0
0,- 

Příslušenství pro šicí stroje PFAFF

19.12.2012
Šicí stroje Pfaff vás přivedou do jiné dimenze šití. Příslušenství, které je k nim možno zakoupit na našem eshopu, vám ještě více otevře tvůrčí schopnosti a v harmonii s vaším pfaffem, vaší kreativitou, utvoří jedinečnost výsledku vašeho úsilí.

Šicí stroje Pfaff nabízí nepřeberné množství funkcí, jejichž kombinací docílíte neuvěřitelného. S bohatým příslušenstvím navíc šicí stroje Pfaff otvírají i běžného uživateli zcela nové dimenze fenoménu, jeho koníčku šití. Příslušenství, které je možno k šicím strojům PFAFF zakoupit na našem eshopu, výběrem z přiloženého katalogu, rozvíjí tvůrčí schopnosti. V harmonii šicí stroj, příslušenství k šicímu stroji, uživatel a jeho kreativita, utváří variaci pro jedinečnost snahy o vlastní neopakovatelné dílo, jehož lze dosáhnout. V příslušenství, v katalogu najdete šicí jehly, tašky na šicí stroje, příslušenství pro základní šití, kolekce výšivek, příslušenství pro ozdobné šití, sady nástrojů, vyšívací rámečky, software jako další rozšíření možností tvorby, příslušenství pro quilting, vyšívání, patchwork, příslušenství pro overlocky atd. Katalog příslušenství pro šicí stroje Pfaff.

KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.