0
0,- 

Mandly
V této kategorii nabízíme mandly pro pohodlné mandlování vašeho prádla. Při mandlování se žehlená látka jednoduše vloží na na volně přečnívající topné rameno, proti kterému zhora tlačí pohyblivý válec a tím prádlo rovnoměrně vyžehlí. Naše mandly poskytují služby kvalitního, snadného a rychlého žehlení jak běžného oblečení, tak i velkých kusů látky, jako jsou záclony, ubrusy či ložní prádlo. Díky volnému rameni umožňují žehlení i kalhot, triček a s trochou cviku dokonce i košil. Když si zakoupíte elektrické mandly z naší nabídky, usnadníte a zjednodušíte si svoje domácí práce a ušetříte spoustu času. Při mandlování můžete využít sílu páry, kdy je ruční mandl již za 1 minutu připraven k napařování. Šetrně a bez problémů s mandlem zvládnete vyžehlení i nejobtížnějších materiálů bez předchozího navlhčení. Při přerušení žehlení se pára automaticky odpojí. Systém napařování mandlu zespodu zabezpečí zvlášť dobré proniknutí páry do prádla. Velký povrch topného tělesa je ideální právě pro velké kusy prádla. Žehlící lisy a mandly od nás Vám usnadní život. Mandly jsou vhodné a oblíbené nejen v provozech typu penziony, hotely, jídelny, školky, zdravotní zařízení a dalších,  ale dnes již běžně i v domácnostech. Mandly uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Kvalitní mandly za super ceny. Mandly Vám doručíme až k Vám domů ve velmi krátké době a jejich doprava bude pro Vás zdarma! Pokud si nebudete vědět rady, které mandly jsou pro Vás vhodné, neváhejte se na nás obrátit - rádi Vám poradíme! Používat namísto žehličky mandl - to je radost z práce i z ušetřeného času! Symbolem vysoké kvalitky jsou mandly značek Pfaff, Miele a Ironnette. samozřejmostí v naší nabídce jsou i doplňky k mandlům, mezi kterými najdete potahy válce, žehlící vložky či náhradní patrony odstraňující vodní kámen.

Třídit dle:
 
ks
Patrona Ironnette, Zetina je určená pro mandly Ironnette 67, Ironnette 85, Zetina Steam Ironer 560 a Steam Ironer 580. Jedná se o granulát k odstraňování vodního kamene.
Cena s DPH: 340,- 
 
ks
ks
Patrona pro mandly Pfaff je určená pro mandly Pfaff 580 a 560. Jedná se o náhradní patronu s granulátem k odstraňování vodního kamene.
Cena s DPH: 340,- 
 
ks
ks
Potah válce krátký je náhradní příslušenství pro mandl Ironnette 67, který lze použít místo původně dodaného v případě jeho opotřebení. Jedná se o horní vrstvu, která se dotýká mandlovaného prádla.
Cena s DPH: 970,- 
 
ks
ks
Potah válce krátký je náhradní příslušenství pro mandl Pfaff 580, který lze použít místo původně dodaného v případě jeho opotřebení. Jedná se o horní vrstvu, která se dotýká mandlovaného prádla.
Cena s DPH: 970,- 
 
ks
ks
Potah válce dlouhý je náhradní příslušenství pro mandl Ironnette 85, který lze použít místo původně dodaného v případě jeho opotřebení. Jedná se o horní vrstvu, která se dotýká mandlovaného prádla.
Cena s DPH: 1 015,- 
 
ks
ks
Potah válce dlouhý je náhradní příslušenství pro mandl Pfaff 580, který lze použít místo původně dodaného v případě jeho opotřebení. Jedná se o horní vrstvu, která se dotýká mandlovaného prádla.
Cena s DPH: 1 015,- 
 
ks
ks
Žehlící vložka válce krátká je je náhradní příslušenství pro mandly Ironnette 67, kterou lze použít místo původně dodané v případě jejího opotřebení. Vložka je měkká a objemná a je umístěna pod horním potahem.
Cena s DPH: 1 025,- 
 
ks
ks
Žehlící vložka válce krátká Pfaff je náhradní vložka válce pro mandly Pfaff 560, kterou lze použít místo původně dodané v případě jejího opotřebení. Vložka je měkká a objemná a je umístěna pod horním potahem.
Cena s DPH: 1 025,- 
 
ks
ks
Žehlící vložka válce dlouhá je náhradní příslušenství pro mandly Ironnette 85, kterou lze použít místo původně dodané v případě jejího opotřebení. Vložka je měkká a objemná a je umístěna pod horním potahem.
Cena s DPH: 1 154,- 
 
ks
ks
Žehlící vložka válce dlouhá Pfaff je náhradní vložka válce pro mandly Pfaff 580, kterou lze použít místo původně dodané v případě jejího opotřebení. Vložka je měkká a objemná a je umístěna pod horním potahem.
Cena s DPH: 1 154,- 
 
