0
0,- 

Pfaff šicí stroje kategorie A
A - v kategorii A naleznete příslušenství pro šicí stroje Pfaff se stehy šířky 5 mm a 6 mm bez duálního podavače IDT ™ system.

Jedná se o modely:
Varimatic™ 6087, 6086, 6085 (6 mm)
*Hobby™ 309, 307, 301 (5,5 mm)

* Modely označené hvězdičkou mají držák přítlačných patek 6 mm. Jelikož se novější patky vyrábějí na držák 8 mm může mezi držákem a upevněním patky být malá mezera. Budete-li používat novější patky, budete muset vyměnit držák za osmimilimetrový.

Třídit dle:
 
ks
Okrajové / quiltovací vodítko je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro vybrané šicí stroje Pfaff. Vodítko je vhodné k prošívání rovných čar při quiltování.
Cena s DPH: 120,- 
 
ks
ks
Zipová patka Pfaff je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro vybrané šicí stroje Pfaff. Patka se používá k všívání zipů.
Cena s DPH: 374,- 
 
ks
ks
Patka na lampasy - Pfaff je volitelné příslušenství pro vybrané šicí stroje Pfaff. Tato patka slouží pro všívání lampasů nebo obalení šňůrky látkou.
Cena s DPH: 460,- 
 
ks
ks
Patka pro všívání šňůry - Pfaff je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Pfaff. Patka se používá pro zdobení výrobků např. polštářků všitím silnější šňůry.
Cena s DPH: 460,- 
 
ks
ks
Patka pro našívání dvojité šňůry - Pfaff je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Pfaff. Patka se používá pro zdobení výrobků např. polštářků všitím dvou silnějších šňůr.
Cena s DPH: 460,- 
 
ks
ks
Patka na úzké lampasy - Pfaff je volitelné příslušenství pro vybrané šicí stroje Pfaff. Tato patka slouží pro všívání úzkých lampasů nebo obalení 1 mm šňůrky látkou.
Cena s DPH: 490,- 
 
ks
ks
Patka pro našívání šikmého proužku - Pfaff je volitelné příslušenství pro vybrané šicí stroje Pfaff. Tato patka umožňuje snadno a rychle lemovat šikmým proužkem. Do patky se používá nesložený šikmý proužek o šířce 24 mm.
Cena s DPH: 530,- 
 
ks
ks
Patka pro volné quiltování Pfaff je volitelné příslušenství pro šicí stroje Pfaff. Patka se používá k volnému quiltování, látání a vyšívání. Patka není vhodná pro modely Hobby 301, 307, 309 z kategorie A.
Cena s DPH: 550,- 
 
ks
ks
Řasící aparát Pfaff je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro vybrané šicí stroje Pfaff. Řasící aparát se používá k nařasení látky nebo k nařasení látky a přišití ke druhé.
Cena s DPH: 1 920,- 
 
ks
Třídit dle:
 

Pfaff šicí stroje kategorie A
V této kategorii naleznete příslušenství pro šicí stroje Pfaff Varimatic a šicí stroje Pfaff Hobby. Příslušenství pro šicí stroje Pfaff obsahuje patky, patky pro slepý steh, patky na všívání zipů apod.


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.