0
0,- 

Overlocky Husqvarna

20.03.2014
Přehled aktuální nabídky toho nejlepšího z overlocků Husqvarna pro rok 2014, které nám byly představeny Praze.

Vedle šicích strojů, overlocků značek Pfaff, Singer představených na Meetingu v Praze, představila společnost SVP také sortiment z šicí techniky, overlocky Husqvarna a moderní elektronické šicí stroje od Husqvarny, dále pak overlocky Singer, to vše zahrnoval Meeting Pfaff a nejen to.


V samostatné prezentaci značky byly jak šicí stroje, tak i i vyšívačky a overlocky, jejich kombinace overlock - coverlock a byla zde možnost si i stroje vyzkoušet v praxi, podívat se jim více na zoubek, co že to vlastně umí a jaké jsou jejich přednosti a výhody, uživatelské vymoženosti. Vše přednášela odbornice přímo z centrály Husqvarna.

Zástupce společnosti Husqvarna

Vyjímáme z nabídky to nejatraktivnější z overlocků Husqvarna a přidáváme i fotografie, které jsme na akci pořídili. Veškerý sortiment najdete na Ráj šití.


Overlock Husqvarna Huskylock S 15

Overlock Husqvarna Huskylock S 15 je kvalitní overlock s 15 druhy stehů a diferenciálním transportem. Huskylock S 15 má volné rameno a barevné dráhy nití pro snadné navlékání.  Overlock dokáže šít rychlostí až 1 200 stehů za minutu. Mezi hlavní funkce overlocku Husqvarna Huskylock S 15 patří možnost nastavní délky, šířky stehu a přítlaku patky. Na overlocku lze šít i rolovaný lem a má přihrádku na odřezky. Overlock má moderní design.

Overlock Husqvarna Huskylock S 15 Overlock Husqvarna Huskylock S 15 v detailu

Dalším v pořadí je již kombinace overlock - coverlock:
Overlock - Coverlock Husqvarna Huskylock S 21

Overlock Husqvarna Viking Huskylock S 21 je kvalitní overlock, který šije i coverlockový steh, bez nutnosti měnit patku a stehovou desku. Huskylock S 21 má 21 stehů a velký pracovní prostor vpravo od jehly, což umožňuje jednodušší manipulaci s látkou a tím pohodlnější a přesnější šití i coverlockovým stehem. Tento overlock má jako součást základního příslušenství, tedy v ceně stroje i šicí stolek pro rozšíření pracovní plochy. Overlock Husqvarna Viking Huskylock S 21 má automatické nastavení napětí nitě podle zvoleného stehu, napětí však lze nastavit i podle potřeby.

Overlock Husqvarna Huskylock S 21

Ve výřadu overlocků nechyběl ani vlajkový zástupce Huskylock S 25!

Overlocky Husqvarna a tady je v celé parádě: Overlock Husqvarna Huskylock S 25


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.