0
0,- 

Janome s kyvným chapačem
Příslušenství pro šicí stroje Janome zahrnuje nabídku doplňků pro šicí stroje janome s kyvným chapačem, které rozšiřují možnosti šití. V této kategorii Janome šicí stroje je příslušenství a náhradní díly pro šicí stroje, které můžete přikoupit k aktuální modelové řadě šicích strojů Janome. Zároveň můžete pořídit i náhradní díly a příslušenství k některým dalším typům šicích strojů.

z2

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 
ks
Patka pro skrytý zip slouží pro přišití skrytého zipu. Patka pro skrytý zip je dokoupitelné příslušenství pro šicí stroje Janome s kyvným CB chapačem.
Cena s DPH: 43,- 
 
ks
ks
Držák patek poskytuje možnost rychlé výměny šicích patek. Držák patek - nízký typ je určený pro šicí stroje Janome s kyvným CB chapačem.
Cena s DPH: 60,- 
 
ks
ks
Patka plastová - Janome CB je určena pro šití přilnavého materiálu, který se může zespodu přilepit na patku. Patka je vyrobena z bílého plastu a je určena pro šicí stroje Janome s kyvným CB chapačem.
Cena s DPH: 63,- 
 
ks
ks
Patka průhledná se hodí pro dekorativní šití. Průhledná patka je plastová a díky její průhlednosti je dobře vidět na látku v místě, kde se šije. Jedná se o dokoupitelné příslušenství pro šicí stroje Janome s kyvným CB chapačem.
Cena s DPH: 65,- 
 
ks
ks
Patka zipová úzká - Janome CB slouží pro přišití jedné strany zipu. Úzká zipová půlpatka.
Cena s DPH: 65,- 
 
ks
ks
Patka sámková - Janome CB je příslušenství pro šicí stroje Janome s kyvným CB chapačem. Patka slouží pro přišívání sámku na látku.
Cena s DPH: 65,- 
 
ks
ks
Držák lemovače a zakladače - Janome slouží pro uchycení lemovačů a zakladačů Janome. Tento držák je nutný pro použití lemovačů. Jedná se o dokoupitelné příslušenství určené pro šicí stroje Janome s kyvným CB chapačem.
Cena s DPH: 74,- 
 
ks
ks
Zakladač 2,5 mm slouží pro dvojí podehnutí. Pro užití tohoto zakladače je zapotřebí držák pro zakladače s označením TEXI 2001. Jde o dokoupitelné příslušenství určené pro šicí stroje Janome s kyvným CB chapačem.
Cena s DPH: 82,- 
 
ks
ks
Box na cívky slouží k uložení 25 ks cívek pro šicí stroj.
Cena s DPH: 98,- 
 
ks
ks
Patka na přišívání knoflíků Janome slouží pro snadné přišití jakéhokoliv knoflíku. Patka na přišívání knoflíků je určena pro šicí stroje Janome s kyvným CB chapačem.
Cena s DPH: 126,- 
 
ks
ks
Patka na rovný steh je základní patka. Patka na rovný steh je jednoduchá na instalaci. Patka na rovný steh je určena pro šicí stroje Janome s kyvným CB chapačem.
Cena s DPH: 135,- 
 
ks
ks
Patka na saténové stehy - Janome CB je patka pro šití hustým cik cakem, má skosenou spodní část nohy pro bezproblémové šití dekorativními, nebo saténovými stehy. Patka je kovová.
Cena s DPH: 138,- 
 
ks
ks
Patka obrubovací (lemovací) Janome je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Janome s kyvným CB chapačem. Patka umožňuje 5 mm lemování.
Cena s DPH: 142,- 
 
ks
ks
Patka zipová rychloupínací slouží pro přišití jednotlivých stran zipu. Patka zipová rychloupínací je dokoupitelné příslušenství pro šicí stroje Janome s kyvným CB chapačem.
Cena s DPH: 143,- 
 
ks
ks
Patka pro našívání ozdobných šňůrek Janome je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Janome s kyvným CB chapačem.
Cena s DPH: 144,- 
 
ks
ks
Patka určená pro látání je vhodná pro šicí stroje Janome s kyvným CB chapačem.
Cena s DPH: 162,- 
 
ks
ks
Patka pro slepý steh je profesionální výrobek vyrobený z kovu. Patka pro slepý steh je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Janome s kyvným CB chapačem.
Cena s DPH: 186,- 
 
ks
ks
Patka na šití knoflíkové dírky je určená pro vyšívání knoflíkových dírek. Patka na šití knoflíkové dírky je dokoupitelné příslušenství pro šicí stroje Janome s kyvným CB chapačem.
Cena s DPH: 195,- 
 
ks
ks
Patka quiltovací uzavřená Janome je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Janome s kyvným CB chapačem. Slouží k pohodlnému a přehlednému quiltování.
Cena s DPH: 199,- 
 
ks
ks
Patka pro overlockový steh Janome je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Janome s kyvným CB chapačem. Patka overlocková začistí okraj látky pomocí overlockového stehu.
Cena s DPH: 204,- 
 
ks

z2

stránka
... Následující strana
Třídit dle:
 


KATEGORIE
Nejprodávanější
Platební metody
Naši partneři
Weblogo
Doporučujeme z naší nabídky
 
Cena s DPH: 29 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 22 490,- 
ks
 
Cena s DPH: 23 990,- 
ks
 
Cena s DPH: 12 990,- 
ks
Mohlo by vás zajímat

Copyright 2008 © OK business, s.r.o.
Šumavská 416/15 , 602 00 Brno, IČ:26908280, DIČ:CZ26908280, více info v kontaktech © OK business, s.r.o. - všechna práva vyhrazena Šicí stroje
Google
statistics NetDirect
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.