0
0,- 

Overlocky
Overlocky jsou speciální stroje pro určitý druh šití. Při běžném šití je vždy spoustu práce se začišťováním, stříháním a sešíváním okrajů. Běžný šicí stroj toho neumí, takže každá švadlenka si musí vystačit s ručním šitím. Jedná se o náročnou činnost, která jednak trvá dosti dlouho a ani výsledek zpravidla neodpovídá původnímu předpokladu ani námaze strávené touto činností. Pokud tedy chcete dosáhnout čistě zpracovaných švů, které připomínají kupované oblečení, určitě si kupte overlock. Overlock je speciální šicí stroj, který sešívá, stříhá a začišťuje zároveň a zajistí tak dokonalou úpravu švů. Overlocky jsou nenahraditelné především u šití pletenin a pružných materiálů,protože šicí stroje Vám tuto službu nemohou splnit. Popis rozdílů mezi overlockem a šicím strojem najdete v naší poradně. Overlocky je možno využít i pro šití různých ozdobných lemů, ne jen pro bezpečné začištění materiálu. Námi nabízené overlocky Lucznik jsou jedny z nejlevnějších na českém trhu a přesto nabízejí vysokou kvalitu. Námi nabízené overlocky jsou určeny pro domácí šití. Nabízíme overlocky, Ultralocky, Multilocky, Minilocky 3, 4, 5ti nitné overlocky, ze kterých si vybere začátečník i profesionál. Nabízíme rovněž overlocky značky Janome, overlocky Bernina, overlocky Brother, overlocky AEG a Singer. Na našich stránkách najdete i rady pro šití overlockem.

z3

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 
ks
Overlock Singer 14 SH 754 zvýší kvalitu Vašeho šití. Overlock je vybaven diferenciálem. Overlock šije, obnitkuje a ořízne materiál v jednom kroku. Ideální pro šití úpletových materiálů, ale i běžných tkanin.
Cena s DPH: 5 312,- 
 
ks
ks
Overlock Texi Joylock 2/4 je 2, 3 a 4-nitný 2-jehlový overlock určený pro domácí šití. Vybavený 8 základními stehy vč. rolovaného, diferenciálním podáváním a barevným značením navlékacích drah.
Cena s DPH: 5 600,- 
 
ks
ks
Overlock Lucznik 720 D-4 je nejprodávanější 4-nitný 2-jehlový overlock s volným ramenem, diferenciálem, nádobkou na odřezky a řadou funkcí. Overlock 720 D-4 za skvělou cenu má možnost dokoupení patek.
Cena s DPH: 6 490,- 
 
ks
ks
Overlock Toyota SLR 4 D je 3 a 4-nitný obnitkovací stroj, který je určený pro domácí šití. Overlock je vybaven diferenciálním podáváním a možností nastavení délky a hustoty stehu.
Cena s DPH: 6 999,- 
 
ks
ks
Overlock Toyota SL 3314 D je 3 a 4-nitný obnitkovací stroj, který je určený pro domácí šití. Overlock je vybaven diferenciálním podáváním a možností nastavení délky a hustoty stehu.
Cena s DPH: 7 100,- 
 
ks
ks
Overlocky Brother M 1034 D jsou 3 a 4-nitné overlocky určené pro domácnost. Overlocky Brother M 1034 D mají výsuvný stolek, který umožňuje přestavění na volné rameno, diferenciální podávání a další užitečné funkce.
Cena s DPH: 7 290,- 
 
ks
ks
Overlocky Brother 2104D jsou 3 a 4-nitné overlocky určené pro domácnost. Overlocky Brother 2104D mají výsuvný stolek, který umožňuje přestavění na volné rameno, diferenciální podávání a další užitečné funkce.
Cena s DPH: 7 490,- 
 
ks
ks
Overlock Hobbylock 2.0 Pfaff je 2, 3, 4-nitný overlock vybavený 15-ti stehy včetně rolovaného lemu, volným ramenem a řadou moderních funkcí. Overlock umožňuje regulaci délky stehu, šířky ořezu či přítlaku patky.
Cena s DPH: 7 587,- 
 
ks
ks
Overlock Toyota SL 3335 je 2,3 a 4-nitný obnitkovací stroj, který je určený pro domácí šití. Overlock je vybaven diferenciálním transportem a možností nastavení délky a šířky stehu.
Cena s DPH: 7 690,- 
 
ks
ks
Overlock Toyota SL 3487 je 2,3 a 4-nitný obnitkovací stroj, který je určený pro domácí šití. Overlock je vybaven diferenciálním transportem a možností nastavení délky a šířky stehu.
Cena s DPH: 7 990,- 
 
ks
ks
Overlock Juki MO - 50 e je kvalitní 3 a 4-nitný 2-jehlový overlock pro domácnost s diferenciálním podáváním látky, automatickým rolovaným lemem, navlékačem levého smyčkovače a silným ořezovým systémem.
Cena s DPH: 7 990,- 
 
ks
ks
Overlock Elna 344 je výkonný 3 a 4-nitný overlock pro domácí šití. Tento overlock má diferenciální podávání, nastavitelnou délku stehu i šířku ořezu a barevně značené dráhy nití.
Cena s DPH: 7 999,- 
 
ks
ks
Overlock Merrylock MK 2020 je čtyřnitný univerzální overlock, využitelný též ve dvojnitné či třínitné variantě. Overlock šije úzký rolovací obnitkovací steh a má diferenciální podávání.
Cena s DPH: 8 160,- 
 
ks
ks
Overlock Elna 664 je výkonný 3 a 4-nitný overlock pro domácí šití. Tento overlock má diferenciální podávání, nastavitelnou délku stehu i šířku ořezu a barevně značené dráhy nití.
Cena s DPH: 8 499,- 
 
