H
Váha netto: 6,7 kg, v balení: 7,5 kg
Zvednutí patky: 7,5 mm
Rychlost šití: 0-900 stehů za min.
Napájení: 230 V, 50 HZ
Příkon: 85 W
Délka stehu: 0-4 mm
Šířka stehu: 0-5 mm
Záruka: 24 měsíců 
Rozměry (v x d x h): 31 x 39 x 17,5 cm

 

Představení stroje:

 

Cívkování a navlékání tohoto stroje:Šití s ořezem materiálu:

 

Lucznik

Šicí stroje, overlocky Lucznik a žehlící lisy Lucznik. To jsou produkty, které nabízí jedna z nejstarších tradičních značek šicích strojů v aktuální modelové řadě. Značka Lucznik oslavila v r. 2010 výročí 60 let založení. Ze zkušeností, ale i z aktuálních potřeb trhu se poučila, a proto v současné době nabízí šicí stroje, které mají na rozdíl od řady jiných značek kovovou kostru stroje a důležité součástky, použité v šicím mechanismu, jsou rovněž kovové, což se pozitivně odráží v životnosti strojů. Proto jsou u současných zákazníků tolik oblíbené. Šicí stroje a overlocky Lucznik se mohou pochlubit velmi výhodnými cenami, ale i příslušenstvím za rozumné ceny. Běžně je i veškeré příslušenství skladem. Servis je zajištěn zkušenými techniky v autorizovaném servise. Nové šicí stroje a overlocky Lucznik jsou natolik oblíbené, že mají tisíce spokojených zákazníků.
Technické parametry

21 počet stehů

ano mechanický

ano automatická knoflíková dírka

ano regulace šířky stehu

ano regulace délky stehu

ano rotační chapač

3 overlockové stehy


Alternativní zboží
Cena s DPH: 3 490,- 
Šicí stroje Lucznik 555 Laura jsou vybaveny 36 programy, CB chapačem, volným ramenem, overlockovými stehy, ořezem nitě, LED osvětlením a velmi vysokým množstvím kovových součástek v šicím mechanismu.
 
ks

Cena s DPH: 7 800,- 
Šicí stroje Janome 423s mají kyvný CB chapač, volné rameno, 23 šicích programů a 43 šicích technik, aut. knoflíkovou dírku a regulaci přítlaku patky. Šicí stroje Janome 423 mají ve výbavě tvrdý kryt.
 
ks

Cena s DPH: 7 990,- 
Šicí stroj Veronica 404 je mechanický šicí stroj s bočním ořezem látky, který se hodí pro běžné domácí šití. Tento šicí stroj má rotační chapač, volné rameno, funkci aut. knoflíkové dírky a aut. navlékač nitě.
 
ks

Cena s DPH: 5 170,- 
Šicí stroj Brother BN 2700 je domácí šicí stroj s kovovou kostrou určený pro domácí šití. Šicí stroj Brother BN 2700 je vybaven volným ramenem, rotačním chapačem a má 27 šicích programů včetně automatického šití knoflíkové dírky.
 
ksKATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Související zboží
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.