0
0,- 

Juki šicí stroje řada K
V této kategorii naleznete příslušenství pro domácí šicí stroje Juki řady K. Jedná se o příslušenství pro model Juki HZL - K 85.

Třídit dle:
 
ks
Vodítko - Juki řada F, G, K a DX je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady F, G, K a DX. Vodítko se používá pro udržení stejné vzdálenosti mezi stehy nebo od kraje materiálu.
Cena s DPH: 99,- 
 
ks
ks
Patka na přišívání knoflíků - Juki řada K je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady K. Patka slouží k přišívání knoflíků různých velikostí.
Cena s DPH: 199,- 
 
ks
ks
Teflonová patka - Juki řada F, G, DX, K je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro všechny domácí šicí stroje Juki HZL. Patka teflonová se používá pro šití jemných i těžkých materiálů (vinil, kůže).
Cena s DPH: 239,- 
 
ks
ks
Zipová patka - Juki řada K je náhradní příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL - K 85. Tato oboustranná patka má možnost přichycení na stroj zleva i zprava. Používá se pro všívání běžných zipů.
Cena s DPH: 249,- 
 
ks
ks
Patka na knoflíkovou dírku - Juki řada K je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady K. Patka se používá pro šití knoflíkové dírky za pomoci senzoru.
Cena s DPH: 249,- 
 
ks
ks
Patka pro lemování (3 mm) - Juki řada K je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady K. Patka lemovací se používá pro zarolování okrajů jemných materiálů.
Cena s DPH: 249,- 
 
ks
ks
Overlocková patka - Juki řada K je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL - K 85. Patka pro overlockový steh se používá pro začištění látky, zamezí stahování kraje látky.
Cena s DPH: 279,- 
 
ks
ks
Patka pro slepý steh - Juki řada K je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL - K 85. Patka pro slepý steh se používá k neviditelnému zakládání látek.
Cena s DPH: 309,- 
 
ks
ks
Patka na skrytý zip - Juki řada K je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL - K 85. Patka na skrytý zip se používá pro všívání skrytých způ např. na sukni, šatech.
Cena s DPH: 329,- 
 
ks
ks
Patka pro rovný steh - Juki řada K je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL - K 85. Patka na rovný steh se používá k prošívání látek rovným stehem.
Cena s DPH: 329,- 
 
ks
ks
Základní patka - Juki řada K, Z je náhradní příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady K a Z. Patka základní se používá pro běžné šití rovným nebo klikatým stehem. Určeno pro Juki HZL - K85, 27Z, 29Z.
Cena s DPH: 359,- 
 
ks
ks
Patka pro manuální šití knoflíkových dírek - Juki řada K je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL - K 85. Patka se používá pro 4 krokové šití knoflíkové dírky, šití abeced a dekorativních stehů.
Cena s DPH: 369,- 
 
ks
ks
Patka pro entlování a ozdobné stehy - Juki řada K je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL - 353 ZR-A, 357 ZP-C. Patka se používá pro entlování a ozdobné stehy.
Cena s DPH: 449,- 
 
ks
ks
Patka s válečky - Juki řada K je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro všechny domácí šicí stroje Juki HZL. Patka s válečky se používá pro šití silných materiálů (koženky, kůže).
Cena s DPH: 449,- 
 
ks
ks
Patka pro volné quiltování - Juki řada K je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL - K 85. Patka se používá k prošívání volným pohybem, látání i vyšívání.
Cena s DPH: 479,- 
 
ks
ks
Patka patchworková - Juki řada K je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL - K 85. Patka se používá k látání i vyšívání.
Cena s DPH: 529,- 
 
ks
ks
Patka kráčející (horního podávání) - Juki řada K je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL - K 85. Patka kráčející pomáhá k ještě lepšímu podávání obtížně šitých materiálů.
Cena s DPH: 959,- 
 
ks
ks
Přídavný stolek - řada K je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady K. Přídavný stolek rozšiřuje pracovní plochu a umožňuje pohodlnou manipulaci i s velkými kusy látky.
Cena s DPH: 1 790,- 
 
ks
Třídit dle:
 


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.