0
0,- 

Lucznik staré šicí stroje
Příslušenství pro staré šicí stroje Lucznik zahrnuje nožní spouštěč, přívodní kabely - šňůry, klínové řemeny, cívky, motorek pro šicí stroje lucznik a další. Lucznik příslušenství šicí stroje je zboží, které můžete přikoupit ke starší modelové řadě šicích strojů Lucznik. V kategorii Lucznik nové šicí stroje je příslušenství a náhradní díly pro šicí stroje, které můžete přikoupit k aktuální modelové řadě šicích strojů Lucznik. V kategorii Lucznik staré šicí stroje pořídíte náhradní díly a příslušenství pro staré šicí stroje Lucznik. U nás se potkává čas.

z2

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 
ks
Cívka plast Lucznik Finesse je určena pro staré šicí stroje Lucznik typu Finesse (a pro šicí stroje Singer).
Cena s DPH: 15,- 
 
ks
ks
Držák horní nitě - Lucznik Finesse je náhradní díl pro staré šicí stroje Lucznik Finesse. Tento držák horní nitě slouží k zajištění špulky nitě a tím zaručuje přesné odvíjení nitě.
Cena s DPH: 15,- 
 
ks
ks
Kovová cívka Lucznik Finesse je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro staré šicí stroje Lucznik typu Finesse (a pro šicí stroje Singer). Cívka se používá k navinutí niti.
Cena s DPH: 20,- 
 
ks
ks
Kolík horní nitě svislý - Lucznik Finesse je náhradní díl pro šicí stroje Lucznik Finesse. Kolík je určen na špulku s horní nití.
Cena s DPH: 40,- 
 
ks
ks
Řemen k šicímu stroji univerzální 172 cm je příslušenství pro staré šlapací šicí stroje. Řemen má délku 172 cm a šířku 3 x 5 mm. Sponka na konci řemenu má 15 x 5 mm.
Cena s DPH: 55,- 
 
ks
ks
Průhledná patka - Lucznik Finesse se hodí pro dekorativní šití. Průhledná patka je plastová a díky její průhlednosti je snadno vidět, co se a kde šije. Patka průhledná je volitelné příslušenství pro šicí stroj Lucznik Finess.
Cena s DPH: 95,- 
 
ks
ks
Klínový řemen Lucznik, Veritas 3 x 5 x 315 slouží jako náhradní díl pro staré šicí stroje Lucznik, ale také pro staré šicí stroje Veritas, Lada, Čajka, Podolsk, Singer. Rozměr 3 x 5 x 315 mm.
Cena s DPH: 125,- 
 
ks
ks
Klínový řemen Lucznik, Veritas 3,5 x 5,5 x 290 slouží jako náhradní díl pro staré šicí stroje Lucznik, ale také pro staré šicí stroje Veritas, Lada, Čajka, Podolsk, Singer. Rozměr 3,5 x 5,5 x 290 mm.
Cena s DPH: 125,- 
 
ks
ks
Knoflík délky stehu - Lucznik Finesse je náhradní díl pro staré šicí stroje Lucznik Finesse. Kolečko slouží k regulaci délky stehu a výběru stehu při obšívání knoflíkové dírky.
Cena s DPH: 140,- 
 
ks
ks
Cívkové pouzdro (člunek) Lucznik je dokoupitelné příslušenství pro šicí stroje Lucznik s kyvným CB chapačem.
Cena s DPH: 150,- 
 
ks
ks
Patka základní - Lucznik Finesse je praktické příslušenství, které lze dokoupit pro starší šicí stroje Lucznik Finesse. Patka je vhodná pro běžné šití i klikatých stehů (entlu).
Cena s DPH: 150,- 
 
ks
ks
Patka na skrytý zip - Lucznik staré šs CB ch. je praktické příslušenství, které lze dokoupit pro starší šicí stroje Lucznik. Patka se používá na všívání skrytých zipů. Vyrobeno z pevného plastu.
Cena s DPH: 150,- 
 
ks
ks
Patka základní - Lucznik Predom 468 je praktické příslušenství, které lze dokoupit pro starší šicí stroje Lucznik Predom 468. Patka je vhodná pro běžné šití i klikatých stehů (entlu).
Cena s DPH: 150,- 
 
ks
ks
Držák pro rychloupínací patky - Lucznik Finesse je náhradní díl pro staré šicí stroje Lucznik Finesse. Tento držák Vám umožní na stroj přidělat rychloupínací patky z nové modelové řady strojů Lucznik.
Cena s DPH: 150,- 
 
ks
ks
Cívkové pouzdro (člunek) Lucznik je dokoupitelné příslušenství určené pro staré šicí stroje řady 800 Lucznik Finesse a Singer s rotačním chapačem.
Cena s DPH: 190,- 
 
ks
ks
Ozubené kolo hřídele - Lucznik Finesse je velice žádaný náhradní díl pro staré šicí stroje Lucznik Finesse. Ozubené kolo má vstup na 1 šroub.
Cena s DPH: 220,- 
 
ks
ks
Ozubené kolo pohonu chapače - Lucznik Finesse je velice žádaný náhradní díl pro staré šicí stroje Lucznik Finesse. Ozubené kolo má vstup na 2 šrouby.
Cena s DPH: 220,- 
 
ks
ks
Ozubené kolo podávání dlouhé - Lucznik Finesse je velice žádaný náhradní díl pro staré šicí stroje Lucznik Finesse.
Cena s DPH: 220,- 
 
ks
ks
Ozubené kolo podávání - Lucznik Finesse je velice žádaný náhradní díl pro staré šicí stroje Lucznik Finesse.
Cena s DPH: 220,- 
 
ks
ks
Stehová deska pro starý šicí stroj Lucznik Finesse je náhradní stehová deska, která lze dokoupit pro šicí stroje Lucznik 884 Finesse v případě poškození stehové desky standardně umístěné na stroji.
Cena s DPH: 220,- 
 
ks

z2

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 

Lucznik staré šicí stroje
Příslušenství pro starší typy šicích strojů Lucznik. Motorek pro šicí stroje Lucznik, cívky, šlapátka, klínové řemeny a další příslušenství pro šicí stroje Lucznik dřívějších řad.


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.