0
0,- 

Pfaff over/coverlocky
V kategorii Příslušenství Pfaff overlocky naleznete doplňky pro overlocky Pfaff. V nabídce jsou patky pro všívání korálků, příze, úzké gumy, patky pro slepý steh, patky řasící, všívání šňůrky atd. Šicí patky rozšiřují možnosti šití. V nabídce je i další sortiment pro šicí stroje, overlocky a coverlocky.

Třídit dle:
 
ks
Patka k našívání korálků pro overlocky Pfaff je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro overlock Pfaff Hobbylock 2.0. Patka se používá k přišívání korálků, flitrů apod.
Cena s DPH: 420,- 
 
ks
ks
Patka na lampasy pro overlocky Pfaff je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro overlock Pfaff Hobbylock 2.0. Patka se používá k vkládání šňůrky mezi dvě vrstvy látky.
Cena s DPH: 420,- 
 
ks
ks
Patka na slepý steh pro overlocky Pfaff je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro overlock Pfaff Hobbylock 2.0 a 2.5. Patka se používá pro šití neviditelného lemu či manžet na úpletech.
Cena s DPH: 540,- 
 
ks
ks
Patka k našívání gumy pro overlocky Pfaff je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro overlock Pfaff Hobbylock 2.0 a 2.5. Patka napíná a našívá úzkou gumu. Vhodné pro šití sportovního či spodního prádla.
Cena s DPH: 540,- 
 
ks
ks
Řasící patka pro overlocky Pfaff je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro overlock Pfaff Hobbylock 2.0. Patka se používá k řasení jedné látky a přišití k druhé.
Cena s DPH: 540,- 
 
ks
ks
Řasící patka pro coverlocky Pfaff je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro coverlocky Pfaff 3.0, 4.0, Huskylock S21, S25 a Hobbylock 2.5. Patka se používá k řasení jedné vrstvy látky nebo řasení jedné látky a přišití k druh
Cena s DPH: 550,- 
 
ks
ks
Patka k našívání korálků pro coverlocky Pfaff je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro coverlocky Pfaff 3.0 a 4.0. Patka se používá k přišívání korálků, flitrů apod..
Cena s DPH: 550,- 
 
ks
ks
Patka k našívání gumy pro overlocky Pfaff je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro coverlocky Pfaff 3.0 a 4.0. Patka našívá úzkou gumu na látku. Vhodné pro šití sportovního či spodního prádla.
Cena s DPH: 550,- 
 
ks
ks
Patka na slepý steh a našívání krajky pro coverlocky Pfaff je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro coverlocky Pfaff 3.0 a 4.0. Patka se používá pro šití neviditelného lemu či přišívání krajky.
Cena s DPH: 550,- 
 
ks
ks
Patka pro vlnitý okraj se šňůrkou - coverlocky Pfaff je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro coverlocky Pfaff 3.0 a 4.0. Patka se používá pro jemně nařasený ozdobný okraj se šňůrkou.
Cena s DPH: 550,- 
 
ks
ks
Patka na lampasy pro coverlocky Pfaff je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro coverlocky Pfaff 3.0 a 4.0. Patka se používá k vkládání šňůrky mezi dvě vrstvy látky.
Cena s DPH: 550,- 
 
ks
ks
Patka k našívání stuhy pro coverlocky Pfaff je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro coverlocky Pfaff 3.0, 4.0 a Hobbylock 2.5. Patka se používá pro šití švové stuhy do švu, aby se zabránilo pružení.
Cena s DPH: 550,- 
 
ks
ks
Průhledná patka pro prádlový steh - coverlocky Pfaff je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro coverlocky Pfaff 3.0 a 4.0. Patka se používá k šití prádlového stehu.
Cena s DPH: 550,- 
 
ks
ks
Patka pro ploché lemování - coverlocky Pfaff je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro coverlocky Pfaff 3.0 a 4.0. Patka se používá k našívání krajky nebo pásky prádlovým stehem.
Cena s DPH: 550,- 
 
ks
ks
Patka k našívání krajky pro overlocky Pfaff je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro overlock Pfaff Hobbylock 2.0. Patka se používá k našívání krajek nebo lemovek.
Cena s DPH: 600,- 
 
ks
ks
Patka k našívání příze pro overlocky Pfaff je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro overlock Pfaff Hobbylock 2.0. Patka se používá k našívání příze (sňůrek, silonových vláken) do tloušťky 1,0 mm.
Cena s DPH: 600,- 
 
ks
Třídit dle:
 

Pfaff over/coverlocky
Příslušenství pro šicí stroje a overlocky Pfaff.


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.