0
0,- 

Pfaff šicí stroje kategorie E
E - v kategorii E naleznete příslušenství pro šicí stroje Pfaff se stehy šířky 6 mm s duálním podavačem IDT ™ system.

Jedná se o modely:
Creative™ 2124
Bobbin Emotion 2028
Quilt expression™ 2046, 2044, 2042
Expression™ 2036, 2034, 2028, 2026, 2024
Tiptronic™ 2040, 2030, 2020

z3

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 
ks
Okrajové / quiltovací vodítko je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro vybrané šicí stroje Pfaff. Vodítko je vhodné k prošívání rovných čar při quiltování.
Cena s DPH: 120,- 
 
ks
ks
Otevřená patka na aplikace pro IDT systém 6 mm - Pfaff je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro vybrané šicí stroje Pfaff s IDT systémem. Patka se používá např. k všívání aplikací.
Cena s DPH: 180,- 
 
ks
ks
Patka pro aplikace Pfaff je volitelné příslušenství pro vybrané šicí stroje Pfaff. Patka se používá k všívání i kulatých aplikací např. k přišití šnůrky dvojjehlou. Patka je vyrobena z průhledného plastu.
Cena s DPH: 200,- 
 
ks
ks
Patka se 7/9 dírkami pro šňůrky pro IDT systém - Pfaff je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro vybrané šicí stroje Pfaff s IDT systémem. Patka se používá k přišívání až 7 nebo 9 tenkých šňůrek.
Cena s DPH: 230,- 
 
ks
ks
Patka pro rolovaný lem 3 mm Pfaff je volitelné příslušenství pro vybrané šicí stroje Pfaff s IDT systémem. Patka se používá k lemování tenké či středně silné látky. Lemování zabraňuje třepení okrajů a vytváří čistý a trvanlivý okraj.
Cena s DPH: 240,- 
 
ks
ks
Patka pro úzký okraj pro IDT systém - Pfaff je volitelné příslušenství pro vybrané šicí stroje Pfaff s IDT systémem. Patka se používá k přesnému prošívání látky, spojování okrajů krajek či k přišívání krajky na okraj látky.
Cena s DPH: 270,- 
 
ks
ks
Patka pro ploché vyšívání/oplétání pro IDT systém - Pfaff je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro vybrané šicí stroje Pfaff. Patka slouží pro ozdobení materiálu pomocí přešívání vláken, šňůrek, úzké saténové stužky, prýmku
Cena s DPH: 290,- 
 
ks
ks
Patka k šití ozdobných stehů - Pfaff je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro vybrané šicí stroje Pfaff. Patka se používá k snadnému a přesnému šití ozdobných stehů.
Cena s DPH: 290,- 
 
ks
ks
Zipová patka pro IDT systém Pfaff je volitelné příslušenství pro šicí stroje Pfaff. Patka se používá k všívání zipů.
Cena s DPH: 300,- 
 
ks
ks
Průhledná otevřená patka pro IDT systém - Pfaff je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro vybrané šicí stroje Pfaff s IDT systémem. Patka se používá např. k všívání aplikací. Patka poskytuje dobrou viditelnost v místě šití.
Cena s DPH: 310,- 
 
ks
ks
Patka pro sešití a přeložení okraje Pfaff je volitelné příslušenství pro vybrané šicí stroje Pfaff s IDT systémem. Patka se používá k různým druhům lemování např. krajkou.
Cena s DPH: 370,- 
 
ks
ks
Řasící patka Pfaff je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro vybrané šicí stroje Pfaff. Patka se používá k řasení materiálu.
Cena s DPH: 370,- 
 
ks
ks
Patka pro neviditelný zip Pfaff je volitelné příslušenství pro šicí stroje Pfaff. Patka se používá k všívání neviditelných (skrytých) zipů.
Cena s DPH: 380,- 
 
ks
ks
Patka pro rolovaný lem 2 mm Pfaff je volitelné příslušenství pro šicí stroje Pfaff. Patka se používá k lemování tenké či středně silné látky. Lemování zabraňuje třepení okrajů a vytváří čistý a trvanlivý okraj.
Cena s DPH: 380,- 
 
ks
ks
Průhledná 1/4 palcová patka na patchwork pro IDT systém - Pfaff je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro vybrané šicí stroje Pfaff s IDT systémem. Patka se používá k sešívání kousků látek metodou patchwork.
Cena s DPH: 430,- 
 
ks
ks
Patka pro rolovaný lem 4 mm Pfaff je volitelné příslušenství pro vybrané šicí stroje Pfaff s IDT systémem. Patka se používá k lemování tenké či středně silné látky. Lemování zabraňuje třepení okrajů a vytváří čistý a trvanlivý okraj.
Cena s DPH: 440,- 
 
ks
ks
Dvojúrovňová patka k prošívání Pfaff je volitelné příslušenství pro vybrané šicí stroje Pfaff s IDT systémem. Patka se používá k ozdobnému prošívání a prošívání okrajů.
Cena s DPH: 460,- 
 
ks
ks
Patka sewing star pro IDT systém - Pfaff je volitelné příslušenství pro vybrané šicí stroje Pfaff s IDT systémem. Patka se používá pro šití širokých ozdobných stehů.
Cena s DPH: 460,- 
 
ks
ks
Patka pro našívání korálků 4 mm Pfaff je volitelné příslušenství pro vybrané šicí stroje Pfaff. Patka se používá k přišívání korálků o průměru 4 mm.
Cena s DPH: 460,- 
 
ks
ks
Patka pro našívání korálků 6 mm Pfaff je volitelné příslušenství pro vybrané šicí stroje Pfaff. Patka se používá k přišívání korálků o průměru 6 mm.
Cena s DPH: 460,- 
 
ks

z3

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.