0
0,- 

Juki šicí stroje řada G
V této kategorii naleznete příslušenství pro domácí šicí stroje Juki řady G. Jedná se o příslušenství pro modely Juki HZL - G 110, G 120, G 210 a G 220.

z2

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 
ks
Vodítko - Juki řada F, G, K a DX je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady F, G, K a DX. Vodítko se používá pro udržení stejné vzdálenosti mezi stehy nebo od kraje materiálu.
Cena s DPH: 99,- 
 
ks
ks
Řasící patka - Juki řada F, G, DX a 350 je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady F, G, DX a 350. Patka umožňuje řasení.
Cena s DPH: 99,- 
 
ks
ks
Overlocková patka - Juki řada G je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady G. Patka pro overlockový steh se používá na začištění látky, zamezí stahování okraje látky.
Cena s DPH: 129,- 
 
ks
ks
Základní patka - Juki řada F, G, DX je náhradní příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady F, G a DX. Patka základní se používá pro běžné šití rovným nebo klikatým stehem. Běžně umístěna na stroji.
Cena s DPH: 159,- 
 
ks
ks
Patka na skrytý zip Juki řada F, G, DX je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady F, G a DX. Patka na skrytý zip se používá pro všívání skrytých způ např. na sukni, šatech.
Cena s DPH: 169,- 
 
ks
ks
Zipová patka - Juki řada F, G, DX je náhradní příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady F, G a DX. Tato oboustranná patka má možnost přichycení na stroj zleva i zprava. Používá se pro všívání bežných zipů.
Cena s DPH: 169,- 
 
ks
ks
Patka na přišívání knoflíků - Juki řada F, G, DX je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady F, G a DX. Patka slouží k řišívání knoflíků různých velikostí.
Cena s DPH: 169,- 
 
ks
ks
Kordovací patka - Juki řada F, G, DX je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady F, G a DX. Patka slouží ke zdobení materiálu našíváním až tří bavlnek.
Cena s DPH: 179,- 
 
ks
ks
Patka s otevřenou špičkou - Juki řada F, G, DX je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady F, G a DX. Patka je vhodná pro přišívání aplikací a šití dekorativních stehů.
Cena s DPH: 199,- 
 
ks
ks
Patka pro patchwork se středovým vodičem - Juki řada F, G, DX je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady F, G a DX. Patka slouží pro sešívání látek metodou patchwork. Se středovou vodící lištou.
Cena s DPH: 219,- 
 
ks
ks
Patka pro lemování (3 mm) - Juki řada F, G, DX je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady F, G a DX. Patka lemovací se používá pro zarolování okrajů jemných materiálů.
Cena s DPH: 229,- 
 
ks
ks
Patka lemovací pro klikatý steh - Juki řada F, G a DX je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady F a G, DX. Patka lemovací se používá pro zarolování okrajů jemných materiálů klikatým stehem.
Cena s DPH: 229,- 
 
ks
ks
Patka pro patchwork - Juki řada F, G, DX je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady F a G, DX. Patka slouží pro sešívání látek metodou patchwork. Bez vodící lišty.
Cena s DPH: 229,- 
 
ks
ks
Teflonová patka - Juki řada F, G, DX, K je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro všechny domácí šicí stroje Juki HZL. Patka teflonová se používá pro šití jemných i těžkých materiálů (vinil, kůže).
Cena s DPH: 239,- 
 
ks
ks
Patka na knoflíkovou dírku - Juki řada G je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady G. Patka se používá pro šití knoflíkové dírky za pomoci senzoru.
Cena s DPH: 239,- 
 
ks
ks
Patka pro našívání šikmého proužku - Juki řada F, G, DX je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady F, G a DX. Patka slouží pro vložení a šití šikmého proužku se 4 sklady.
Cena s DPH: 259,- 
 
ks
ks
Patka pro volné quiltování - Juki řada F, G, DX je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady F, G a DX. Patka se používá k prošívání volným pohybem, látání i vyšívání.
Cena s DPH: 269,- 
 
ks
ks
Patka pro volné quiltování průhledná - Juki řada F, G, DX je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady F, G a DX. Patka se používá k prošívání volným pohybem, látání i vyšívání.
Cena s DPH: 269,- 
 
ks
ks
Patka pro kruhové výšivky - Juki řada F, G je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro vybrané šicí stroje Juki řady F, G a DX. Patka slouží k šití kruhových výšivek.
Cena s DPH: 520,- 
 
ks
ks
Patka pro manuální šití knoflíkových dírek - Juki řada G je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Juki HZL řady G. Patka se používá pro 4 krokové šití knoflíkové dírky, šití abeced a dekorativních stehů.
Cena s DPH: 599,- 
 
ks

z2

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.