0
0,- 
 

Patka kráčející (horní podávání) s vodičem pro quilting

art 15025Kód:
JanomeVýrobce:
již se neprodává Dostupnost:
24 měsícůZáruka:
537,-  Cena bez DPH:
650,-  Cena s DPH:
zahrnuty v ceně Recyklační poplatky:

Toto zboží se již neprodává. Podobné produkty můžete nalézt v alternativních produktech.

Patka kráčející (horní podávání) s vodičem pro quilting

Kráčející patka s vodičem pro quilting zajišťuje posun látky v případě šití klouzavých materiálů a materiálů, které se lepí. Kráčející patka je užitečná při šití více vrstev látky. Kráčející patka znemožňuje vzájemná posun látky, ke kterému může při šití dojít. Kráčející patka tak pomáhá udržet vysokou estetickou hodnotu šitého výrobku, jelikož s jejím použitím budou obě sešívané látky na sobě perfektně sedět. S kráčející patkou nelze zapošívat. Při šití se doporučuje nastavení střední šířky šití a délky šití v rozmezí 0 - 4 mm.

Kráčející patku je možné využít pro šicí stroje s CB chapačem a pro šicí stroje s rotačním chapačem do šíře stehu zik zak 5 mm. Tuto kráčející patku však není možné využít pro šicí stroj s rotačním chapačem, který má 7-řadý dělený podavač.

Janome

Šicí stroje, overlocky, vyšívací stroje Janome - japonská značka, získávající si stále větší oblibu u českého obyvatelstva. Nabízí široký sortiment elektronických šicích strojů pro patchwork, zákazník si vybere v široké cenové škále, ale i dle požadovaných funkcích. Značka Janome také nabízí stroje pro poloprofesionální použití i vč. zabudovaného horního podávání.

KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.