0
0,- 

Overlocky Lucznik
Overlocky Lucznik jsou skvělými pomocníky do domácnosti. Overlocky Lucznik překvapují vynikajícím poměrem kvalita-cena. V této kategorii nabízíme ultralocky, multilocky, minilocky, overlocky 3, 4 a více nitné. Overlocky Lucznik zvýší kvalitu a provedení vašich šitých výrobků. Overlocky Lucznik jsou cenově dostupné pro každou domácnost. Neváhejte a objednávejte kvalitní overlocky Lucznik i do Vaší domácnosti. Overlocky Lucznik mají šicí mechanismus sestavený z kovových částí, což zvyšuje jejich životnost. Náš internetový obchod Vám garantuje nejen nejrychlejší dodání overlocků Lucznik, ale i autorizovaný servis vč. zajištění náhradních dílů od výrobce, neboť je přímým dovozcem těchto overlocků.

Třídit dle:
 
ks
Overlock Lucznik 620 D je 3 a 4-nitný 2-jehlový overlock pro domácí šití. Overlock má diferenciální transport, volné rameno a pohodlné navlékání nití. Práci s overlockem zvládne i začátečník.
Cena s DPH: 4 990,- 
 
ks
ks
Overlock Lucznik 720 D-4 je nejprodávanější 4-nitný 2-jehlový overlock s volným ramenem, diferenciálem, nádobkou na odřezky a řadou funkcí. Overlock 720 D-4 za skvělou cenu má možnost dokoupení patek.
Cena s DPH: 6 490,- 
 
ks
Třídit dle:
 

Overlocky Lucznik
Šicí stroje Lucznik jsou ve světě šití pojmem už více než 60. let. Výrobce Lucznik nabízí ale také overlocky Lucznik pro domácí použití. Overlocky Lucznik jsou cenově velmi výhodné, což způsobuje, že overlock již není jen výsada švadlen z povolání. Jedná se o jedny z nejprodávanějších overlocků na trhu.

Některé overlocky jsou jednodušší, jiné jsou výkonnější a mají možnost dokoupení dalších speciálních patek. Overlocky Lucznik šijí několika druhy 4 nitných a 3 nitných overlockových stehů, umí však i dvounitný rolovaný lem. Zvládnou tak vše, co dražší podobné modely jiných značek overlocků. Patky pro overlocky jsou běžně dostupné a za výhodné ceny.

Pokud chcete vědět více o rozdílu mezi overlockovým stehem šitým na overlocku a na šicím stroji, pak nahlédněte do vysvětlení.
Pokud Vás zajímá rozdíl mezi overlockem a coverlockem, pak vysvětlení najdete v následujícím článku.KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.