0
0,- 
 

Mandl Pfaff Steam Ironer 580

110-pfaff580Kód:
PFAFFVýrobce:
již se neprodává Dostupnost:
24 měsícůZáruka:
zdarmaDoprava:
43 900,-  Běžná cena:
30 983,-  Cena bez DPH:
37 490,-  Cena s DPH:
6 410,-  tj. 15% Ušetříte:
zahrnuty v ceně Recyklační poplatky:

Toto zboží se již neprodává. Podobné produkty můžete nalézt v alternativních produktech.

Mandl Pfaff Steam Ironer 580

Mandl Pfaff Steam Ironer 580 je určen pro snadné žehlení domácího prádla, mezi které patří kalhoty, trička, košile, ubrusy, odolné látky, nejjemnější tkaniny či delikátní límečky. Mandl Pfaff se vyznačuje snadným a pohodlným žehlením. Žehlení s mandlem Pfaff je třikrát rychlejší ve srovnání se žehlením prováděným běžnou žehličkou.


TENTO MODEL SE JIŽ NEVYRÁBÍ!


Mandl Pfaff 580 umožňuje snadnou manipulaci a pohodlné ovládání


Mandl je zkonstruovaný tak, aby umožnil snadnou manipulaci. Po skončení používání lze mandl složit a na kolečkách je možné mandl pohodlně přesunout na místo, které je určené pro jeho skladování. Mandl neklade vysoké nároky na prostor a je možné ho skladovat v malém prostoru. K napařování je mandl připraven již za 1 minutu. Šetrně a bez problémů lze vyžehlit i nejobtížnější materiály, aniž by bylo nutné je předem navlhčit. Mandl dokáže snadno a šetrně vyžehlit dokonce i takové materiály, jako je samet či hedvábí. Po vyžehlení jsou samet i hedvábí naprosto hladké. Dojde-li k přerušení žehlení, pára se automaticky odpojí.

Prádlo se do mandlu vkládá snadno na volnou spodní část, ve které je umístěno topné těleso. Topné těleso má oba dva konce volné, což umožňuje s trochou cviku vyžehlit pánskou košili za méně než 2 minuty. Pohyblivý válec se na prádlo přitlačí zhora. Důmyslný systém umístění napařování ve spodní části zajistí mimořádně dobré proniknutí páry do prádla. Topné těleso má velký povrch, který je vhodný i pro velké kusy prádla, jako jsou závěsy, ložní prádlo a další.

Obsluha  mandlu je zcela nenáročná, neboť při mandlování je možné pohodlně sedět a dokonce ani nevzniká nutnost vynakládat jakýkoliv tlak. Toto pohodlné ovládání mandlu šetří nohy i záda uživatele, takže po skončení mandlování nohy ani záda nebolí.Mandl Pfaff 580 je bezpečný


Topné těleso má bezpečné umístění ve spodní části, takže mezi rukama uživatele a topným tělesem vždy leží prádlo. Toto umístění topného tělesa znemožňuje případné popálení. Voda se neohřívá v nádržce na vodu, takže nemůže dojít ke vzniku nebezpečného přetlaku. Při výpadku elektrického proudu lze zvláštním ovladačem uvolnit válec, takže prádlo zůstane zaručeně nepoškozené.


Parametry platné pro mandly Pfaff 580:


Rozměry v provozním stavu (š x h x v):  94 x 40 x 105
Rozměry ve složeném stavu (š x h x v): 52 x 40 x 100
Hmotnost: 39 kg
Objem zásobníku vody (celkem): 1,3 l - cca 60 minut páry
Síťové napětí 220 - 240 V/50 Hz
Maximální příkon (max.): 3,3 kW
Délka válce: cca 85 cm
Pracovní výška: 88 cm
Délka topného tělesa: 83 cm
Přítlačná síla válce: 600 N
Rychlost žehlení: 1,25 - 3,58 m/min. - proměnlivá
Termostatická regulace teploty
Indikátor stavu vody (při poklesu pod 10 %)


U tohoto produktu je vyžadována platba předem. V případě zájmu je možno na vyžádání zaslat zálohovou fakturu.

Tento výrobek je s ohledem na rozměry zasílán výhradně službou DHL resp. PPL Sprint, kterou je třeba objednat den dopředu.
Alternativní zboží
Cena s DPH: 34 990,- 
Mandl Ironnette 85 je delší verze mandlu pro domácnost nebo pro menší provozy. Mandly Ironnette 85 neuvěřitelně šetří váš čas! Mandl umožňuje používat běžnou pitnou vodu, což činí tento mandl maximálně příjemným pomocníkem.
 
ks

Cena s DPH: 31 990,- 
Mandl Ironnette 67 je kratší verze mandlu do domácnosti, ale i do nízkokapacitních provozů. Mandly Ironnette vyžehlí kvalitně rovné kusy tkanin, ale i trička apod. Tento mandl umožňuje používat běžnou pitnou vodu.
 
ks

Cena s DPH: 29 990,- 
Mandl Zetina Steam Ironer 560 je určen pro žehlení domácího prádla, košil, triček, kalhot, ubrusů, atd. Mandl má jednoduchou obsluhu a umožňuje snadné, rychlé a bezpečné žehlení bez námahy a v pohodlí.
 
ks

Cena s DPH: 32 990,- 
Mandl Zetina Steam Ironer 580 slouží k žehlení domácího prádla, košil, triček, kalhot, ubrusů, atd. Mandl se vyznačuje jednoduchou obsluhou a snadným, rychlým, bezpečným a pohodlným žehlením bez námahy.
 
ksKATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.