0
0,- 

Příslušenství
Příslušenství pro šicí stroje a overlocky zahrnuje šicí patky, cívky, dvojjehly, šicí sady, a další pomůcky, které rozšířují možnosti šití. Nabízíme i vybrané náhradní díly pro šicí stroje a overlocky. Najdete zde náhradní díly a příslušenství pro šicí stroje, díly na šicí stroje Lucznik, šicí stroje Bernina, šicí stroje Brother, šicí stroje Janome další. Příslušenství pro šicí stroje a overlocky na Ráji šití je určené pro šicí stroje, které jsou aktuálně v prodeji jednotlivých značek šicích strojů, ale také na některé starší typy např. šicí stroje Veritas. Příslušenství pro šicí stroje a overlocky Lucznik je určené pro aktuální modelovou řadu a řadu šicích strojů Lucznik, které byly dováženy dříve. Příslušenství pro šicí stroje můžete nakoupit snadno, za bezva ceny. V naší nabídce si vyberete opravdu ze široké nabídky příslušenství pro šicí stroje a náhradních dílů pro šicí stroje a overlocky.

z43

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 
ks
Plastová cívka CB vysoká je univerzální cívka, která je vhodná pro šicí stroje nové modelové řady Lucznik, Singer, domácí šicí stroje Juki a další šicí stroje používající tento typ cívky. Cívka se používá k navinutí spodní niti.
Cena s DPH: 10,- 
 
ks
ks
Cívka plast Janome je volitelné příslušenství. Plastovou cívku Janome lze dokoupit pro šicí stroje Janome s kyvným o rotačním chapačem, kterou jsou v aktuální nabídce.
Cena s DPH: 10,- 
 
ks
ks
Plastová cívka Bernina Bernette je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Bernina Bernette, které jsou v aktuální nabídce. Cívka se používá k navinutí niti.
Cena s DPH: 10,- 
 
ks
ks
Plastová cívka Veritas je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro staré šicí stroje Veritas. Cívka se používá k navinutí niti.
Cena s DPH: 10,- 
 
ks
ks
Plastová cívka Veronica je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Veronica: Prima 100, Optima 200, Komfort 303, 404, Champion 505, Inspira 600, Excelent 707. Cívka se používá k navinutí niti.
Cena s DPH: 10,- 
 
ks
ks
Plastová cívka rotační Veronica je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Veronica Champion 500. Cívka se používá k navinutí spodní niti.
Cena s DPH: 10,- 
 
ks
ks
Plastová cívka vysoká Pfaff je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro vybrané šicí stroje Pfaff. Cívka se používá k navinutí niti.
Cena s DPH: 10,- 
 
ks
ks
Cívka spodní nitě Brother je cívka spodní nitě pro šicí stroje Brother řady BM/BN/BQ/BC/BS/CS/NV/NX/PS/PX/VX/XL a STAR2XX.
Cena s DPH: 10,- 
 
ks
ks
Cívka plast Lucznik Finesse je určena pro staré šicí stroje Lucznik typu Finesse (a pro šicí stroje Singer).
Cena s DPH: 15,- 
 
ks
ks
Kovová cívka Veritas je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro staré šicí stroje Veritas. Cívka se používá k navinutí niti.
Cena s DPH: 15,- 
 
ks
ks
Plastová cívka nízká Pfaff je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro vybrané šicí stroje Pfaff, Gritzner Tipmatic, Bobbin a Zetina. Cívka se používá k navinutí niti.
Cena s DPH: 15,- 
 
ks
ks
Kovová cívka rotační Veronica je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Veronica Champion 500. Cívka se používá k navinutí spodní niti.
Cena s DPH: 15,- 
 
ks
ks
Cívka plast - Singer Inspiration je plastová cívka Singer určená k navíjení spodní niti. Cívku lze použít pouze pro šicí stroje Singer řady Inspiration 4205, 4206, 4210, 4212, 4220, 4228. Cena za 1 ks.
Cena s DPH: 15,- 
 
ks
ks
Držák horní nitě - Lucznik Finesse je náhradní díl pro staré šicí stroje Lucznik Finesse. Tento držák horní nitě slouží k zajištění špulky nitě a tím zaručuje přesné odvíjení nitě.
Cena s DPH: 15,- 
 
ks
ks
Kovová cívka CB - vysoká je vhodná pro šicí stroje s kyvným CB chapačem.
Cena s DPH: 17,- 
 
ks
ks
Kovová cívka Lucznik Finesse je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro staré šicí stroje Lucznik typu Finesse (a pro šicí stroje Singer). Cívka se používá k navinutí niti.
Cena s DPH: 20,- 
 
ks
ks
Vodítko Veronica je dokoupitelné příslušenství pro šicí stroje Veronica. Vodítko usnadňuje vedení stehu.
Cena s DPH: 20,- 
 
ks
ks
Plastová cívka Toyota je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Toyota s rotačním chapačem SPA, SPB, ECO a Super Jeans. Cívka se používá k navinutí niti.
Cena s DPH: 27,- 
 
ks
ks
Plastová cívka Toyota je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Toyota Necchi 215 A, JFS 18, FSR 21, JSBA 21, FSS 224, DECO 25, DECO 226, ESG 325, FSG 325,QUILT 226. Cívka se používá k navinutí niti.
Cena s DPH: 27,- 
 
ks
ks
Cívka kovová nízká - Pfaff, Zetina, Gritzner, Bobbin je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro vybrané šicí stroje Pfaff, Gritzner Tipmatic, Bobbin a Zetina. Cívka se používá k navinutí niti.
Cena s DPH: 29,- 
 
ks

z43

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 

Příslušenství
Příslušenství a náhradní díly pro šicí stroje a overlocky. Příslušenství pro šicí stroje zahrnuje šicí patky, cívky, dvojjehly, atp. Nabízíme rozšířené příslušenství na šicí stroje Pfaff, šicí stroje Lucznik, Janome, Brother, Bernina, šicí stroje Veritas, Veronica, Singer, Merrylock a další, které umožňuje vyšší kreativitu šití.


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.