0
0,- 

Nákup na splátky

27.03.2017
V současné době Vám nabízíme na našem Ráj-šití.cz tyto typy úvěrů: Klasický úvěr a úvěr 1/10. Můžete se tak stát ihned majitelkou/em zboží. Šicí stroje, overlocky, coverlocky na splátky. Stroji můžete takto bez finančního omezení disponovat a využít k Vaší radosti z šití. Můžete si stanovit délku splácení již od 5 měsíců. Úvěr můžete také předčasně doplatit.

Splátkový prodej. Prodej na výhodné splátky. Nakupujte šicí stroje, overlocky, mandly, žehlící lisy atd. na výhodné splátky!
Logo Cetelem
 
Úvěr je možné poskytnout již od 2 000,- Kč = celková hodnota objednávky vč. dopravy.
 


VÝPOČET SPLÁTEK - CETELEM

Spočítejte si výši měsíční splátky. Zadejte akontaci (přímou platbu při dodání zboží) a počet měsíců, které budete splácet.
Ze splátkových nástrojů Cetelem můžete využít Klasický úvěr nebo 1/10.
 
 
 
Prodej na splátky Akce 10x10  (Úvěr 1/10) neboli "Desetina"

(úvěrový produkt B 104)
Splátky CETELEM - jedna desetina


Prodej na splátky Klasický úvěr

(úvěrový produkt B 102)

Splátky CETELEM - běžný úvěr
Proč zvolit úvěr?

- stáváte se ihned majitelem zboží, se kterým můžete bez omezení disponovat
- délku splácení můžete zvolit již od 5 měsíců
- úvěr můžete předčasně doplatit a ukončit tak smlouvu o úvěru
- můžete se pojistit proti neočekávaným životním situacím (zdravotní komplikace, příp. nezaměstnanost)
- nabízíme Vám splátky bez akontace
- nabízíme Vám i splátky bez navýšení


Vybrali jsme a připravili jsme pro Vás nejvhodnější formy splátkového prodeje ve spolupráci s CETELEMem. Cetelem je v ČR obchodní značkou společnosti BNP Paribas Personal Finance. Navíc můžete získat kreditní kartu Aura v průběhu splácení. V nabídce jsou jak splátky bez akontace tak i splátkový režim bez navýšení.


Musíte splňovat pouze tyto základní podmínky:
- svéprávnost
- pravidelný a trvalý zdroj příjmu
- nebýt ve zkušební době ani ve výpovědní lhůtě


U každého produktu, který splňuje podmínky pro nabídku splátkového režimu najdete v detailu zboží kalkulačku splátek "Výpočet splátek", kde si můžete sami on-line provést kalkulaci, vybrat si produkt Cetelem, který Vám bude vyhovovat. V detailu Vaší objednávky zadáte volbu platby Cetelem. Ukončíte objednávku. Po ukončení Vaší objednávky se Vám nabídne logo Cetelem, kdy se Vám po prokliknutí zobrazí žádost o poskytnutí úvěru. Přímo na našich stránkách pak vyplníte potřebné formuláře pro poskytnutí úvěru a odešlete.


Možnost pojištění úvěru - Vaše jistota schopnosti splácet + šance na schválení téměř 100% !!


Pojištění schopnosti splácet

Podpisem smlouvy o poskytnutí úvěru se zavazujete tento úvěr pravidelně splácet. Může se však stát, že Vaše pravidelné příjmy ohrozí nečekaná událost a Vy se dostanete do situace, kdy nebudete moci dodržet své závazky. Pro tyto případy Vám nabízíme výhodné pojištění.

Výhody sjednaného pojištění:
  • jistota v nepříznivých životních situacích,
  • pojištění pro případ ztráty zaměstnání,
  • bez lékařských prohlídek a speciálních formulářů,
  • až 4 pojistná rizika za jednu cenu,
  • součást měsíční splátky úvěru.

Pojištění si sjednáte společně s žádostí o úvěr. Výše úhrady za pojištění bude zahrnuta v měsíční splátce úvěru.

Soubory pojištění


SOUBOR MASTER
Pojištění pro případ ztráty zaměstnání nebo hospitalizace*, pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně a úmrtí. Úhrada za pojištění ve výši 4,99 % z měsíční splátky úvěru.
* Pojištěný je pojištěn vždy pouze na jedno z těchto rizik; rozsah pojištění se mění v průběhu trvání pojištění, a to i opakovaně dle aktuálního zaměstnaneckého statutu klienta.

SOUBOR MASTER PLUS
Pojištění pro případ ztráty zaměstnání nebo hospitalizace*, pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně a úmrtí a dále Pojištění odcizení věci a Pojištění Home Assistance. Úhrada za pojištění ve výši 4,99 % z měsíční splátky úvěru + 49 Kč každý měsíc po dobu splácení úvěru.
* Pojištěný je pojištěn vždy pouze na jedno z těchto rizik; rozsah pojištění se mění v průběhu trvání pojištění, a to i opakovaně dle aktuálního zaměstnaneckého statutu klienta.


Poskytovatelem úvěru je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Cetelem). Tento prodejce je zprostředkovatelem úvěru jako vázaný zprostředkovatel a zastupuje na základě smlouvy o spolupráci poskytovatele úvěru.  Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli „radu“ podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.