ks
ks
Overlock Janome 990 D je 3 a 4-nitný, jedno nebo dvojjehlový overlock, který šije 5 overlockových a obšívacích stehů a umožňuje 9 různých kombinací programů. Overlock má diferenciální transport. Overlock nemá volné rameno.
Cena s DPH: 8 750,- 
 
ks
ks
Overlock Singer 14 HD 854 je 4, 3 a 2-nitný overlock pro domácí šití. Overlock je vybaven diferenciálním podáváním, možností regulovat délku či šířku ořezu a dokáže šít až 1300 stehů za minutu.
Cena s DPH: 8 788,- 
 
ks
ks
Overlock Merrylock MK 4030 je 2, 3 a 4-nitný 2-jehlový overlock značky Merrylock s velkým prostorem vpravo od jehly. Diferenciální podávání, navlékač smyčkovače, volné rameno a LED osvětlení pracovní plochy.
Cena s DPH: 8 900,- 
 
ks
ks
Overlock Brother M 3034 D je 2 jehlový 3 a 4-nitný domácí overlock moderní konstrukce. Overlock Brother M 3034 D má volné rameno, diferenciální podávání, vypínání horního nože, přihrádku na odřezky a další užitečné funkce.
Cena s DPH: 8 990,- 
 
ks
ks
Jednoduchý, lehce ovladatelný, cenově dostupný overlock s velmi slušnou výbavou. Overlock, se kterým můžete stříhat, šít a zakončovat okraje pohodlne na všem v jedné operaci. Overlock zpracuje látky včetně jemného hedvábí, saténu i denimu.
Cena s DPH: 8 990,- 
 
ks
ks
Overlock Gritzner 788 je kvalitní 2, 3 a 4-nitný overlock německé značky Gritzner určený pro domácí šití. Tento overlock má diferenciální podávání, možnost regulace délky stehu, přítlaku patky a šířky ořezu.
Cena s DPH: 8 990,- 
 
ks

z3

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 

Overlocky
Overlock je speciální šicí stroj, jehož základní postup je stříhat, začistit a sešít, to vše v jednom kroku tedy najednou. Očka se nebudou párat, steh bude pružný. Materiál pak otočíte a obnitkování je vidět pouze uvnitř trička či jiného oděvu. Overlockem můžete zužovat dle modních trendů třeba i ručně pletené svetry, což Vám neumožní žádný jiný stroj. Doma ušité oblečení tak získává opravdu profesionální vzhled, jako kdyby bylo z nějaké textilní dílny. Aby overlocky mohly tuto činnost vykonávat zaráz, je potřeba speciální konstrukce. Dále pak nabízejí velké množství různých funkcí. Pro výběr overlocku platí jednoduché pravidlo - čím je overlock dražší, tím více funkcí nabízí. Overlocky mají dvě jehly, 2 až 5 nití a k tomu ještě horní a spodní nože, které lze i vypnout. Většina overlocků má speciální zařízení - diferenciál , který Vám zajistí pružnost stehu dle pružnosti šitého úpletu. Na Ráji šití.cz nabízíme naprostou většinu značek overlocků, které jsou dováženy na český trh. Vybere si proto každý zákazník.

Overlocky dělíme: základním členěním je počet nití

  • dvou až čtyř nitný overlock, tyto overlocky šijí skutečně pevné a bezpečné stehy a zároveň kladou menší naroky na obtížnost obsluhy než složitější typy
  • tří až čtyř nitný overlock, vhodné pro šití více či méně elastických látek. Čtyřnitný steh poskytuje širší a pevnější lem, což je právě u elastických látek obrovská výhoda
  • pětinitný overlock je zpravidla nejdražší mezi overlocky. Jejich velkou výhodou je ale dostupnost všech funkcí, které si přejete. Na druhou stranu jsou to ale velmi složité mechanismy, které se těžko seřizují a pro práci s nimi je potřeba mít bohaté zkušenosti.
Důležitým rysem, kterým se overlocky vyznačují, je typ podávacího mechanismu. Ty, jež mají diferenciální podávání umožňují širší využití. Diferenciální podávání je mechanismus, který lze přesně regulovat a nastavit podle potřeby. Pokud pracujete s jednou vrstvou látky, je možné nastavit podavač tak, aby látku načechral nebo aby vytvořil vlnitý okraj.
Při pohledu na manžety a některé švy lze objevit steh, který se jeví jako dvojitý. Takového stehu lze dosáhnout na běžném šicím stroji s pomocí dvojjehly. Ovšem zjistíte, že to není přesně ten steh, který jste chtěli! Jedná se totiž o krycí steh, který umí ušít pouze overlock. Hlavní rozdíl mezi těmito dvěma stehy spočívá v pevnosti, ten krycí overlockový je výrazně pevnější a odolnější.

Jak si vybrat správný overlock?
Pokud vybíráme overlock, měli bychom se seznámit s různými druhy overlocků, s jejich funkcemi a tím, co všechno umí. Teprve potom si můžeme vše dobře promyslet a ujasnit si, co od overlocku očekáváme a potřebujeme. Jedině takto se můžeme kvalitně rozhodnout pro ten nejlepší overlock! Overlock je sice něco, bez čeho se doma obejdeme, ale přesto není zbytečnost. Práce je díky overlocku mnohem jednodušší a stehy jsou o poznání pevnější a odolnější, což oceníte především u dětského oblečení. Ve výčtu výhod nesmí chybět ani velký kus práce, kterou overlock zastane a ušetření času, který byste musela strávit nad ručním doděláváním.


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.