0
0,- 

Knihy hobby
Máte rádi ruční práce? Zajímá Vás šití, vyšívání, pletení, háčkování? Víte, jak to učí odborníci? Nebo se prostě nechte jen inspirovat. Knihy o ruční praci vám poradí nebo dají tip jak šít, jak si upravit nebo vyrábět různé dekorace, třeba z plsti atd. To vše a mnohem více se dozvíte, pokud si vyberete ze zajímavého výběru odborné a hobby literatury! Knihy tohoto druhu jsou také ideálním dárkem pro každý věk. A uznejte, že tyto knihy hobby nestojí mnoho a přitom přetrvají jejich rady nadlouho.

z2

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 
ks
Populární magazín pro všechny švadleny, Burda, je nově na skladu Ráje šití. Burda Plus je speciál ze září 2016 a najdete v něm módu pro plnoštíhlé na podzim/zimu. Střihy Burda jsou již v nabídce Ráje šití.
Cena s DPH: 130,- 
 
ks
ks
Populární magazín pro všechny švadleny, Burda, je nově na skladu Ráje šití. Nový speciál zaměřený na jednoduché modely je připravovaný zejména pro začátečníky a najdete v něm modely na jaro/léto 2016.
Cena s DPH: 130,- 
 
ks
ks
Populární magazín pro všechny švadleny, Burda, je nově na skladu Ráje šití. Burda Plus je speciál z únoru 2017 a najdete v něm módu pro plnoštíhlé na jaro/léto. Střihy Burda jsou již v nabídce Ráje šití.
Cena s DPH: 130,- 
 
ks
ks
Populární magazín pro všechny švadleny, Burda, je nově na skladu Ráje šití. Najdete v něm střihy na módní oděvy pro letošní podzim/zimu a mnoho dalšího. Objednávat můžete lednové číslo 2017. Střihy Burda jsou již v nabídce Ráje šití.
Cena s DPH: 130,- 
 
ks
ks
Populární magazín pro všechny švadleny, Burda, je nově na skladu Ráje šití. Najdete v něm střihy na módní oděvy pro podzim/zimu a mnoho dalšího. Objednávat můžete listopadové číslo 2016. Střihy Burda jsou již v nabídce Ráje šití.
Cena s DPH: 130,- 
 
ks
ks
Populární magazín pro všechny švadleny, Burda, je nově na skladu Ráje šití. Najdete v něm střihy na módní oděvy pro podzim/zimu a mnoho dalšího. Objednávat můžete prosincové číslo 2016. Střihy Burda jsou již v nabídce Ráje šití.
Cena s DPH: 130,- 
 
ks
ks
Populární magazín pro všechny švadleny, Burda Style magazín - srpen 2017, je nově na skladu Ráje šití. Najdete v něm střihy na módní oděvy pro léto 2017 a mnoho dalšího. Objednávat můžete srpnové číslo.
Cena s DPH: 130,- 
 
ks
ks
Populární magazín pro všechny švadleny, Burda, je nově na skladu Ráje šití. Nový speciál zaměřený na jednoduché modely je připravovaný zejména pro začátečníky a najdete v něm modely na podzim 2017.
Cena s DPH: 130,- 
 
ks
ks
Šiju s chutí pro děti je kniha plná nápadů a námětů jak zútunit domov a ušít dárky či drobnosti pro radost dětem.
Cena s DPH: 148,- 
 
ks
ks
Velká kniha šití – Základní postupy a techniky tato kniha šití slouží jako standardní příručka pro ty z Vás, které se šitím začínají, ale i pro ty, které si chtějí své znalosti a dovednosti znovu osvěžit.
Cena s DPH: 197,- 
 
ks
ks
Velká kniha šití – Módní a bytové doplňky s bytovými doplňky, které si můžete vyrobit za asistence této knihy, Váš domov zkrásní v souladu se součastnými módními trendy.
Cena s DPH: 197,- 
 
ks
ks
Velká kniha šití – Tašky tato kniha obsahuje návody a rady, jak si ušít tašku pro volný čas, na nákupy nebo např na notebook. Díky skvělému zpracování a fotografiím, nebudete mít problém si takovou tašku ušít!
Cena s DPH: 197,- 
 
ks
ks
Šijeme na stroji je kniha vhodná pro začátečníky, ale i pro ty co šijí již dlouho. V knize naleznete informace s nimiž dokážete využít svůj šicí stroj na maximum.
Cena s DPH: 260,- 
 
ks
ks
Pleteme pejsky, kočičky a myšky - 36 pletených zvířátek a maňásků - je kniha plná rad, triků, tipů a návodů jak si uplést různá zvířátka a maňásky. Tyto figurky mohou sloužit jako dekorace nebo na mazlení.
Cena s DPH: 239,- 
 
ks
ks
Střihněte si na šaty - konstrukce oděvních střihů. Podrobné návody jak si vytvořit střih podle svých vlastních měr.
Cena s DPH: 266,- 
 
ks
ks
Střihněte dětem na šaty - konstrukce oděvních střihů. Podrobné návody jak vytvořit dětské střihy podle svých vlastních měr.
Cena s DPH: 266,- 
 
ks
ks
Kouzelný patchwork - Více než 100 originálních doplňků je originální kniha, která Vám pomůže získat inspiraci. Přes 100 návrhů na moderní tašky, přikrývky, ubrusy, povlaky na polštáře, adventní kalendáře a úchvatné prošívané deky.
Cena s DPH: 276,- 
 
ks
ks
Můj první šicí stroj, kniha plná nápadů a návodů na jednoduché dárečky, dekorace a drobnosti.Kniha je vhodná i pro malé začínající švadlenky od 8 let.
Cena s DPH: 276,- 
 
ks
ks
Oděvní střihy – jak je použít, upravit a navrhnout je kniha, která Vám pomůže nejen v začátcích šití vlastních oděvů. Šít si oděvy je zábavné, módní a úsporné. Jak ale najít střih, který vám dobře padne? A jak ho upravit?
Cena s DPH: 296,- 
 
ks
ks
Ruční práce pro malé šikulky - 50 hravých nápadů tato kniha - průvodce ručními pracemi patří do knihovničky každé šikovné holky! Děti naučí vyšívat, háčkovat, patchwork, aplikace, pletení nebo třeba gobelínovou výšivku.
Cena s DPH: 296,- 
 
ks

z2

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.