0
0,- 

Setkání obchodních partnerů šicích strojů Brother

20.11.2013
Vánoční setkání obchodních partnerů šicích strojů Brother se v roce 2013 konalo v Mikulově.

Značka Brother představuje již vždy v průběhu roku svoje nové šicí stroje a pořádá akce a slevy, nákup s dárky apod. Vytváří si i časový prostor pro setkání se svými obchodními partnery, kteří šicí techniku Brother prodávají a jsou jejími autorizovanými prodejci, vždy na sklonku roku nebo své parnery navštěvuje či pořádá školení nebo představení novinek a strategie na další období.

Autorizovaný partner šicích strojů Brother

Jedním z autorizovaných prodejců je i OK business, s.r. o. provozovatel specializovaného obchodu s šicími stroji Ráj šití. Letošní vánoční setkání se konalo o tomto víkendu v malebném Mikulově 15. - 16. 11. 2013 v jiném duchu, s jinými cíly než pracovat, nabrat dech před blížícími se Vánocemi, kdy každý propadá hektické době, řekněme, právě včas. Proto byl tento meeting vítán jako příležitost si odpočinout, poznat se atd. Navíc, součástí byl i skupinový výstup křížovou cestou na kopeček nad městem, který skýtá nádherný pohled na celé město, takež i se zdravým pohybem a zátěží ve tvaru skleničky :-).

Meeting OP šicích strojů Brother

Meeting Brother - OP šicích strojů Brother

V příjemné atmosféře se odbyl nejen teno "pochod", ale i další část se skvělým občerstvením, ale také samozřejmě vínem.

OP šicích strojů Brother

Navíc, doplněné vše o virtuositu kytaristů v podání pana Šuberta a Brzusky ...ladilo jim to skvěle ...nemělo to chybu. Děkujeme.

OP šicích strojů Brother na Meetingu v Mikulově


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.