ks
ks
Mandl Zetina Steam Ironer 560 je určen pro žehlení domácího prádla, košil, triček, kalhot, ubrusů, atd. Mandl má jednoduchou obsluhu a umožňuje snadné, rychlé a bezpečné žehlení bez námahy a v pohodlí.
Cena s DPH: 29 990,- 
 
ks
ks
Mandl Ironnette 67 je kratší verze mandlu do domácnosti, ale i do nízkokapacitních provozů. Mandly Ironnette vyžehlí kvalitně rovné kusy tkanin, ale i trička apod. Tento mandl umožňuje používat běžnou pitnou vodu.
Cena s DPH: 31 990,- 
 
ks
ks
Mandl Zetina Steam Ironer 580 slouží k žehlení domácího prádla, košil, triček, kalhot, ubrusů, atd. Mandl se vyznačuje jednoduchou obsluhou a snadným, rychlým, bezpečným a pohodlným žehlením bez námahy.
Cena s DPH: 32 990,- 
 
ks
ks
Mandl Ironnette 85 je delší verze mandlu pro domácnost nebo pro menší provozy. Mandly Ironnette 85 neuvěřitelně šetří váš čas! Mandl umožňuje používat běžnou pitnou vodu, což činí tento mandl maximálně příjemným pomocníkem.
Cena s DPH: 34 990,- 
 
ks
ks
Mandl korytový I 25 - 100 je elektrický mandl pro provozy s vyšší potřebou žehlení a mandlování. Jedná se o dostupnou variantu průmyslového mandlu pro malé provozovny. Rádi Vám připravíme nabídku přizpůsobenou potřebám Vašeho provozu
Cena s DPH: 79 497,- 
 
ks
ks
Mandl korytový I 25 - 120 je elektrický mandl pro provozy s vyšší potřebou žehlení a mandlování. Jedná se o dostupnou variantu průmyslového mandlu pro malé provozovny.
Cena s DPH: 86 878,- 
 
ks
ks
Mandl korytový I 25 - 140 je elektrický mandl pro provozy s vyšší potřebou žehlení a mandlování. Jedná se o dostupnou variantu průmyslového mandlu pro malé i větší provozovny.
Cena s DPH: 125 235,- 
 
ks
ks
Mandl korytový I30-160 EL je elektrický průmyslový mandl pro provozy s vyšší potřebou žehlení a mandlování. Jedná se o dostupnou variantu průmyslového mandlu pro malé a větší provozovny s vestavěným ventilátorem.
Cena s DPH: 180 169,- 
 
ks
ks
Mandl korytový I30-200 je elektrický průmyslový mandl pro provozy s vyšší potřebou žehlení a mandlování. Jedná se o dostupnou variantu průmyslového mandlu pro malé a větší provozovny s vestavěným ventilátorem.
Cena s DPH: 190 938,- 
 
ks
Třídit dle:
 

Mandly
Ráj šití nabízí široký sortiment a výběr značek pro mandly.  Nabízíme mandly Pfaff, mandly Ironnette, mandly Miele a další. Tyto značky jsou pověstné svojí kvalitou a vyrábí se po řadu let. Tyto mandly jsou určené pro pohodlné žehlení prádla v domácnosti i v malých provozech, ocení je maséři, majitelé malých penzionů, hotýlků, ale i školní jídelny, školky, zdravotnická zařízení a další.

Kvalitní mandly jsou správnou volbou, pokud toužíte po rychle, snadno a profesionálně vyžehleném velkého množství prádla. Vyznačují se predevším rychlostí a možností mandlovat i košile, halenky či kalhoty. Moderní mandl je již za 1 minutu připraven k mandlování a je vybaven napařováním, což umožňuje mnohem pohodlnější mandlování. Po skončení práce je možné mandl pohodlně složit a uschovat do dalšího použití. Od zákaznic, které již mandl vlastní jsme se dozvědeli, že si nedovedou představit návrat k žehličce! Mandly z Ráj šití uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Věříme, že i Vy si vyberete takový, který bude naplňovat vaše potřeby.

Navíc je naše nabídka rozšířena i o mandly korytové a další typy, které jsou již určeny pro větší provozy, nebo tam, kde je potřeba žehlení prostě větší. Model mandlu I25-100 je základním korytovým modelem průmyslového mandlu, který Vám můžeme v této kategorii nabídnout. Tento mandl je cenově velmi dostupným a přitom již průmyslovým mandlem, určený nejen pro velké domácnosti, ale hlavně pro malé provozovny nebo provozovny s vyšší kapacitou, pro které již nestačí mandly Miele, mandly Ironnette nebo mandly Pfaff. V případě Vašeho zájmu o kterýkoli mandl nás neváhejte kontaktovat na naší telefonní lince: 725 505 344. Mandl jsme Vám schopni takzvaně ušít na míru. Případně Vám doporučíme kategorii žehlící technika, kde najdete žehlící lisy, které jsou technicky jiným zařízením než mandly.

 


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.