0
0,- 

Odkazy - Partneři I

03.08.2016
Na této a následujících stránkách v záložce kontakty, naleznete odkazy na naše partnerské weby a prezentace. Jedná se o spřátelené servery a eshopy, které Vám můžou poskytnout zajímavé informace nejen o šití. Společnost OK business, s.r.o. neprovozuje pouze eshop Ráj-šití.cz, ale pomáhá zákazníkům při výběru vhodného šicího stroje i pomocí poradny Šicí-stroj.cz a dalšími projekty.

Provozované/Spoluprovozované eshopy a weby společností OK business, s.r.o.:


ALFA - PROJ spol. s r.o. - internetový prodej zbraní podporovaný firemní prodejnou zbraní, která nabízí širokou paletu produktů: zbraně, volně prodejné zbraně, zbraně na zbrojní průkaz, revolvery, revolvery ALFA, revolvery HOLEK, pistole, karabiny, plynovky, CO2, vzduchovky, zbraně a náboje, flobertky, policejní pouta, vojenská pouta, vojenské vybavení, policejní vybavení, střelivo a příslušenství. Prodejna spolupracuje s dalšími dodavateli zbraní a nabízí značky např. Glock, Ruger, Taurus, CZ, Walther a Umarex. Společnost ALFA - PROJ je již od r. 1993 výhradním zástupcem značky Umarex pro Českou republiku.


OK obchod - šicí stroje, overlocky, elektronika, pc hry, telefony, fotoaparáty, hobby, zahrada, dům, dílna, parfémy, mandly, trezory atd. OK obchod - zajímavé články a inspirace o zboží pro kancelář, počítač, domácnost, zahradu, dílnu a volný čas, grilování, uzení, šití atd. Články naleznete tematicky rozdělené v patrech internetového obchodního domu, jejichž sortiment představuje elektronika (mj. audio-video technika, GPS navigace, počítače), pc hry, zdraví, sport, hračky, parfémy, dům-dílna, zahrada, hodinky-šperky, šicí stroje, overlocky. Zajímavé články, které se zabývají sortimentem z jednotlivých oddělení webu.


OK produkt.cz je internetový obchod, který nabízí kvalitní výrobky, jako jsou bezdotykové koše, které dopomůžou k hygienicky čisté domácnosti.  V nabídce jsou dále sejfy, sejfy stěnové, sejfy nábytkové, trezory, trezory na zbraně, poštovní schránky, digitální udírny Bradley a další sortiment. Internetový obchod OK produkt.cz nabízí pravidelné slevy, prodej na splátky, akční ceny a dopravu kurýrem až do domu.


Mandly, mandlování – vše, co jste potřebovali vědět. Mandly, mandl, mandlování – web o mandlu, mandlech, značkách, typech, mandlování. Na stránkách Mandly.cz najdete spoustu článků, rad jak mandlovat, jaké jsou typy mandlů, který typ mandlu je vhodný pro Vás nebo Vaši provozovnu.


Ab-obchod.sk - Internetový obchod so šijacími, vyšívacím strojmi, overlockmi a coverlockmi, galantériou a ďalšími doplnkami pre Vaše šitie a vyšívanie. Okrem toho Vám ponúkame žehliacu techniku (mangle, žehliace lisy) a príslušenstvo.


Šijacie stroje
- špecializovaný internetový obchod zameraný na šijacie stroje, overlocky, coverlocky, vyšívacie stroje a príslušenstvo k ním. Široký sortiment značiek Lucznik, Janome, Brother a Zetina je doplnený o mangle a žehliace lisy. Novinky, rady, zaujímavosti o strojoch popredných svetových výrobcov Janome, Brother, Lucznik, Zetina. Šijacie stroje, overlocky, coverlocky, ale aj mangle a žehliace lisy, všetko na jednej stránke.


LUCZNIK - tradiční polská značka pro šicí stroje a overlocky se skvělým poměrem kvalita – cena. Šicí stroje LUCZNIK jsou moderní šicí stroje s velkým množstvím funkcí a stehů vč. vyšívání, overlocky a mini–overlocky pro domácí šití přímo od výhradního zastoupení pro ČR a SR. České návody na obsluhu, certifikáty. Koupit lze šicí stroje a overlocky Lucznik online i na stránkách Lucznik nebo na tel. čísle 725505344. Nabízíme pravidelné akce a slevy, záruční a pozáruční servis. Prodej, servis a poradenství i u MO prodejců v ČR a na Slovensku.


Informační stránky věnované šicím strojům, overlockům a coverlockům. Na overlocky-šicí-stroje naleznete všechny dostupné značky vyrábějící šicí stroje, overlocky i coverlocky. Dále zajímavosti ze světa šití, historii značek, novinky i šicí stroje v akci, prověřené prodejce.


Naše další webové prezentace:


ZH BREN
- Servis šicích strojů. Servis Panasonic.


OK business, s.r.o. - je obchodně poradenská firma, jejíž činnost se orientuje na průzkumy trhu, obchodní a marketingové poradenství, mystery shopping a internetový marketing. Našim zákazníkům nabízíme služby především v oblasti obchodu, marketingu či zahraničního obchodu. Nabízíme obchodní a marketingové poradenství – např. analýza trhu, analýza vlastních obchodních aktivit, atd. OK business, s.r.o. dále provozuje vlastní internetové obchody a projekty.


OK blog je blog o společnosti OK business, s.r.o., a všech jejích aktivitách, které vyvíjí. V OK blogu najdete články na téma šicí stroje, overlocky, internetové obchody, akce a slevy, a další. Témata šicí stroje a overlocky jsou podrobně rozvedena se zvláštním zřetelem na další aktivity společnosti. Blog najdete na adrese: ok1blog.blog.cz.


Šicí-stroj je blog pro všechny zájemce o šití, šicí techniky a šicí stroje. Je určen pro ty co hledají odpověď k vývoji a historii šicího stroje, overlocku, coverlocku a o světě šití a jeho vývoji v současnosti, kteří chtějí mít přehled o značkách a novinkách na trhu, vyměnit si zkušenosti z oblasti šití nebo se zajímají o vyšívací stroje. Na blogu Šicí-stroj.cz najdete mnoho článků o problematice šití zaměřených na téma domácí šicí stroj, overlock či coverlock, odpovědi na možné potíže nebo radu jak na to. Navštivte www.sici-stroj.cz a dočtěte se více!

KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.