0
0,- 

Lucznik - šicí stroje a overlocky s 60-ti letou tradicí

21.01.2010

Šicí stroje Lucznik jsou zpět


Šicí stroje Lucznik opět na českém a slovenském trhu s novou modelovou řadou. Oblíbená tradiční polská značka pro šicí stroje a overlocky nabízí dnes i další domácí spotřebiče. Více o značce Lucznik si přečtěte v našem článku.

Lucznik slaví 60. výročí


Lucznik je známou značkou ze sousedního Polska. V tomto roce slaví 60. výročí svého vzniku a uvedení prvního výrobku této značky na trh. 

Jedním z výrobků, které si na našich stránkách můžete zakoupit, jsou šicí stroje a overlocky značky Lucznik. Pojďme se podívat blíže na tuto značku.


Lucznik - to nejsou jen šicí stroje a overlocky


LUCZNIK je polskou značkou, která se užívá nejen pro šicí stroje a overlocky, ale také pro celou řadu dalších produktů, které jsou vyráběny již od roku 1927 v Polsku. Značka Lucznik si získala proslulost díky perfektnímu poměru "kvalita - cena" jak v Polsku tak i u zákazníků v Česku a na Slovensku. Dnes opět přichází doba, kdy Lucznik vstupuje na český a slovenský trh s novými moderními produkty v sortimentu šicí stroje, overlocky a domácí spotřebiče.


V současné době polská firma ASPA společně s továrnou Lucznik se sídlem v polské Radomi uvedla na polský trh velmi úspěšně nové
šicí stroje a overlocky ŁUCZNIK. Ve vzájemné spolupráci pokračují v mnohaleté tradici polské výroby sortimentu šicí stroje LUCZNIK. Šicí stroje byly původně vyráběny pouze v továrně v Radomi, dnes ale stejně jako všechny ostatní značky byla výroba přemístěna do průmyslových závodů předních světových producentů šicí techniky na Dálném Východě. Bez ohledu na místo prvotní výroby provádějí konečnou montáž, kontrolu kvality a přípravu každého kusu šicího stroje pro prodej v Radomi Polsko pouze specialisté, ve většině případů bývalí zaměstnanci firmy LUCZNIK. To je výhoda, která odlišuje výrobky LUCZNIK od srovnatelných produktů, a navzdory tomu si zachovávají výjimečně výhodnou cenu.


Společnost ASPA navazuje na tradici strojírenské výroby, která sahá až do roku 1850. Společnost je hrdým vlastníkem certifikátů ISO pro výrobu. Každé zařízení a všechny výrobky, které jsou uváděny na trh, prochází kontrolou a mají potvrzení o kvalitě, což lze doložit výsledky testů kvality, které realizují subdodavatelé.


Kvalitní šicí stroje a overlocky, to je značka Lucznik


Všechny overlocky, šicí stroje a další produkty Lucznik vynikají nad jiné díky jednoduchosti obsluhy a spolehlivosti, jejíž zárukou je i centrální autorizovaný servis v Brně se zkušenými pracovníky. Tento servis mimo jiné poskytuje také telefonické konzultace pro dotazy související s technickými možnostmi a uplatněním strojů pro český i slovenský trh. Zárukou bezpečnosti a kompatibilnosti s českým a evropským prostředím je značení CE, kterým jsou výrobky LUCZNIK označovány, dokazuje jejich shodu s evropskými direktivami závaznými pro každý produkt v rámci EU.


Výhradním dovozcem pro šicí stroje, overlocky a další produkty LUCZNIK do České republiky a na Slovensko je naše společnost OK business, s.r.o..


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.