0
0,- 

Řezací plotry
V této kategorii nabízíme řezací plotry. Nabízíme řezací plotry Brother s vestavěným scannerem. Vyřezávání nikdy nebylo tak jednoduché, jak je to možné s plotry Brother a plotry v naší nabídce!

z2

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 
ks
Nízko lepící mezipodložka NSS 10 pro řezací plotr 305 x 305 mm je dokoupitelné příslušenství pro řezací plotry Brother. Mezipodložka se nalepí na standardní podložku, čímž plní funkci ochranné fólie.
Cena s DPH: 78,- 
 
ks
ks
Standardní lepící mezipodložka NSS 20 pro řezací plotr 305 x 305 mm je dokoupitelné příslušenství pro řezací plotry Brother. Mezipodložka se nalepí na standardní podložku, čímž plní funkci ochranné fólie.
Cena s DPH: 78,- 
 
ks
ks
Extrémně lepící mezipodložka NSS 30 pro řezací plotr 305 x 305 mm je dokoupitelné příslušenství pro řezací plotry Brother. Mezipodložka se nalepí na standardní podložku, čímž plní funkci ochranné fólie.
Cena s DPH: 78,- 
 
ks
ks
Standardní nůž pro řezací plotr Brother.
Cena s DPH: 200,- 
 
ks
ks
Oboustranně nažehlovací fixační mřížka pro aplikace (305 x 406 mm) Brother je dokoupitelné zboží pro řezací plotry Brother.
Cena s DPH: 212,- 
 
ks
ks
Příslušenství pro řezací plotr Brother.
Cena s DPH: 223,- 
 
ks
ks
2 typy mizících fixů pro řezací plotr Brother - sublimační a smývatelný vodou.
Cena s DPH: 238,- 
 
ks
ks
Stříbrný kovový list pro řezací plotr Brother je sada 2 ks bronzových listů pro řezací plotry Brother.
Cena s DPH: 253,- 
 
ks
ks
Brother 6 barevných fixů pro řezací plotr.
Cena s DPH: 328,- 
 
ks
ks
Brother - držák fixu pro řezací plotr.
Cena s DPH: 344,- 
 
ks
ks
Dokoupitelné příslušenství k plotrům Brother.
Cena s DPH: 370,- 
 
ks
ks
Držák nože pro hluboký řez je dokoupitelné příslušenství k plotrům Brother.
Cena s DPH: 370,- 
 
ks
ks
Bronzový kovový list pro řezací plotr Brother je sada 2 ks bronzových listů pro řezací plotry Brother.
Cena s DPH: 370,- 
 
ks
ks
Podložka pro řezací plotr Brother.
Cena s DPH: 424,- 
 
ks
ks
Embosová podložka 12x9,5" pro řezací plotr Brother je podložka pro embosování, která se umisťuje na standardní řezací podložku.
Cena s DPH: 455,- 
 
ks
ks
Podpůrná mezipodložka pro řezání látky.
Cena s DPH: 502,- 
 
ks
ks
Standardní podložka pro řezací plotr Brother.
Cena s DPH: 529,- 
 
ks
ks
Skenovací podložka pro plotr Brother.
Cena s DPH: 661,- 
 
ks
ks
Dokoupitelné příslušenství pro plotry Brother.
Cena s DPH: 687,- 
 
ks
ks
Standardní podložka pro řezací plotr Brother 305 x 610 mm.
Cena s DPH: 793,- 
 
ks

z2

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 

Řezací plotry
Plotr vám umožní:

Vyřezávání materiálů, kdy můžete řezat papír, silný scrapbookový papír, kancelářské fólie, nažehlovací fólie na textil včetně reflexních, samolepící vinylové fólie na dekorování nábytku, aut nebo elektroniky. Pokud si k plotru dokoupíte dokoupitelné příslušenství, zvládnete i plsť, látku a mnoho dalších materiálů.

Skenování s rozlišením znamená, že předlohy pro vyřezávání již nemusíte zpracovávat v počítači, stačí je nakreslit nebo vytisknout na papír, plotr si předlohu naskenuje, sám umí podle této předlohy vytvořit obrys řezací šablony a vy ji pak přímo můžete vyřezat nebo nakreslit na cílový materiál.

Kreslení pomocí per, je míněno tak, že plotr umí s pomocí dokoupitelných per kreslit na papír i na látku. Např. firma Brother dodává do plotru i mizící pera, kterými můžete na látku nakreslit střih nebo čistou velikost vystřiženého kusu bez přídavků na švy.

Přímé řezání, když vložíte do plotru papír nebo látku s výrazným vzorem. Plotr sám pomocí skeneru vzor rozezná a umí jej přímo vyřezat z podkladu ven.

Řezání látky pro aplikace. Na plotru můžete pomocí dokoupitelného příslušenství řezat látku na aplikace. Plotr sám umí vyřezat například vzor sovičky ze sovičkové látky pomocí vestavěného skeneru.

Řezání látek na patchwork
- plotr umí z látky pomocí dokoupitelného příslušenství? vyřezávat šablony pro patchwork.

V naší poradně najdete návod jak na to. Jak plotr využít. Spojením funkce kreslení čar a řezání vytvoříte perfektní dílky pro sešívání složitých vzorů. Nejprve plotr na látku namaluje mizícím fixem šablonku bez přídavků na švy, takže budete šít přesně v dráze tužky, ?poté vyřeže z látky všechny potřebné dílky. Už se nebudete muset zdržovat s řezáním složitých šablonek a můžete rovnou šít!

Scrapbooking - vyřezávejte tenký nebo silný scrapbookový papír ve složitých vzorech, můžete si udělat vlastní přáníčka, originální vizitky, ozdobné okraje nebo překrásné scrapbookové stránky.

Už nejste omezení raznicemi, které jsou v prodeji. Můžete sami tvořit dle libosti.


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.