0
0,- 
 

Šicí souprava Lucznik Max II. jakost

103-00123-IIKód:
LucznikVýrobce:
již se neprodává Dostupnost:
300,-  Běžná cena:
161,-  Cena bez DPH:
195,-  Cena s DPH:
105,-  tj. 35% Ušetříte:
zahrnuty v ceně Recyklační poplatky:

Toto zboží se již neprodává. Podobné produkty můžete nalézt v alternativních produktech.

Šicí souprava Lucznik Max II. jakost

Šicí souprava Lucznik Max II. jakost obsahuje užitečné příslušenství pro domácí šití. Šicí souprava je volně k prodeji samostatně. Jedná se o praktickou pomůcku či dárek do každé domácnosti.  

II. jakost - drobné škrábance na krabičce


V soupravě jsou tyto šicí potřeby:
12 barevných nití na špulkách
10 navinutých válečků s barevnými nitěmi
9 jehel pro ruční šití
1 krejčovský metr
1 nůžky
5 knoflíků černé barvy
5 knoflíků bílé barvy
6 stiskacích knoflíků
25 barevných špendlíků
20 klasických špendlíků s malou hlavičkou
10 zapínacích špendlíků zlaté barvy malé
8 zapínacích špendlíků stříbrné barvy střední
6 malých háčků (např. na zajištění zipu)
3 velké háčky
1 náprstek
1 navlékač jehel
1 párač
Bílá a černá příze

Lucznik

Šicí stroje, overlocky Lucznik a žehlící lisy Lucznik. To jsou produkty, které nabízí jedna z nejstarších tradičních značek šicích strojů v aktuální modelové řadě. Značka Lucznik oslavila v r. 2010 výročí 60 let založení. Ze zkušeností, ale i z aktuálních potřeb trhu se poučila, a proto v současné době nabízí šicí stroje, které mají na rozdíl od řady jiných značek kovovou kostru stroje a důležité součástky, použité v šicím mechanismu, jsou rovněž kovové, což se pozitivně odráží v životnosti strojů. Proto jsou u současných zákazníků tolik oblíbené. Šicí stroje a overlocky Lucznik se mohou pochlubit velmi výhodnými cenami, ale i příslušenstvím za rozumné ceny. Běžně je i veškeré příslušenství skladem. Servis je zajištěn zkušenými techniky v autorizovaném servise. Nové šicí stroje a overlocky Lucznik jsou natolik oblíbené, že mají tisíce spokojených zákazníků.
Alternativní zboží
Cena s DPH: 290,- 
Šicí souprava s užitečnými šicími potřebami pro šicí stroje. Šicí souprava je volně k prodeji. Jedná se o praktickou pomůcku či dárek do každé domácnosti. Tuto šicí soupravu získáte zdarma, pokud zakoupíte šicí stroj Lucznik Amelia.
 
bal.

Cena s DPH: 200,- 
Šicí souprava Medium je sada, která obsahuje 32 barevných nití pro šicí stroje navinutých na špulkách a 32 plastových cívek na spodní nit. Šicí souprava je volně k prodeji. Jedná se o praktickou pomůcku či dárek.
 
bal.

Cena s DPH: 120,- 
Šicí souprava Basic s užitečnými šicími potřebami pro šicí stroje s kyvným CB chapačem. Šicí souprava je volně k prodeji. Jedná se o praktickou pomůcku či dárek do každé domácnosti.
 
bal.KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.