0
0,- 

Lucznik nové šicí stroje
Příslušenství pro šicí stroje Lucznik zahrnuje šicí patky, cívky, dvojjehlu. V této kategorii Lucznik nové šicí stroje je příslušenství a náhradní díly pro šicí stroje, které můžete přikoupit k aktuální modelové řadě šicích strojů Lucznik. Zároveň můžete pořídit i náhradní díly a příslušenství k některým starším typům šicích strojů v kategorii Lucznik staré šicí stroje.

z3

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 
ks
Plastová cívka CB vysoká je univerzální cívka, která je vhodná pro šicí stroje nové modelové řady Lucznik, Singer, Janome, Brother, Bernette, Juki a další šicí stroje. Cívka se používá k navinutí spodní niti.
Cena s DPH: 10,- 
 
ks
ks
Kovová cívka CB - vysoká je vhodná pro šicí stroje s kyvným CB chapačem.
Cena s DPH: 17,- 
 
ks
ks
Vodítko je dokoupitelné příslušenství pro šicí stroje Lucznik.
Cena s DPH: 35,- 
 
ks
ks
Dvojjehla Lucznik je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Lucznik, které jsou v aktuální nabídce. Dvojjehla se používá k dekorativnímu šití.
Cena s DPH: 40,- 
 
ks
ks
Patka na šití 4-krokové knoflíkové dírky Lucznik je určená pro vyšívání knoflíkových dírek. Patka na šití knoflíkové dírky je dokoupitelné příslušenství pro novou modelovou řadu šicí stroje Lucznik.
Cena s DPH: 60,- 
 
ks
ks
Patka pro přišívání knoflíků značky Lucznik je volitelné příslušenství, které je možno dokoupit pro šicí stroje Lucznik. Patka pro přišívání knoflíků se používá k přišívání knoflíků.
Cena s DPH: 69,- 
 
ks
ks
Magnetický vodič švů je pomocný vodič švů, který díky magnetu pevně drží na stehové desce. Magnetický vodič pomáhá udržovat stejnou vzdálenost šití bez zdlouhavého připevňování na šicí stroj.
Cena s DPH: 94,- 
 
ks
ks
Box na cívky slouží k uložení 25 ks cívek pro šicí stroj.
Cena s DPH: 98,- 
 
ks
ks
Patka na šití automatické knoflíkové dírky Lucznik je určená pro vyšívání knoflíkových dírek. Patka na šití knoflíkové dírky je dokoupitelné příslušenství pro šicí stroje Lucznik 2007 Natalia, 2006 Otylia.
Cena s DPH: 99,- 
 
ks
ks
Patka kolečková válcová Lucznik slouží k šití těžkých materiálů (kůže, vinyl, aj.). Patka má kolečko, díky kterému se posunuje po těžkých materiálech, netlačí látku a ani se nebrzdí. Patka je určena pro šicí stroje Lucznik nové modelové řady.
Cena s DPH: 99,- 
 
ks
ks
Patka teflonová Lucznik je určena pro šití přilnavého materiálu, který se může zespodu přilepit na patku. Patka je vyrobena z bílého plastu a je určena pro šicí stroje Lucznik nové modelové řady.
Cena s DPH: 99,- 
 
ks
ks
Patka pro našívání provázků a pásků Lucznik slouží pro našívání pásků a provázků. Tato patka je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Lucznik nové modelové řady.
Cena s DPH: 99,- 
 
ks
ks
Držák lemovače - Lucznik slouží pro uchycení lemovačů Lucznik. Tento držák je nutný pro použití lemovačů. Jedná se o dokoupitelné příslušenství určené pro šicí stroje Lucznik nové modelové řady.
Cena s DPH: 99,- 
 
ks
ks
Patka víceúčelová s pravítkem Lucznik je volitelné příslušenství vhodné pro šicí stroje Lucznik nové modelové řady do šířky stehu 5 mm. Patka je určena pro všechny typy stehů, pomáhá udržet požadovanou vzdálenost např. od okraje
Cena s DPH: 99,- 
 
ks
ks
Patka quiltovací otevřená slouží pro quiltování volným pohybem, vyšívání a látání. Patka je zkonstruována tak, aby mohla snadno přeskakovat z místa na místo. Patka je určena pro šicí stroje Lucznik nové modelové řady.
Cena s DPH: 99,- 
 
ks
ks
Patka quiltovací uzavřená slouží pro quiltování volným pohybem, vyšívání a látání. Patka je zkonstruována tak, aby mohla snadno přeskakovat z místa na místo. Určena pro šicí stroje Lucznik nové modelové řady.
Cena s DPH: 99,- 
 
ks
ks
Patka patchworková 1/4" - Lucznik je příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Lucznik nové modelové řady. Patka se používá pro šití a prošívání metodou patchwork či quilting.
Cena s DPH: 99,- 
 
ks
ks
Patka kedrovací Lucznik - vhodná k dekorování polštářů aj.
Cena s DPH: 99,- 
 
ks
ks
Patka pro výšivky smyčkami nitě - Lucznik je volitelné příslušenství, které můžete přikoupit pro šicí stroje Lucznik. Patka se používá k dekorování a vlastnímu tvoření speciální výšivkou.
Cena s DPH: 99,- 
 
ks
ks
Patka pro přišívání flitrů je vhodná k ozdobení šitého dílu našitím stužky či flitrů o šířce max.6 mm. Tato alternativní patka je určena pro šicí stroje Lucznik.
Cena s DPH: 99,- 
 
ks

z3

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 

Lucznik nové šicí stroje
Příslušenství pro šicí stroje Lucznik


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.