0
0,- 

Nákup na POUKAZ

19.06.2014
13 vybraných a prověřených značek šicích strojů a overlocků: Lucznik, Singer, AEG, Janome, Brother, Veronica, Husqvarna, Zetina, Bobbin, Bernina a další. Trvale rozšiřovaná nabídka sekce galanterie o nové položky, hlavně nové barvy nití. Navíc k cenám získáte u řady položek i zajímavé dárky.

Vážení zákazníci!
Rádi bychom Vám nabídli možnost, a to nejen v době vánoc, vyřešit nákup dárků elegantně a dle přání obdarovaného. Jednoduše objednejte na našem obchodě DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě 500,-  až 5 000,- Kč  a máte jistotu, že obdarovaná osoba bude opravdu spokojená! Obdarovaný navštíví naše stránky a vytvoří si objednávku dle vlastního výběru. Do poznámky jen uvede "DÁRKOVÝ POUKAZ V HODNOTĚ ..... Kč." V případě, že přesáhne cenu poukazu, je možno zboží doplatit při převzetí. Pokud chcete darovat poukaz ve vyšší hodnotě, je možno se dohodnout individuálně.

Nabízíme jednu z nejširších nabídek v komoditě šicí stroje. Nabízíme přes 13 renomovaných, vybraných a prověřených značek šicích strojů a overlocků. Např. značky Lucznik, Singer, AEG, Janome, Brother, Veronica, Husqvarna, Zetina, Bobbin, Bernina, Pfaff, Merrylock a další. Trvale rozšiřujeme nabídku sekce galanterie o nové položky, hlavně nové barvy nití: Nabízíme také mandly, žehlící lisy, lampy apod.

POZOR: K výhodným cenám šicích strojů a overlocků získáte u řady položek i zajímavé dárky!!!

V nabídce Ráje-šití.cz aktuálně naleznete mj. novinku - kvalitní kovový šicí stroj za minimální cenu 1 990,- Kč!

Takže - DÁRKOVÝ POUKAZ je tu pro Vás a Vaše blízké k dispozici! Pokud jste takto zvolili, stačí poslat Váš požadavek na email obchod@raj-siti.cz nebo zavolat na HOTLINE: 725 505 344

Darkový poukaz na nákup šicího stroje


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.