0
0,- 

Šicí a vyšívací stroje Brother přichází s novinkami

15.11.2012
Domácí šicí a vyšívací stroje japonské firmy Brother patří ke světové špičce. Šicí stroje Brother jsou po řadu let zárukou kvality a i to z nich dělá velmi žádané šicí stroje. Základem úspěchu této značky je vlastní vývoj, široký sortiment mechanických a elektronických šicích strojů, spolehlivost, jednoduchost obsluhy a moderní design. Šicí stroje Brother jsou určeny jak pro začátečníky tak pro pokročilé i velmi pokročilé.

Domácí šicí a vyšívací stroje japonské firmy Brother patří ke světové špičce. Šicí stroje Brother jsou po řadu let zárukou kvality a i to z nich dělá velmi žádané šicí stroje. Základem  úspěchu této značky je vlastní vývoj, široký sortiment  mechanických a elektronických šicích strojů, spolehlivost, jednoduchost obsluhy a moderní design. Šicí stroje Brother jsou určeny jak pro začátečníky tak pro pokročilé i velmi pokročilé. Značka Brother přichází před Vánocemi na trh s novinkami téměř ve všech svých produktových řadách. Z mechanických šicích strojů je velmi zajímavá nová řada Brother BM a XN, jmenovitě nejmenší šicí stroj Brother XN 17. Do řady BM zapadá nový šicí stroj Brother BM 3600. Z mechanických šicích strojů je velmi zajímavá také nová řada Brother BQ a BN. Tyto stroje jsou robustní, mají celokovovou vnitřní konstrukci, horizontální chapač a i nejjednodušší šicí stroj Brother BQ 17 má LED osvětlení pracovní plochy. V segmentu šicí a vyšívací stroje, je velmi oblíbená řada elektronických šicích strojů Brother  Innov-is s označením NV, která je určena jak pro běžné šití tak i patchwork a quilting. Zejména šicí stroje Brother NV 15, NV 35 a NV 55 se vyznačují jednoduchou obsluhou, perfektním šití knoflíkových dírek na jeden krok, automatickým zapošíváním na začátku a konci šití, polohováním jehly, LED osvětlením a automatickým navlékačem nitě a jsou jedním z nejprodávanějších strojů.
Sici stroje Brother - novinky roku 2012
Šicí stroje Brother NV 350 a NV 550 s automatickým odstřihem nitě a kolenní pákou pro zvedání patky a tvorbou i vlastních stehů jsou navíc vhodné pro patchwork a quilting. Vyšívací stroje Brother jsou velmi úspěšným segmentem. Nový šicí a vyšívací stroj NV 955, náhrada za 950tku: innovis 955 je vhodný pro profesionální šití s řadou stehů, automatickým odstřihem nitě a řadou dalších funkcí. Jednoduchou přestavbou lze proměnit šicí stroj Brother NV 955 ve vyšívací stroj s vyšívacím polem 100 x 100 mm. Pomocí vyšívacího software je možné vytvořit vlastní výšivky třeba na dětské oděvy, polštářky atd., kdy záleží pouze na vlastní fantazii. Pro náročnější jsou v nabídce vyšívací stroje NV 750E, NV 2200 nebo vyšívací stroj NV 5000. Rozdíl mezi těmito stroji je ve velikosti vyšívacího pole a komfortu pro obsluhu stroje. Největším hitem je nová řada šicích a vyšívacích strojů Brother  V3, V5, V7 s ramenem dlouhým 285 mm, barevným LED dotykovým displejem nové generace a neskutečnou výbavou. Tyto šicí a vyšívací stroje jsou aktuálními top hvězdami světového trhu. Desetijehlový vyšívací automat PR 1000e s možností i vyšívání čepic 360 x 60 mm směle konkuruje i drahým profesionálním vícejehlovým automatům jiných značek. Vyšívací software PE DESIGN NEXT umožňuje propojit i čtyři automatické vyšívací stroje na jeden počítač a na každém z nich vyšívat buď stejné nebo různé výšivky. Japonská firma Brother si neustále udržuje vedoucí pozici na světovém trhu se šicími stroji díky neustálému vývoji, inovacím, modernizaci stávajících strojů a širokým sortimentem. Tato značka bude určitě patřit i v budoucnosti k výrobcům, o jejichž šicí a vyšívací stroje bude ten největší zájem. Blíže ke hvězdám mezi šicími stroji: Excelentní je šicí a vyšívací stroj Brother V5 a hlavně šicí a vyšívací stroj Brother V7. Proč? Protože šicí a vyšívací stroj Brother V 7 je nejmodernější šicí, vyšívací a quiltovací stroj, který na trhu naleznete. Tento špičkový model umožňuje každé švadleně zrealizovat i velmi kreativní představy. S tímto šicím strojem lze šít až 531 přednastavených stehů, vyšívat až 227 motivů a 17 typů abecedy. Šicí a vyšívací stroj Brother V7 je vybaven unikátními funkcemi např. ultrasonickým perem, díky kterému už nebudete potřebovat značit látku a elektronickým horním podáváním. Šicí a vyšívací stroj V 7 má všechny potřebné funkce i pro nejnáročnější quiltařky.
Šicí a vyšívací stroj Brother V7
Dovozce šicích strojů Brother chystá i novinku - šicí stroj Merrylock. Při otázce jaký šicí stroj si vybrat z nabídky značky Brother? Zavolejte nám nebo napište! Rádi Vám pomůžeme s výběrem šicího stroje na míru.
 

KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.