0
0,- 
 

Overlock - Coverlock Baby Lock Desire BLE 5 + vč. PŘEDVEDENÍ

126-desireKód:
Baby LockVýrobce:
sklademDostupnost:
24 měsícůZáruka:
zdarmaDoprava:
38 990,-  Běžná cena:
32 223,-  Cena bez DPH:
38 990,-  Cena s DPH:
zahrnuty v ceně Recyklační poplatky:
ks Množství:

Overlock - Coverlock Baby Lock Desire BLE 5

Baby Lock Desire je 2,3,4 a 5-nitnou kombinací overlocku a coverlocku, který šije 12 stehů a zvládá i cover - prádlové stehy. Overlock  - coverlock Baby Lock Desire šije rychle, profesionálně a je jednoduchý na obsluhu. S pomocí tohoto overlocku - coverlocku můžete zhotovit oděvy podle aktuálních i budoucích módních trendů. Dokáže šít klasické materiály například bavlnu, vlněné látky, elastické látky jako lykra nebo žerzej. Dále umí šít i moderní látky - hedvábí, šifón, úplety, mikinové úplety, trikotové úplety nebo i tolik oblíbenou džínsovinu. Mezi největší klady tohoto overlocku - coverlocku Baby Lock Desire patří patentované automatické návlékání  Jet-Air Threading, které umožňuje rychlé a jednoduché navlékání nitě. Stačí zasunout konec nitě do kteréhokoliv smyčkovače v navlékácím portu a je po problému. Nitě lze navíc navlékat v libovolném pořadí. Už nepotřebujete hromady vodítek, barevné značení a nemusíte mít strach z  kroucení nitě. Další velkou výhodou overlocku - coverlocku Baby Lock je i Automatic Thread Delivery System - automatikcé napínání nití. Toto zařízení zabezpečuje potřebné množství nitě pro jeden steh a nit dodává automaticky po stezích, stačí jen nastavit druh stehu a šít - už nemusíte ručně nastavovat napětí nití! Overlock - coverlock Baby Lock Desire vytvoří vyvážený overlockový steh jakoukoliv nití na jakékoli látce.


Overlock a coverlock Baby Lock Desire tzv. 2 v 1 máme na prodejně a rádi Vám předvedeme jeho obsluhu a konverzi z overlocku na coverlock a zpět. Prosím dohodněte si termín předem. Děkujeme.

Technologické prvky stroje Baby Lock Desire:

Integrovaná přihrádka na příslušenství
Velmi silné chapače s výkyvným pomocným chapačem
Systém navlékání niti do chapače Jet-Air Threading
Předvolba stehů
Diferenciální podávání přináší optimální výsledky šití
Přehledné uspořádání seřizovacích ovladačů


Overlock - coverlock Baby Lock Desire šije stehy:

5 - nitný zajišťovací steh 12 mm
5 - nitný zajišťovací steh 16 mm
4 - nitný overlockový steh
3 - nitný overlockový steh
3 - nitný rolovací lemovací steh
3 - nitný plochý overlockový steh
2 - nitný plochý overlockový steh
3 - nitný krycí steh 6 mm
Dvojitý řetízkový steh
4 - nitný saténový stehTechnické parametry:

Příkon motoru: 135 W
Jehly: EL x 705 CF (chromové)Stehy pro overlock - coverlock Baby Lock Desiré:

stehy pro overlock Baby Lock Desire


Standardní příslušenství pro overlock - coverlock Baby Lock Desire - v ceně stroje:

Rychlý návod k navlékání
Plochý stolek pro řetízkový / prádlový steh
Šroubky k upevnění stolku
Štěteček / přípravek k nasazení jehly
Balíček jehel různých velkostí Organ Elx705 CF
Imbus klíč
Pinzeta
Náhradní horní nůž pro ořez látky
Navlékač jehly
Šroubky pro upevnění overlockových jehel
Šroubky pro upevnění řetízkových / prádlových jehel
Nástroj pro navlékání smyčkovače
Šroubovák
Kryt stroje
Niťové síťky
Odvíjecí kotoučky
Kotoučky s hubkou
Držáky kuželů

Veškeré příslušenství, které je možné dokoupit k overlocku a coverlocku Babylock Desire BLE 5 naleznete v kategorii příslušenství Babylock overlocky/coverlocky.


Navlékání pro overlock Baby Lock:
Přenastavení Baby Locku Desire BLE 5 z overlocku na coverlock:
Více o značce Baby Lock se dozvíte v článku Overlocky Baby Lock.

Baby Lock

Baby Lock je světová špička v oblasti designu, technologií a kvality overlockového šicího průmyslu. Společnost Baby Lock stále nabízí díky novým vylepšením moderní stroje s nejsnadnějším ovládáním a originálními inovacemi. Společnost Baby Lock i přes velkou konkurenci stále drží přední příčky ve výrobě overlocků a šicích strojů především díky patentům, které jiné stroje nemají. Příkladem může být patentované navlékání nití vzduchem - Jet-Air Threading, které navleče nit prakticky samo. Stačí jen umístit konec nitě do smyčkovače v kterémkoli navlékacím portu a zmáčknout páčku. Baby Lock, to je značka, která přenesla výhody a profesionalitu průmyslových overlocků do světa domácnosti.
Alternativní zboží
Cena s DPH: 17 990,- 
Overlock Baby Lock Éclipse je 2, 3, 4-nitný overlock má revolučně jednoduché automatické navlékání nití! Nejen touto funkcí se odlišují od ostatních overlocků. Navlékání je neskutečně rychlé a můžete navlékat v libovolném pořadí.
 
ks

Cena s DPH: 22 490,- 
Overlock Baby Lock Imagine BLE 1 AT je 2, 3, 4-nitný overlock, který má revolučně jednoduché automatické navlékání nití a zařízení pro automatické napínání nití, kdy není třeba napětí regulovat!
 
ks

Cena s DPH: 23 990,- 
Coverlock Babylock Cover BLCS-2 je 2,3 a 4-nitný coverlock na prádlový steh, vhodný pro domácí šití i do krejčovského salonu. Tento coverlock Babylock Cover BLCS-2 má jedinečné patentované automatické navlékání nití!
 
ks

Cena s DPH: 18 990,- 
Overlock - coverlock Juki MO - 735 je velmi kvalitní 2, 3, 4 a 5-nitná kombinace overlocku a coverlocku pro domácnost s 15 druhy stehů, diferenciálním podáváním látky, navlékačem smyčkovače a velmi silným ořezovým systémem.
 
ks

Cena s DPH: 15 900,- 
Overlock Merrylock MK 4075 je 2 až 5-nitná kombinace overlocku a coverlocku. Overlock umožňuje rychlou a snadnou konverzi na coverlock a obráceně. MK 4075 má automatické nastavení napětí a velkou pracovní plochu vpravo od jehly.
 
ks

Cena s DPH: 29 990,- 
Overlock Baby Lock Enlighten BLE3ATW-2 je 2, 3, 4-nitný overlock, který má revolučně jednoduché automatické navlékání nití a zařízení pro automatické napínání nití, kdy není třeba napětí regulovat!
 
ksKATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Související zboží
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.