0
0,- 

Mandly Ironnette
Mandly Ironnette jsou kvalitní a velmi oblíbené domácí mandly, které můžeme doporučit i pro menší provozovny. S mandly Ironnette lze vyžehlit velké kusy prádla i obtížné tvary - kalhoty, trička apod. Mandl Ironnette má dvě volné ramena. S mandly Ironnette ušetříte tolik drahocenný čas při žehlení. Mandlování s mandly je velmi pohodlné, protože umožňují při mandlování sedět. Mandl Ironnette 67 se liší od mandlu Ironnette 85 velikostí válce.

Třídit dle:
 
ks
Mandl Ironnette 67 je kratší verze mandlu do domácnosti, ale i do nízkokapacitních provozů. Mandly Ironnette vyžehlí kvalitně rovné kusy tkanin, ale i trička apod. Tento mandl umožňuje používat běžnou pitnou vodu.
Cena s DPH: 31 990,- 
 
ks
ks
Mandl Ironnette 85 je delší verze mandlu pro domácnost nebo pro menší provozy. Mandly Ironnette 85 neuvěřitelně šetří váš čas! Mandl umožňuje používat běžnou pitnou vodu, což činí tento mandl maximálně příjemným pomocníkem.
Cena s DPH: 34 990,- 
 
ks
Třídit dle:
 

Mandly Ironnette
Ráj šití nabízí široký sortiment a výběr značek pro mandly. Nabízíme mandly Pfaff, mandly Ironnette, mandly Miele a další. Tyto značky jsou pověstné svoji kvalitou a vyrábí se po řadu let. Tyto mandly jsou určené pro pohodlné žehlení prádla v domácnosti i v malých provozech, ocení je maséři, majitelé malých penzionů, hotýlků, ale i školní jídelny, školky, zdravotnická zařízení a další.

Mandly pomohou a urychlí žehlení jak běžného domácího prádla, tak i velkých kusů látky, např. záclon, ubrusů či ložního prádla, prostěradel, při troše šikovnosti i triček, košil apod. Mandl je již za 1 minutu připraven k napařování a mandlování a Vy si můžete i daleko pohodlněji mandlovat. Mandly z Ráj šití uspokojí i nejnáročnější zákazníky.


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.