0
0,- 

Odkazy - Partneři III

23.04.2014
Ráj šití - partnerské weby, které úzce souvisí se šitím a šicí technikou. Tyto weby se zabývají prodejem nejen šicích strojů, overlocků, coverlocků. Jedná se o přátele Ráje šití.cz a pokud rádi šijete, určitě se Vám budou tyto stránky líbit.

Partneři - webové prezentace, které souvisí s naší nabídkou na šicí stroje a overlocky prezentované na Ráji-šití.cz:  

Šijeme dětem

Byli jste s námi spokojeni? Ohodnoťte naší firmu Ráj-šití.cz na stránkách katalogu firem


Látky Simona
- Nabízíme prodej látek,metráže a galanterie,spoustu různěbarevných látek i dětské metráže,vatelín,vlizelín,duté vlákno,nažehlovačky,nášivky a mnoho dalšího a užitečného pro vaší kreativní tvorbu a šití.
 

Velký sortiment galanterie a potřeb pro patchwork nabízí šicí centrum Haišman. Dále nabízíme nitě a šicí stroje.


Odkazy na stránky, které doporučujeme:

Německý pinč – Andreas, Eliott a Ellen od Čtyř bříz – německý pinč a trpasličí pinč. Německý pinč je web o pinčích, pinčerech, o této houževnaté rase, která je dominantní a přesto ovladatelná. Na stránkách Pinč německý najdete i spoustu zajímavých článků, rad atd. ze světa kynologie.


Československý legionář je internetovou prezentací občanského sdružení, které je občanským, dobrovolným, politicky nezávislým nestranickým občanským sdružením s právní subjektivitou, sdružující válečné veterány Československých zahraničních armád z doby 1. a 2. světové války, válečné veterány AČR – účastníky zahraničních vojenských misí (nositelů osvědčení „Válečného veterána“ podle zákona č.170/2002 Sb. ze dne 9. dubna 2002), jejich rodinné příslušníky, pozůstalé a všechny příznivce. Československý legionář provozuje vlastní obchod s militariemi.


Obchod cs legionar
je eshop s vojenským materiálem, militáriemi, výstrojí a výzbrojí čs. legií v Itálii, Srbsku, Rusku, Francii, ale i příslušníků armády po roce 1945, účastníků zahraničních mírových operací po roce 1989, knihami s danou tématikou, produkty s vlasteneckou tématikou a logy sdružení a klubů vojenské historie spojených s aktivitami ČsOL, kde je možno rovněž nabízet a směňovat vlatní přebytky předmětů tohoto zájmu uživateli webu, jakož zde nabízíme i vybavení pro outdoor, sport a aktivity spojené s přípravou na tábory, kampy, pro bojové sporty atd. Obchod cs legionar je provozovaný sdružením Československý legionář.


Práce pro veterány - Nová kariéra je platforma nabízející možnost poptávky a nabídky zaměstnání pro bývalé příslušníky armády, polici a integrovaného záchranného systému, které mají speciální potřeby při vstupu na civilní trh práce. Slouží k usnadnění zařazení této sociální skupiny osob do běžného života po návratu z mise nebo po ukončení aktivní služby. Práce pro veterány je portál pro nastartování nové kariéry.


Psychotesty pro řidiče alias Testy na cesty je akreditované pracoviště Ministerstva dopravy ČR k provádění dopravně psychologického vyšetření řidičů podle par. 87a odst. 4 Zákona o silničním provozu.  Naše pracoviště splňuje podmínky pro řádné provádění dopravně psychologického vyšetření podle vyhlášky č. 27 / 2012, platné od 10. 2. 2012. Vyšetření musí provádět akreditovaný dopravní psycholog. Nabízíme služby dopravního psychologa a to psychotesty pro řidiče skupiny B, pro vybodované řidiče, vyšetření osob na žádost lékařů. Testy na cesty nabízí dále psychotesty pro profesionální řidiče, řidiče nákladní a kamiónové dopravy, autobusové dopravy a MHD, učitele autoškol.

 

 

Srovnání cen

KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.