0
0,- 

Ráj šití specialista na šicí stroje a šicí techniku finalistou soutěže SHOP ROKU 2013

14.11.2013
Ráj šití, specialista a odborný prodejce šicích strojů a šicí techniky, se stal finalistou prestižní soutěže SHOP ROKU 2013!

Ráj šití se stal finalistou prestižní soutěže SHOP ROKU 2013!!!

V říjnu 2013 byly již pošesté oceněny nejlepší, nejkvalitnější a letos nově i nejzajímavější internetové obchody v soutěži ShopRoku. Stejně jako tomu bylo v předchozích ročnících soutěže, i letos byly vyhlášeny nejlepší internetové obchody ve svém oboru, a to v kategoriích: Cena kvality a Cena popularity.

Cena kvality je cena zákazníků
, kteří hodnotí svou zkušenost s nákupem v internetovém obchodě za celý uplynulý rok.

Ráj šití se stal finalistou v kategorii "Specializované elektro".


Ráj šití - specialista na šicí stroje - finalistou SHOP ROKU 2013

V historii této soutěže je to již naše třetí úspěšná účast, kdy jsme navázali touto finálovou účastí na ročníky 2009 a 2010, kdy jsme rovněž obdrželi křišťálovou plaketu. Z ostatních dodavatelů šicí techniky se na pomyslnou "bednu" dostal historicky za 6 let této soutěže pouze jen jeden jiný provozovatel daného sortimentu než Ráj šití. V tomto ročníku jsme jediní. První ročník není navíc připočítáván z důvodů jiného provozovatele této soutěže. Takže de facto z pěti ročníků, tři s finálovou účastí pro provozovatele Ráj šití, firmu OK business, s.r.o., která navíc letos slaví 10 let svého trvání. V jednom ročníku se specialsita z oboru neumístil vůbec. Od počátku soutěže se zvýšila konkurence a dnes se soutěže "účastní" tisíce eshopů. O to více si našeho úspěchu ceníme. 3 krát z pěti finalistou svědčí o kvalitě a spolehlivosti, vypovídající jsou i na dva tisíce plných referencí našich zákazníků.

Chtěli bychom Vám všem takto poděkovat za přízeň a podporu, které se nám z Vaší strany dostalo. Účast ve finále je pro nás výzvou pro další zkvalitňování našich služeb Vám, zákazníkům.


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.