0
0,- 

Setkání prodejců značky Janome

03.11.2015
Novinky od Janome, Texi, Zoje a dalších značek pro šicí stroje.

Zúčastnili jsme se za vás dealerského setkání prodejců značky Janome.

Setkání proběhlo dne 16.10.2015 v sídle společnosti Strima Czech s.r.o.

Strima v úvodu představila svoji novu pobočku v Prostějově, pro podporu jak svého, tak i partnerského prodeje, ale v hlavním programu se věnovala novinkám v prodeji šicích strojů Janome pro konec roku 2015.

Rovněž odprezentovala novinky od značky TEXI pro rok 2015, kde zařadila do prodeje zajímavé šicí stroje v low endu i high endu, včetně průmyslových šicích strojů pod tímto označením. Šicí stroje Texi. U této značky jsou zaváděny skvělé produkty a to jak šicí stroje, tak i overlocky, které zcela jistě zákazníka osloví kvalitou i cenou. Přichází na trh i s jedním z nejlevnějších overlocků, tím je overlock Texi Joylock 2/4.

Součástí setkání bylo i představení značky Zoje, značky pro průmyslové šicí stroje o kterou Strima svoji nabídku nedávno rožšířila.

V odpoledním programu následovalo školení na program Janome DIGITIZER MBX, které je jako první v ČR v české mutaci, která bude za krátkou dobu vychytaná.

Po těchto společných částech proběhlo individuální školení s mechaniky firmy na základní opravy šicích strojů Janome, Texi, Zoje a dalších značek dle potřeb partnerů.

Určitě jsme pochytili důležité informace před koncem roku 2015, kdy vám díky tomu budeme moci nabídnout širší spektrum kvalitních strojů a produktů a udělat vám nabídku na míru.

Setkání partnerů Janome

Foto použito z materiálů o akci.


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.