0
0,- 

Ostatní galanterie
V této kategorii naší galanterie na Ráj šití.cz nabízíme základní potřeby pro šití, pro každou švadlenku. Nabízíme oleje na šicí stroje, žárovky pro šicí stroje, ruční navlékač jehel, různé druhy popisovačů. K dostání je i křída v tužce na malování na látku, nezbytné špendlíky, krejčovský metr, mizicí fixy na textil, které jsou velmi praktické, jehly na ruční šití, jehelníček a dašlí sortiment galanterie.

z6

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 
ks
Suchý zip stříhaný 20 cm neonově žlutá (1 pár) je praktický suchý zip o délce 20 cm a šířce 2,5 cm, který slouží ke spojení různých materiálů. Cena za 1 pár zipu. Neonově žlutá barva.
Cena s DPH: 10,- 
 
ks
ks
Praktický suchý zip olivové barvy o šířce 2 cm, který slouží ke spojení různých materiálů. Zip je kompletní - plyšová i háčková část. Pouze do vyprodání zásob. Cena za jeden metr.
Cena s DPH: 13,- 
 
ks
ks
Navlékač nití v plastovém pouzdře je praktická pomůcka, která usnadňuje navlékání nitě do očka jehly.
Cena s DPH: 15,- 
 
ks
ks
Navlékač na gumu 80 mm je pomocníkem v každé domácnosti při navlékání gumy a vzhledem připomíná pinzetu.
Cena s DPH: 15,- 
 
ks
ks
Páraček 12 cm je praktická pomůcka, která slouží k párání švů, prořezávání knoflíkových dírek apod. Páraček má velikost 12 cm a praktické plastové pouzdro.
Cena s DPH: 18,- 
 
ks
ks
Praktický suchý zip bílé barvy o šířce 3 cm, který slouží ke spojení různých materiálů. Zip je kompletní - plyšová i háčková část. Pouze do vyprodání zásob. Cena za jeden metr.
Cena s DPH: 19,- 
 
ks
ks
Praktický suchý zip černé barvy o šířce 3 cm, který slouží ke spojení různých materiálů. Zip je kompletní - plyšová i háčková část. Pouze do vyprodání zásob. Cena za jeden metr.
Cena s DPH: 19,- 
 
ks
ks
Olej na šicí stroje a jemnou mechaniku slouží k promazání mechanických zařízení a částí šicího stroje.
Cena s DPH: 20,- 
 
ks
ks
Suchý zip komplet samolepící šíře 2 cm - černý - metráž je praktický samolepící suchý zip o šířce 2 cm, který slouží ke spojení různých materiálů. Je samolepící, tudíž ho bez větších obtíží připevníte. Cena za 1 m zipu v černé barvě
Cena s DPH: 22,- 
 
ks
ks
Krejčovský metr délky 1,5 m. Po obou stranách jsou uvedeny jednotky v cm. Můžete vzít metr z libovolné strany, vždy začíná od 1 cm. Metr je balen v plastové krabičce.
Cena s DPH: 25,- 
 
ks
ks
Pruženka - prádlová guma bílá šíře 5,3 mm (5 m) je kvalitní český výrobek. Jedná se o plochou prádlovou gumu v šířce 5,3 mm a v návinu 5 m na kartě. Barva bílá. Používá se pro výrobu či úpravu různých oděvů.
Cena s DPH: 25,- 
 
ks
ks
Nažehlovací záplaty 17 x 45 cm bílé jsou velice kvalitní textilní záplaty od českého výrobce. Tyto záplaty jsou vhodné k zaplátování dětských kalhot, bund, montérek a jiného pracovního oblečení nažehlením. Cena za 1 ks.
Cena s DPH: 25,- 
 
ks
ks
Nažehlovací záplaty 17 x 45 cm tmavě modré jsou velice kvalitní textilní záplaty od českého výrobce. Tyto záplaty jsou vhodné k zaplátování dětských kalhot, bund, montérek a jiného pracovního oblečení.
Cena s DPH: 25,- 
 
ks
ks
Křída krejčovská (sada 3 ks) je praktické balení krejčovských kříd určených k přenášení střihu na látku a krejčovské úpravy. Balení obsahuje: 1x voskovou krejčovskou křídu, 1x krejčovskou křídu a 1x krejčovské mýdlo (křída).
Cena s DPH: 25,- 
 
ks
ks
Jehly pro špatný zrak = jehly pro snadné navlékání. Báječný vynález pro každého, kdo vezme jehlu a nit do ruky, bez ohledu na to, zda vidí dobře či špatně. Místo trápení rychlé navlečení nitě do ouška jehly. Balení obsahuje 12 ks jehel 3 velikostí.
Cena s DPH: 28,- 
 
ks
ks
Pruženka - prádlová guma černá šíře 8 mm (5 m) je kvalitní český výrobek. Jedná se o plochou prádlovou gumu o šířce 8 mm a v návinu 5 m na kartě. Barva černá. Používá se pro výrobu či úpravu tmavých oděvů.
Cena s DPH: 29,- 
 
ks
ks
Žárovka závitová 240 V 15 W pro šicí stroje.
Cena s DPH: 30,- 
 
ks
ks
Pruženka - prádlová guma bílá šíře 9 mm (5 m) je kvalitní český výrobek. Jedná se o plochou prádlovou gumu v šířce 9 mm a v návinu 5 m na kartě. Barva bílá. Používá se pro výrobu či úpravu různých oděvů.
Cena s DPH: 30,- 
 
ks
ks
Tyto špendlíky mají skleněnou hlavičku č. 9, 10 g, 32 mm - 100 ks. Špendlíky jsou dobře vidět na látce, dobře se zapichují a dobře se drží v prstech.
Cena s DPH: 31,- 
 
ks
ks
V balení je 9 jehel velikosti 42-50 mm a 12ks jehel velikosti 30-40 mm + jeden kus navlékače nití. Jde o tradiční originální český výrobek se zaručenou kvalitou.
Cena s DPH: 31,- 
 
ks

z6

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.