0
0,- 

Ráj šití - Šicí stroje - Cena kvality v kategorii Elektro - specializované obchody

09.05.2016

Ráj-šití.cz oceněn v kategorii specializované elektro zahrnující: šicí stroje, overlocky, šicí technika a mandly

Ráj šití - spolehlivost, komunikace, ochota, flexibilita jsou hlavními devizami shopu, jak vyplývá z hodnocení spokojených zákazníků. Šicí stroje, overlocky, a technika většinou skladem, za výhodné ceny, v akci, se zárukou a zajištěným servisem.

Pro šicí stroj či overlock přijďte k nám


Ráj šití získal prestižní ohodnocení své činnosti v dodávkách: šicí stroje, overlocky, další šicí technika, mandly a domácí spotřebiče. Díky množství celkově spokojených zákazníků, skvělým dodacím lhůtám šicích strojů a overlocků, díky ergonomii shopu, přehlednosti a kvalitě komunikace se zákazníkem se umístil na 3. místě v kategorii Elektro - specializované obchody v hodnocení Shop roku pro rok 2009 - soutěži organizované prestižním portálem Heureka. 


Šicí stroje a overlocky z Ráje šití? Přečtěte si recenze


Recenze na náš shop a na prodej šicí stroje a overlocky najdete na tomto portále zde: Ráj šití.cz. Děkujeme všem našim zákazníkům a přejem jim jen radost z užívání jejich šicího stroje či overlocku zakoupeného na Ráji šití.

Vítězná ikonka:


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.