0
0,- 

Janome s rotačním chapačem
Příslušenství pro šicí stroje Janome zahrnuje nabídku doplňků pro šicí stroje janome s rotačním chapačem, které rozšiřují možnosti šití. V této kategorii Janome šicí stroje je příslušenství a náhradní díly pro šicí stroje, které můžete přikoupit k aktuální modelové řadě šicích strojů Janome. Zároveň můžete pořídit i náhradní díly a příslušenství k některým dalším typům šicích strojů.

z3

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 
ks
Patka aplikační je určená pro kruhovité šití. Patka aplikační může šít zatáčky, dokáže šít do kruhu nebo ji lze využít pri aplikování kulaté nášivky. Patka je dokoupitelné příslušenství pro šicí stroje Janome s rotačním chapačem.
Cena s DPH: 65,- 
 
ks
ks
Patka průhledná se využívá pro dekorativní šití. Patka je plastová a díky její průhlednosti uživatel snadno vidí, co a v jaké pozici šije. Jedná se o dokoupitelné příslušenství pro šicí stroje Janome s rotačním chapačem.
Cena s DPH: 68,- 
 
ks
ks
Patka průhledná pro šití knoflíkové dírky slouží k vyšívání knoflíkových dírek zejména tehdy, nechcete-li být omezování délkou dírky. Jedná se o dokoupitelné příslušenství pro šicí stroje Janome s rotačním chapačem.
Cena s DPH: 77,- 
 
ks
ks
Box na cívky slouží k uložení 25 ks cívek pro šicí stroj.
Cena s DPH: 98,- 
 
ks
ks
Kovová patka pro slepý steh je profesionální produkt vyrobený z kovu. Kovová zipová patka pro slepý steh slouží pro šití slepého stehu. Jedná se o příslušenství pro vyšší modely šicí stroje Janome s rotačním chapačem
Cena s DPH: 128,- 
 
ks
ks
Patka obrubovací - lemovací slouží pro zakládání materiálu s výslednou šíří založení 2,5 mm. Patka je určena pro šicí stroje Janome s rotačním chapačem.
Cena s DPH: 134,- 
 
ks
ks
Patka zipová rychloupínací je určena pro přišití jednotlivých stran zipu. Jde o dokoupitelné příslušenství pro šicí stroje Janome s rotačním chapačem.
Cena s DPH: 142,- 
 
ks
ks
Kovová zipová patka pro slepý steh je profesionální kovový výrobek. Patka je určena pro šití slepého stehu. Jedná se o dokoupitelné příslušenství pro šicí stroje Janome s rotačním chapačem.
Cena s DPH: 147,- 
 
ks
ks
Patka s otevřenou špičkou je určena pro quiltování, přišívání aplikací a vyšívání monogramů. Jde o dokoupitelné příslušenství pro šicí stroje Janome s rotačním chapačem.
Cena s DPH: 167,- 
 
ks
ks
Patka pro přišívání knoflíků je dokoupitelné příslušenství, které slouží pro snadné přišití knoflíku. Jedná se o dokoupitelné příslušenství pro šicí stroje Janome s rotačním chapačem.
Cena s DPH: 170,- 
 
ks
ks
Patka pro našívání ozdobných šňůrek Janome je volitelné příslušenství určené pro šicí stroje s rotačním chapačem. Patka umožňuje našívání až tří šňůrek.
Cena s DPH: 181,- 
 
ks
ks
Patka pro šití overlockovým stehem Janome je dokoupitelné příslušenství určené pro šicí stroje Janome s rotačním chapačem. Patka slouží k provedení overlockových stehů.
Cena s DPH: 209,- 
 
ks
ks
Patka pro rovný steh je základní patka, která slouží pro šití rovného stehu. Patka je jednoduchá na instalaci. Jedná se o dokoupitelné příslušenství pro šicí stroje Janome s rotačním chapačem.
Cena s DPH: 210,- 
 
ks
ks
Patka kedrovací slouží k dekoraci polštářů a dalších předmětů. Patka kedrovací vytváří lem ve tvaru trubky. Do lemu se pro zpevnění vkládá pásek, proužek látky či trubička. Jde o dokoupitelné příslušenství pro šicí stroje Janome s rotačním chapačem.
Cena s DPH: 232,- 
 
ks
ks
Speciální bordurovací patka - patka pro paralelní steh rovný s vodiči slouží k našívání paralelního stehu. Jedná se o dokoupitelné příslušenství pro šicí stroje Janome s rotačním chapačem.
Cena s DPH: 235,- 
 
ks
ks
Patka na patchwork 1/4 INCH s vodičem (6,35 mm) slouží pro precizní sešití více vrstev materiálu rovným stehem. Patka je určena pro šicí stroje Janome s rotačním chapačem.
Cena s DPH: 240,- 
 
ks
ks
Box na cívky - plný (25 ks cívka kov) je praktické příslušenství, které slouží k uložení až 25 ks cívek pro šicí stroje. Součástí balení je i 25 ks kovových cívek vhodných pro většinu šicích strojů s kyvným CB chapačem.
Cena s DPH: 250,- 
 
ks
ks
Řasící patka Janome je doplňkové příslušenství pro šicí stroje Janome s rotačním chapačem. Řasící patka slouží k rovnoměrnému nařasení látky.
Cena s DPH: 253,- 
 
ks
ks
Patka kolečková válcová slouží k šití těžkých materiálů (kůže, vinyl, aj.). Patka má kolečko, díky kterému se patka posunuje po těžkých materiálech, netlačí látku a ani se nebrzdí. Patka je určena pro šicí stroje Janome s rotačním chapačem.
Cena s DPH: 265,- 
 
ks
ks
Patka quiltovací uzavřená se používá pro pikování, vyšívání a quiltování. Patka dokáže lehce přeskakovat z místa na místo. Poskytuje vynikající služby zejména při quiltování. Jde o dokoupitelné příslušenství pro šicí stroje Janome s rotačním chapačem
Cena s DPH: 284,- 
 
ks

z3

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.