0
0,- 

Mandly Zetina
Mandly Zetina jsou elektrické mandly tradiční české značky Zetina. Mandly Zetina jsou vhodné do každé domácnosti i pro menší provozovny. Tyto mandly mají dvě volné ramena, které umožňují kromě žehlení velkých kusů látek i žehlení obtížných tvarů např. kalhot a triček. Mandly Zetina 580 a 560 se liší pouze velikostí válce a s tím spojenou hmotností.

Třídit dle:
 
ks
Mandl Zetina Steam Ironer 560 je určen pro žehlení domácího prádla, košil, triček, kalhot, ubrusů, atd. Mandl má jednoduchou obsluhu a umožňuje snadné, rychlé a bezpečné žehlení bez námahy a v pohodlí.
Cena s DPH: 29 990,- 
 
ks
ks
Mandl Zetina Steam Ironer 580 slouží k žehlení domácího prádla, košil, triček, kalhot, ubrusů, atd. Mandl se vyznačuje jednoduchou obsluhou a snadným, rychlým, bezpečným a pohodlným žehlením bez námahy.
Cena s DPH: 32 990,- 
 
ks
Třídit dle:
 

Mandly Zetina
Ráj šití nabízí široký sortiment a výběr značek pro mandly. Nabízíme mandly Pfaff, mandly Ironnette, mandly Miele, mandly Zetina a další. Tyto značky jsou pověstné svoji kvalitou a vyrábí se po řadu let. Tyto mandly jsou určené pro pohodlné žehlení prádla v domácnosti i v malých provozech, ocení je maséři, majitelé malých penzionů, hotýlků, ale i školní jídelny, školky, zdravotnická zařízení a další.

Mandly pomohou a urychlí žehlení jak běžného domácího prádla, tak i velkých kusů látky, např. záclon, ubrusů či ložního prádla, prostěradel, při troše šikovnosti i triček, košil apod. Mandl je již za 1 minutu připraven k napařování a mandlování a Vy si můžete i daleko pohodlněji mandlovat. Mandly z Ráj šití uspokojí i nejnáročnější zákazníky.


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.