0
0,- 
 

Patka kráčející (horní podávání) široká rot. ch. - Janome

115-art15036Kód:
JanomeVýrobce:
již se neprodává Dostupnost:
24 měsícůZáruka:
468,-  Běžná cena:
387,-  Cena bez DPH:
468,-  Cena s DPH:
zahrnuty v ceně Recyklační poplatky:

Toto zboží se již neprodává. Podobné produkty můžete nalézt v alternativních produktech.

Patka kráčející (horní podávání) široká rot. ch. - Janome

Kráčející patka široká slouží k posunu látky v případě šití klouzavých materiálů a materiálů, které se lepí. Kráčející patka je vhodná k šití více vrstev látky. Kráčející patka znemožňuje vzájemný posun látky, ke kterému může při šití dojít. Díky kráčející patce budou obě sešívané látky na sobě perfektně sedět, a to bez známky vzájemného posunu. Kráčející patka tak pomáhá udržet vysokou estetickou hodnotu šitého výrobku. S kráčející patkou nelze využít funkce zapošití.

Kráčející patku je možné využít pro šicí stroje s rotačním chapačem a šířkou zik zak stehu do 7-8 mm, které mají 7-řadý dělený podavač.
Tento podavač je širší a je u nových strojů a strojů vyšší řady.
Určena pro většinu šicích strojů jako např. Brother, Toyota, Pfaff, Singer, Bernina, Janome.

Janome

Šicí stroje, overlocky, vyšívací stroje Janome - japonská značka, získávající si stále větší oblibu u českého obyvatelstva. Nabízí široký sortiment elektronických šicích strojů pro patchwork, zákazník si vybere v široké cenové škále, ale i dle požadovaných funkcích. Značka Janome také nabízí stroje pro poloprofesionální použití i vč. zabudovaného horního podávání.

KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.