0
0,- 

Janome šicí stroje




Příslušenství pro šicí stroje Janome zahrnuje nabídku doplňků pro šicí stroje Janome, které rozšiřují možnosti šití. V této kategorii Janome šicí stroje je příslušenství a náhradní díly pro šicí stroje, které můžete přikoupit k aktuální modelové řadě šicích strojů Janome. Zároveň můžete pořídit i náhradní díly a příslušenství k některým dalším typům šicích strojů.

z7

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 
ks
Patka pro skrytý zip slouží pro přišití skrytého zipu. Patka pro skrytý zip je dokoupitelné příslušenství pro šicí stroje Janome s kyvným CB chapačem.
Cena s DPH: 43,- 
 
ks
ks
Držák patek poskytuje možnost rychlé výměny šicích patek. Držák patek - nízký typ je určený pro šicí stroje Janome s kyvným CB chapačem.
Cena s DPH: 60,- 
 
ks
ks
Patka plastová - Janome CB je určena pro šití přilnavého materiálu, který se může zespodu přilepit na patku. Patka je vyrobena z bílého plastu a je určena pro šicí stroje Janome s kyvným CB chapačem.
Cena s DPH: 63,- 
 
ks
ks
Patka průhledná se hodí pro dekorativní šití. Průhledná patka je plastová a díky její průhlednosti je dobře vidět na látku v místě, kde se šije. Jedná se o dokoupitelné příslušenství pro šicí stroje Janome s kyvným CB chapačem.
Cena s DPH: 65,- 
 
ks
ks
Patka aplikační je určená pro kruhovité šití. Patka aplikační může šít zatáčky, dokáže šít do kruhu nebo ji lze využít pri aplikování kulaté nášivky. Patka je dokoupitelné příslušenství pro šicí stroje Janome s rotačním chapačem.
Cena s DPH: 65,- 
 
ks
ks
Patka zipová úzká - Janome CB slouží pro přišití jedné strany zipu. Úzká zipová půlpatka.
Cena s DPH: 65,- 
 
ks
ks
Patka sámková - Janome CB je příslušenství pro šicí stroje Janome s kyvným CB chapačem. Patka slouží pro přišívání sámku na látku.
Cena s DPH: 65,- 
 
ks
ks
Patka průhledná se využívá pro dekorativní šití. Patka je plastová a díky její průhlednosti uživatel snadno vidí, co a v jaké pozici šije. Jedná se o dokoupitelné příslušenství pro šicí stroje Janome s rotačním chapačem.
Cena s DPH: 68,- 
 
ks
ks
Držák lemovače a zakladače - Janome slouží pro uchycení lemovačů a zakladačů Janome. Tento držák je nutný pro použití lemovačů. Jedná se o dokoupitelné příslušenství určené pro šicí stroje Janome s kyvným CB chapačem.
Cena s DPH: 74,- 
 
ks
ks
Patka průhledná pro šití knoflíkové dírky slouží k vyšívání knoflíkových dírek zejména tehdy, nechcete-li být omezování délkou dírky. Jedná se o dokoupitelné příslušenství pro šicí stroje Janome s rotačním chapačem.
Cena s DPH: 77,- 
 
ks
ks
Zakladač 2,5 mm slouží pro dvojí podehnutí. Pro užití tohoto zakladače je zapotřebí držák pro zakladače s označením TEXI 2001. Jde o dokoupitelné příslušenství určené pro šicí stroje Janome s kyvným CB chapačem.
Cena s DPH: 82,- 
 
ks
ks
Patka lemovací 3 mm - Janome 9 mm je příslušenství pro šicí stroje Janome s rotačním chapačem a šířkou stehu 9 mm. Vhodné pro modely Janome MC 8200 QC, MC 8900 QCP a MC 12000. Výstup má šířku 3 mm.
Cena s DPH: 86,- 
 
ks
ks
Magnetický vodič švů je pomocný vodič švů, který díky magnetu pevně drží na stehové desce. Magnetický vodič pomáhá udržovat stejnou vzdálenost šití bez zdlouhavého připevňování na šicí stroj.
Cena s DPH: 94,- 
 
ks
ks
Box na cívky slouží k uložení 25 ks cívek pro šicí stroj.
Cena s DPH: 98,- 
 
ks
ks
Navlékač jehly - Janome 415, 419, 423 je náhradní výměnný díl navlékače jehly u strojů Janome 415, 419, 423 a další.
Cena s DPH: 119,- 
 
ks
ks
Patka na přišívání knoflíků Janome slouží pro snadné přišití jakéhokoliv knoflíku. Patka na přišívání knoflíků je určena pro šicí stroje Janome s kyvným CB chapačem.
Cena s DPH: 126,- 
 
ks
ks
Kovová patka pro slepý steh je profesionální produkt vyrobený z kovu. Kovová zipová patka pro slepý steh slouží pro šití slepého stehu. Jedná se o příslušenství pro vyšší modely šicí stroje Janome s rotačním chapačem
Cena s DPH: 128,- 
 
ks
ks
Patka obrubovací - lemovací slouží pro zakládání materiálu s výslednou šíří založení 2,5 mm. Patka je určena pro šicí stroje Janome s rotačním chapačem.
Cena s DPH: 134,- 
 
ks
ks
Patka na rovný steh je základní patka. Patka na rovný steh je jednoduchá na instalaci. Patka na rovný steh je určena pro šicí stroje Janome s kyvným CB chapačem.
Cena s DPH: 135,- 
 
ks
ks
Patka na saténové stehy - Janome CB je patka pro šití hustým cik cakem, má skosenou spodní část nohy pro bezproblémové šití dekorativními, nebo saténovými stehy. Patka je kovová.
Cena s DPH: 138,- 
 
ks

z7

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 

Janome šicí stroje




Příslušenství pro šicí stroje a overlocky Janome.


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.