0
0,- 
 

Overlock Baby Lock Éclipse BLE 1 DX

126-eclipseKód:
Baby LockVýrobce:
sklademDostupnost:
24 měsícůZáruka:
zdarmaDoprava:
19 990,-  Běžná cena:
14 868,-  Cena bez DPH:
17 990,-  Cena s DPH:
2 000,-  tj. 10% Ušetříte:
zahrnuty v ceně Recyklační poplatky:
ks Množství:

Overlock Baby Lock Éclipse BLE 1 DX

Overlock Baby Lock Éclipse je 2, 3, 4-nitný overlock, který šije 10 stehů včetně overlockových stehů či rolovaného lemu. Overlock Baby Lock je rychlý a dokonalý a dokáže šít takové materiály, jako jsou samet, vlna, froté, džínovina, hedvábí a úplety. Overlock šije dokonale začištěné okraje se švy, které při pohybu pruží. Overlock nabízí řadu moderních funkcí. S overlockem Baby Lock se jeví overlockové šití ve zcela novém světle. Není pochyb o tom, že nový overlock z řady É, Baby Lock Éclipse, má mnoho vlastností, které Vám udělají radost. Co Vás však potěší nejvíce, je jeho fantastický a jedinečný vzduchový systém navlékání Instant Jet-Air Threading. Jednoduchým zasunutím konce niti pro kterýkoli smyčkovač do navlékacího portu a stisknutím páčky překonáte to, co Vás u overlocku vždy obtěžovalo. S proudícím vzduchem z navlékače Instant Jet-Air Threading přestane být postup navlékání problémem. Zapomeňte na zkroucené nitě, barevné značení a hromady vodítek. Čas, který jste strávili navlékáním můžete, strávit šitím. A to není všechno. Jediným otočením knoflíku okamžitě změníte overlockový steh na úzký rolovaný lem. Dalším otočením jste zpět na overlocku a můžete si nastavit délku stehu. To vše bez zastavení stroje. Nový patentovaný systém napínání niti brání kroucení nití a umožňuje použít ozdobnou nit stejně lehce, jako standardní. Nová konstrukce kolmé polohy jehly zlepšuje pronikání látkou bez ohledu na její sílu. Jedinečný systém uchycení jehly zaručuje její správnou polohu. Je neuvěřitelné, co všechno overlock Baby Lock Éclipse nabízí. Můžete bez něho ještě šít? Až uvidíte jeho navlékač Instant Jet-Air Threading, bude Vám jasné, jak snadné je odfouknout konkurenci.


Charakteristika pro overlock Baby Lock Éclipse:

Díky 10-ti novým patentům šije Éclipse dokonale. Baby Lock se rozhodl zcela změnit svůj overlock a na to bylo zapotřebí právě deseti patentů. Tento overlock je natolik revoluční, že je skoro nefér mu říkat overlock. Proto mu říkáme Éclipse (zatmění). A on opravdu zastíní všechny ostatní overlocky na trhu.
   
Navleče za vás vítr - patentované automatické navlékání - Jet-Air Threading. Jednoduchým zasunutím konce nitě pro kterýkoli smyčkovač do navlékacího portu a stisknutím páčky překonáte to, co Vás u overlocku vždy obtěžovalo. S proudícím vzduchem z navlékače Instant Jet-Air Threading přestane být postup při navlékání problémem. Zapomenete na zkroucené nitě, barevné značení a hromady vodítek. Čas, který jste strávili navlékáním, můžete strávit šitím. Žádné problémy s navlečením!

Systém napětí Twin Cam - nový dvouvačkový systém napínání nitě brání motání nitě a zajišťuje správné napětí pro každou nit a každou látku.
   
Patentované trubkové smyčkovače - navlékání nití v libovolném pořadí. Tento druh smyčkovače umožňuje navlékání nití až do očka smyčkovače a okamžitý začátek šití hned po navlečení. Nemusíte dodržovat žádné pořadí navlékání nití. Jakoukoliv nit není problém dovléknout. Již žádné odkryté nitě, žádná vodítka nití. Trubková niťová cesta nit chrání a vede ji skrz celý stroj.


Kolmá jehla - nová svislá poloha jehly brání jejímu ohýbání a usnadní proniknutí jehly každou látkou.
Silný ořezávací systém - hladce a přesně ořízne látku. Jediným otočením kolečka zapnete či vypnete ořezávací nůž.
Rolovaný lem a délka stehu - jediným ovládacím knoflíkem nastavíte automatické rolované lemy, rolované okraje a délku stehu v plném rozsahu.
Diferenciální posuv - poměr přesně 2:1, žádné krabatění, skvělé přizpůsobení Vaší látce. 4/3/2 nitný overlock, rolovací steh
Snadné přepínání ze 4 na 3 nebo 2 niti či na rolovaný steh.


