0
0,- 
 

Navlékač jehly na ruční šití - PERFECTO

210-PERFECTOKód:
sklademDostupnost:
24 měsícůZáruka:
199,-  Běžná cena:
123,-  Cena bez DPH:
149,-  Cena s DPH:
50,-  tj. 25% Ušetříte:
zahrnuty v ceně Recyklační poplatky:
ks Množství:

Navlékač jehly na ruční šití - PERFECTO

Navlékač jehly na ruční šití - PERFECTO je automatický univerzální navlékač všech typů jehel na ruční šití. Nedaří se Vám navléknout nit do jehly, nemůžete rychle najít brýle?
Řešením je navlékač jehel PRERFECTO. Jehlu vložíte očkem do otvoru, přiložíte nit, zmáčknete páčku a je NAVLEČENO. Zní to neuvěřitelně, ale je to tak a je to jednoduché. Tento navlékač je ideální pomůckou pro každého, kdo špatně vidí. Oblíbený je jako dárek pro starší osoby jako jsou babičky nebo i dědečkové, když někdy šijí. Ale potěší každého bez ohledu na věk, protože zrychlí vaši práci.

Navlékač je určen pro všechny typy ručních jehel od malých velikostí, přes střední až po ty s velkým očkem. Navíc má navlékač praktickou schránku na několik jehel a tak už nebudete potřebovat hledat ani jehly ani brýle.Navlékač jehly na ruční šití je dodáván v barvách červená, zelená a žlutá. Požadovanou barvu uveďte při objednávce do poznámky.Jak snadné je navlékání jehel s navlékačem jehel PERFECTO?


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Související zboží
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.