0
0,- 

Napařovací minižehlička pro patchwork

29.04.2016
Pro zažehlení drobných skladů na látce, pro perfektní narovnání malých i větších kusů látky je tu drobná žehlička s napařováním Prym. Pro metodu šití patchwork jde o perfektní řešení pro časté žehlení lemů a látkových čtverečků.

Minižehlička PrymNapařovací minižehlička Prym je jako stvořená pro patchwork

Začínáte zrovna s patchworkem, nebo už jste dávno veteránka? Tato miniaturní žehlička s napařováním pro vás bude důvodem k radosti. Doporučujeme zakoupit pro usnadnění, zpřehlednění a zrychlení zažehlování lemů při šití patchworku. Dosáhnete přesnosti, po které toužíte.

Zakupte cestovní napařovací minižehličku Prym na Ráji-šití.cz

Cestovní napařovací minižehlička Prym snadno vyžehlí aplikace všech tvarů i tam, kde má větší žehlička problémy. Výhodu má zejména při žehlení malých kousků látky, jako jsou prostřihy, čtverce pro patchwork, lemy atp. Ergonomicky tvarovaná rukojeť zajišťuje, že minižehlička dobře padne do ruky i přes své drobné rozměry. Rukojeť zároveň slouží jako nádobka na vodu. Nepřilnavý povrch je ideální pro žehlení všech běžných druhů látek. Součástí balení je nádobka na vodu a látkový obal proti prachu.

Praktická pomůcka na cesty, napařovací minižehlička Prym

Minižehlička PrymS touto miniaturní žehličkou navíc zvládnete vyžehlit košili, sukni, šaty nebo kalhoty, ať jste téměř kdekoli. Cestovní napařovací minižehlička PRYM je lehčí a prostorově mnohem úspornější než klasické velké žehličky do domácnosti. Pro cestovatele všeho věku je to geniální řešení na hotel i internát.

Přednosti a parametry cestovní napařovací minižehličky Prym:

  • je malá (rozměry 135 x 76 x 79 mm)
  • je lehká (0,42 kg)
  • má napařování
  • teplota 65 - 200°C
  • zásobník vody: 40 ml
  • používá kohoutkovou vodu nebo mix kohoutkové a destilované vody
  • snadno vyžehlí drobné kousky látky a dostane se tam, kde s velkou žehličkou budete mít problémy
  • český návod na obsluhu


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.