Technické parametry a výhody stroje Baby Lock Éclipse:

Rychlé navlékání Jet-Air Threading
Diferenciální podavač: poměr 2:1 – řasení, poměr 3:4 – napínání
4/3/2 nitný overlock
Rolovaný lem na 3 nebo 2 nitě
Vestavěný navlékač jehly
Nastavitelná šířka stehu 1,5 – 7,5 mm
Nastavitelná délka stehu 0 – 4 mm
Nastavitelný úzký rolovaný lem 0 – 4 mm
Elektronicky řízený pohon
Rychloupínací (systém snap-on) univerzální přítlačná patka
Vestavěná schránka na příslušenství
Silný odřezávací systém
Vestavěné osvětlení
Vestavěné vodítko stužky/pásky
Boční odstřih niti
Napínací systém Twin Cam Micromatic
Elektronicky řízený motor
Jehly: HA x 1 SP (SP = super stretch) nejlépe chromové (CR)

Rychlost šití až 1500 stehů za minutu - nejrychlejší overlock v kategorii pro domácnost
Příkon motoru: 135 W - nejsilnější overlock v kategorii pro domácnost


Overlock Baby Lock Éclipse šije stehy:

4 - nitný overlockový steh se zabezpečovacím stehem
3 - nitný Flatlock
3 - nitný overlockový steh široký
2 - nitný Flatlock široký
3 - nitný overlockový steh úzký
2 - nitný Flatlock úzký
3 - nitný overlockový steh úzký lemovací
2 – nitný přikrývkový steh – dekorativní steh
3 - nitný rolovací steh
2 – nitný žebříčkový steh – dekorativní steh


Stehy pro overlock Baby Lock Éclipse:


4-nitný overlockový steh se zabezpečovacím stehem4-nitný overlockový steh se zabezpečovacím stehem

3-nitný overlockový steh široký3-nitný overlockový steh široký

3-nitný overlockový steh úzký3-nitný overlockový steh úzký

3-nitný overlockový steh úzký lemovací3-nitný overlockový steh úzký lemovací

3-nitný rolovací steh3-nitný rolovací steh

3-nitný Flatlock3-nitný Flatlock

2-nitný Flatlock široký2-nitný Flatlock široký

2-nitný Flatlock úzký2-nitný Flatlock úzký

2-nitný přikrývkový steh - dekorativní steh2-nitný přikrývkový steh - dekorativní steh

2-nitný žebříčkový steh - dekorativní steh2-nitný žebříčkový steh - dekorativní steh
Standardní příslušenství pro overlock Baby Lock Eclipse - v ceně stroje:

Štěteček / přípravek k nasazení jehly
Šroubek pro upevnění jehly
Balíček jehel různých velikostí Organ HAx 1 SP / CR
Malý šroubovák
Pinzeta
Náhradní ořezávací nůž
Nástroj pro navlékání smyčkovače
Šroubovák
Kryt stroje
Odvíjecí kotoučky
Kotoučky s hubkou
Níťové síťky
Imbus klíč
Držák cívek


Veškeré příslušenství, které je možné dokoupit k overlocku Babylock Eclipse BLE 1 DX naleznete v kategorii příslušenství Babylock overlocky/coverlocky.

Navlékání pro overlock Baby Lock:
Více o značce Baby Lock se dozvíte v článku Overlocky Baby Lock.

Baby Lock

Baby Lock je světová špička v oblasti designu, technologií a kvality overlockového šicího průmyslu. Společnost Baby Lock stále nabízí díky novým vylepšením moderní stroje s nejsnadnějším ovládáním a originálními inovacemi. Společnost Baby Lock i přes velkou konkurenci stále drží přední příčky ve výrobě overlocků a šicích strojů především díky patentům, které jiné stroje nemají. Příkladem může být patentované navlékání nití vzduchem - Jet-Air Threading, které navleče nit prakticky samo. Stačí jen umístit konec nitě do smyčkovače v kterémkoli navlékacím portu a zmáčknout páčku. Baby Lock, to je značka, která přenesla výhody a profesionalitu průmyslových overlocků do světa domácnosti.
Alternativní zboží
Cena s DPH: 22 490,- 
Overlock Baby Lock Imagine BLE 1 AT je 2, 3, 4-nitný overlock, který má revolučně jednoduché automatické navlékání nití a zařízení pro automatické napínání nití, kdy není třeba napětí regulovat!
 
ks

Cena s DPH: 38 990,- 
Overlock - coverlock Baby Lock Desire je 2,3,4 a 5-nitný overlock, který zvládá overlockové i coverlockové - prádlové stehy nebo jejich kombinaci. Samozřejmostí u tohoto over/coverlocku je patentované automatické napínání nití.
 
ks

Cena s DPH: 23 990,- 
Coverlock Babylock Cover BLCS-2 je 2,3 a 4-nitný coverlock na prádlový steh, vhodný pro domácí šití i do krejčovského salonu. Tento coverlock Babylock Cover BLCS-2 má jedinečné patentované automatické navlékání nití!
 
ks

Cena s DPH: 10 490,- 
Overlock Juki MO - 654 DE je velmi kvalitní 2, 3 a 4-nitný 2-jehlový overlock pro domácnost s diferenciálním podáváním látky, automatickým rolováním, navlékačem levého smyčkovače a velmi silným ořezovým systémem.
 
ks

Cena s DPH: 29 990,- 
Overlock Baby Lock Enlighten BLE3ATW-2 je 2, 3, 4-nitný overlock, který má revolučně jednoduché automatické navlékání nití a zařízení pro automatické napínání nití, kdy není třeba napětí regulovat!
 
ksKATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Související zboží
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.