0
0,- 

Patky pro šicí stroje

20.12.2012
Šicí stroje nabízejí řadu funkcí a služeb, které umožňují a zpříjemňují domácí šití. Možnosti užití Vašeho stroje mohou být ještě širší a výsledek Vaší práce profesionálnější, pokud použijete speciální šicí patky. Některé typy prací jsou mnohem rychlejší a snadnější, pokud připevníte příslušné vybavení. Takovým vybavením jsou šicí patky. Ne každý však ví, jak patky používat. Návod jsme pro Vás připravili.

Šicí patky přinášejí další funkce pro šicí stroje a overlocky


Šicí patky ve značné míře rozšiřují možnosti profesionálního použití, které poskytuje šicí stroj. Šicí stroj s použitím konkrétní patky umožňuje pohodlnější šití specielních stehů s lepším výsledkem jako např. overlockový steh, slepý steh ale i rovný steh při šití patchworku. Dále patky umožňují dokonalejší a rychlejší řasení, látání, lemování, dekorativní vyšívání či přišívání aplikací, přišívání šňůrek či lemovek, přišívání krytých zipů, apod. Ne každý uživatel však ví, jak přesně a k čemu jednotlivé patky využívat, a proto je ani nemá či nevyužívá. Abyste nepřicházeli o možnosti, které poskytuje Váš šicí stroj, můžete navštívit naši poradnu, ve které najdete odkaz na článek Patky pro šicí stroje Lucznik

Kde lze patky pro šicí stroje koupit?


V článku jsou přehledně zpracovány informace k šicí patkám včetně jejich účelu, použití a nastavení šicího stroje, bez kterého se při použití příslušné patky neobejdete. Zaujmou-li vás některé patky, navštivte podkategorii Lucznik nové šicí stroje v kategorii Příslušenství, kde šicí patky Lucznik můžete objednat.


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.