0
0,- 

Knihy hobby
Máte rádi ruční práce? Zajímá Vás šití, vyšívání, pletení, háčkování? Víte, jak to učí odborníci? Nebo se prostě nechte jen inspirovat. Knihy o ruční praci vám poradí nebo dají tip jak šít, jak si upravit nebo vyrábět různé dekorace, třeba z plsti atd. To vše a mnohem více se dozvíte, pokud si vyberete ze zajímavého výběru odborné a hobby literatury! Knihy tohoto druhu jsou také ideálním dárkem pro každý věk. A uznejte, že tyto knihy hobby nestojí mnoho a přitom přetrvají jejich rady nadlouho.

Třídit dle:
 
ks
Populární magazín pro všechny švadleny, Burda, je nově na skladu Ráje šití. Nový speciál zaměřený na jednoduché modely je připravovaný zejména pro začátečníky a najdete v něm modely na jaro/léto 2016.
Cena s DPH: 130,- 
 
ks
ks
Šiju s chutí pro děti je kniha plná nápadů a námětů jak zútunit domov a ušít dárky či drobnosti pro radost dětem.
Cena s DPH: 148,- 
 
ks
ks
Velká kniha šití – Základní postupy a techniky tato kniha šití slouží jako standardní příručka pro ty z Vás, které se šitím začínají, ale i pro ty, které si chtějí své znalosti a dovednosti znovu osvěžit.
Cena s DPH: 197,- 
 
ks
ks
Velká kniha šití – Módní a bytové doplňky s bytovými doplňky, které si můžete vyrobit za asistence této knihy, Váš domov zkrásní v souladu se součastnými módními trendy.
Cena s DPH: 197,- 
 
ks
ks
Velká kniha šití – Tašky tato kniha obsahuje návody a rady, jak si ušít tašku pro volný čas, na nákupy nebo např na notebook. Díky skvělému zpracování a fotografiím, nebudete mít problém si takovou tašku ušít!
Cena s DPH: 197,- 
 
ks
ks
Pleteme pejsky, kočičky a myšky - 36 pletených zvířátek a maňásků - je kniha plná rad, triků, tipů a návodů jak si uplést různá zvířátka a maňásky. Tyto figurky mohou sloužit jako dekorace nebo na mazlení.
Cena s DPH: 239,- 
 
ks
ks
Střihněte si na šaty - konstrukce oděvních střihů. Podrobné návody jak si vytvořit střih podle svých vlastních měr.
Cena s DPH: 266,- 
 
ks
ks
Střihněte dětem na šaty - konstrukce oděvních střihů. Podrobné návody jak vytvořit dětské střihy podle svých vlastních měr.
Cena s DPH: 266,- 
 
ks
ks
Kouzelný patchwork - Více než 100 originálních doplňků je originální kniha, která Vám pomůže získat inspiraci. Přes 100 návrhů na moderní tašky, přikrývky, ubrusy, povlaky na polštáře, adventní kalendáře a úchvatné prošívané deky.
Cena s DPH: 276,- 
 
ks
ks
Můj první šicí stroj, kniha plná nápadů a návodů na jednoduché dárečky, dekorace a drobnosti.Kniha je vhodná i pro malé začínající švadlenky od 8 let.
Cena s DPH: 276,- 
 
ks
ks
Oděvní střihy – jak je použít, upravit a navrhnout je kniha, která Vám pomůže nejen v začátcích šití vlastních oděvů. Šít si oděvy je zábavné, módní a úsporné. Jak ale najít střih, který vám dobře padne? A jak ho upravit?
Cena s DPH: 296,- 
 
ks
ks
Ruční práce pro malé šikulky - 50 hravých nápadů tato kniha - průvodce ručními pracemi patří do knihovničky každé šikovné holky! Děti naučí vyšívat, háčkovat, patchwork, aplikace, pletení nebo třeba gobelínovou výšivku.
Cena s DPH: 296,- 
 
ks
ks
Patchwork a quilting - Jak na to tato kniha obsahuje více než 300 rad, návodů a výrobních tajemství. Baví vás patchwork a quiltování? Pak jste zvolili tu správnou knížku.
Cena s DPH: 326,- 
 
ks
ks
Šití - Jak na to (Lorna Knightová) je více než 250 rad, postupů a výrobních tajemství ohledně šití. Kniha popisuje od A do Z vše, co se týče šití a věcí s tím spojených.
Cena s DPH: 346,- 
 
ks
ks
Encyklopedie šití - praktický průvodce technikami šití pro všechny švadleny a krejčí.
Cena s DPH: 499,- 
 
ks
Třídit dle:
 


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.